1452
  • cutiessa
    #1452
    Sziasztok!
    Nem tudom, játszik-e még vele valaki, de ha igen, légyszi segítsetek...:)
    A Forgotten sands most került hozzám, eredeti, díszdobozos! formában (xbox 360)
    Az Observatorium-ba értem, ahol is az első két vízrúdon átugrom, a falon mászva el is jutok a következő helyre, ahol egy aranyrúdra ugorva a következőnek kellene történnie (kínomban megnéztem már a végigjátszást is, ott látom): az aranyrudat lehúzva a szomszédban fel kellene jönnie egy karnak, amivel aztán a középen lévő monstrumot tudnám mozgatni.
    Na én hiába ugrálok fel és húzom le az aranyrudat, nem jön elő a kar...:(
    Már mindent próbáltam, mindig ugyanerre az aranyrudas helyre dob vissza, ahol aztán nem történik semmi.
    Megérteném, hogy bug-os, ha nem eredeti lenne, de az.
    Vagy legalább az előző pályára vissza tudnék menni, de nem tudom, hogy lehet-e ilyet...
    Ha valaki veszi a fáradtságot és válaszol, azt nagyon megköszönöm...:)

  • cikasz
    #1451
    Teljesen jól működik. Magyar az egész! Köszi a linket
  • Béluska74
    #1450
    Ennyi használati útmutatót találtam hozzá :
    Telepíted a játék főmappájába, megvárod míg eltűnik a fekete ablak, a gamesettings-ben átálítod a nyelvet magyarra, elindítód a játékot, bekapcsolod a feliratokat.
  • Béluska74
    #1449
    Letültöttem = Letöltöttem (este van már nekem...)
  • Béluska74
    #1448
    The Forgotten Sands Magyar nyelvi fájlok
    Letültöttem ,de nem próbáltam ki. Ha működik akkor kérek róla egy klassz visszajelzést.
  • cikasz
    #1447
    Sziasztok.
    Most megszereztem a játékot ingyé és úgy látom, hogy itthon Magyarítva adták ki.
    Ha megvan valakinek el tudná küldeni a Magyar nyelvi fájlokat?
    Innen szereztem amúgy : http://www.gamestar.de/keys/prince-of-persia-vergessene-zeit/
    köszi
  • morzsi555
    #1446
    "[Update #3] Climax Studios has informed us that the screenshots come from a prototype developed last year during exploratory discussions with Ubisoft. According to Climax, the project never went any further."

    Meh.
  • morzsi555
    #1445
    A Climax Studios egy új Prince of Persia játékot készít?

    Hát nagyon annak tűnik.












  • ccona
    #1444
    Sziasztok!

    Lenne 1 kis problémám az irányítással.A víz fagyasztásakor van olyan billentyű kombó amivel tudnék oldalazni ill megfordulni,hogy ne olvadjon el a víz?
    Köszi
  • sherlock1
    #1443
  • totyak
    #1442
    Nem tudom valaki játszik-e még ezzel a játékkal, de azért kérdezek.
    Ott tartok, hogy a dzsinn lány beleköltözött a kardba és most mennénk fel valami magas toronyba, ahol elvileg megküzdhetek Ratash-shal. A torony aljában vagyok, megnyomok egy gombot és két vízesés meg néhány vízsugár elindul. Vízeséseket megfagyasztom, ugrálok egyikről a másikra, majd a megfelelő magasságban megpróbálom elérni a vízsugarat. Persze mindezt úgy kéne, hogy a fagyasztást elengedem, majd amint átértem a második vízesésen rögtön újra meg is nyomom, hogy a vízsugár megfagyjon és a herceg megkapaszkodjon. De ez a szerencsétlen nem hajlandó megfogni, pedig már 50x megpróbáltam.
    Van valami trükk erre?
  • dezsolti78
    #1441
    Köszi, megpróbálom.
  • The Protector
    #1440
    talán space+e
  • dezsolti78
    #1439
    Hi all!
    Srácok a nagy ugrás, melyik gombkombináció? Újra elővettem a gémet , mennék is a mentésemtől tovább, de van egy ellenség aki tüzes golyókat dobál a pofámba a vizes résznél. Emlékszem volt egy kombó amivel egyből nekiugrottam távolról is és levágtam, de sajna régen volt és rohadtul nem emlékszem rá.
    A segítséget előre is köszi...
  • fekinho
    #1438
    Sziasztok!..
    Hogyan telepítem a skidrowos gamet?nem boldogulok vele sehogy :S
    Segitenétek?
  • Janoooo
    #1437
    Sikerült végigvinnem!
    Pont jó volt a játék hossza.
    Nekem sokkal jobban tetszett mint a 2008as Prince Of Persia.
    Elég nehezen álltam neki, féltem hogy sokat szívok az ugrálgatással, de nem, sőt még tetszett is, csak a végén a vizfalas résznél lévő ugrálás volt elég szivatós.
    Jó játék volt! :)
  • Bokros Sándor
    #1436
    kérhetnék egy kis segítséget mert feltelepíttetem a gépre és amikor bekapcsolom elfeketedik a képernyő és csak tőlt de 1 órán keresztűl tölt és nem kapcsol be kérem a segítségeteket előre is köszönöm
  • dgabro
    #1435
    Sziasztok!

    PS3-on nekem is sikerült ide jutnom:
    http://www.youtube.com/watch?v=VSr1aLrZ6fk

    Ez egy elég érdekes rész, hiszem egyszer csak ide dobott a játék a King's Tower fejezetnél, egy félre sikerült ugrás után.

    Nem tudom mennyire ismerős ez a probléma, de van erre megoldás, vagy gyakorlatilag végig játszhatatlan akkor a játék? :S

    Vagy hogyan lehet esetleg ki keveredni erről a részről, tud valaki segíteni ebben, lehet folytatni a játékot még innen, vagy kész ezt benyaltam? :S
  • juhaszne betty
    #1434
    Kisebb bűvészkedés után sikerült rendbe hozni,de így sem az igazi, 5 eredeti közül kettő mindig rossz és két három nap mire sikerül letöltésekkel elindítani.A kapikat nem tudom kinyitni a karok forgatása nem jön össze van a ki megírja mejik forgatás melyik kar ? Biztos egyszerű de már bele fáradtam a sok kombínálásba és órák ota kínlódóm vele. Köszi.
  • fery02
    #1433
    Akkor szarni rá, azt gondoltam egyedi probléma, de akkor kapják be.
    Mindig az eredeti játékosok szopnak mostanában...
  • juhaszne betty
    #1432
    Nekem sincs sőt nem tudom fejleszteni a karaktert mert nem ad a harcokért pontot. szerintem nem stimmel a játékkal valami, pedig eredeti.
  • juhaszne betty
    #1431
    sziasztok !
    Kérdés a magyar nyelvű felirat csak a segédletekre vonatkozik ? A játék szövegére nem ? Már regisztráltam és visszajelzést is kaptam. Valaki világosítson fel, mert így ez nem jó.
  • ibrik
    #1430
    Bocs, sikerült megoldani a javított "okossággal".
  • ibrik
    #1429
    amaronn: Na ebbe a problémába most én is belefutottam, ugyanott akadtam el.
    Konkrétan a "The Palace" rész elején van ez.
    Én lent vagyok, meg három megidéző fentebb. A két fali gombbal aktiválom azt a "rudat" (amit a cirkuszokban trapéznak szokás nevezni), átvetődöm a megidézőkhöz, megölök mindenkit, de a folytatást jelentő ajtó nem nyílik ki.
  • Evin
    #1428
    Fogalmam nincs, én nem játszottam vele pc-n. Csak a Skidrow crackfix-ről tudok.
  • GoKu x
    #1427
    köszi, de skidrow-os crack-et találok csak és az ugyebár nem jó. Megmondanád h hol találok vagy mi a neve a másik fix-nek?
  • Evin
    #1426
    A te bugod = crack. Már százszor meg lett beszélve. Használj crackfix-et vagy vedd meg, vagy kér utániról egy mentést.
  • GoKu x
    #1425
    Sziasztok!
    A Prison pályarész végénél egy kapcsolora állok akkor egy ajtónak kéne kinyilnia ami elött nyilak záporoznak a falból. Viszont nem nyílik ki. Elég nagy bug lehet, vmi megoldást tudtok mondani??
    http://www.youtube.com/watch?v=GEmO-WdgHRY
    10. percnél van. az adott történet ez lenne.
  • YoShoA
    #1424
    Üdv mindenkinek!
    Az lenne a problémám, hogy ennél a videónál (link alul)én 2:10-nél meghaltam és nem az utolsó checkpoint-nál hanem egy sokkal korábbi mentésnél éledtem újra, ahol a továbbjutáshoz az ajtó zárva volt. Nem PC-n hanem Xbox360-on játszom. Öteteket várok, előre is köszönöm

    Link: http://www.youtube.com/watch?v=vWbxl_1toqU&p=F1189145C9A22A43&index=34&feature=BF
  • shakes
    #1423
    nekem csak egy egyszerű és béna kérdésem lenne!
    hova kell bemasolni a mentést amit még vmeik kommentelő linkelt?
    sehol sem talalom a mappajat... :)
  • duka10
    #1422
    http://thepiratebay.org/torrent/5654907/Prince.of.Persia.The.Forgotten.Sands.Crackfix-SKIDROW
    Ezt szedd le és jó lesz :D
  • amaronn
    #1421
    Valaki tudna segíteni a játék vége fele nem nyíilik egy ajtó :S
    Ahol 3 idéző van egymás kezét fogják vagy mi. Hiába ölök meg mindenki meg lógók a rudon hogy kinyiljon nem nyilik....
    Van valami megoldás rá???
    ÉS aki belém kötne igen nem eredeti a játék :)
  • Kelemen73
    #1420
    Köszi, gyakorlok szorgalmasan.
  • Evin
    #1419
    Vagy arra fordulsz a hátaddal, amerre ugrani akarsz, vagy érdemesebb begyakorolni még most, hogy bárhogy is fogod a vízoszlopot, amerre ugrani akarsz, arra nyomod a nyilakat és ugrasz. Nem vársz arra, hogy a herceged elkezdjen mászni, csak nyilak és ugrás.
  • Kelemen73
    #1418
    Ez a fagyasztás egy kicsit idegesítő, hogy a francba kell a függőleges jégcsapról egyenesen tovább ugrani?
  • Kelemen73
    #1417
    Köszi, ez lejött nekem is, de amint megmozdulok vagy ugrok akkor rögtön elolvad a víz. Ez nem akar sikerülni. (amúgy a fagyasztás képesség megszerzése után az első plafonról csurgó vizes résznél nem boldogulok)
  • Kelemen73
    #1416
    Esetleg a mentés!link
  • BoneDragon
    #1415
    Erre kb nem is szabadna válaszolnom... Tudod ha folyamatosan nyomva tartod a gombot akkor fagyasztva marad...nehéz mi?!:)
  • Kelemen73
    #1414
    Sikerült megtalálnom az előző mentést és most nem haltam meg :).

    A vízfagyasztásnak mi a titka, mert fagyasztás után megmozdulok akkor rögtön olvadásnak indul.

    Pls.
  • zsotesz
    #1413
    Nem kioktatásnak szántam csak amikor naponta írják be ezt a hibát az már kicsit idegesítő, pár hsz-t meg luxus visszaolvasni (tisztelet a kivételnek) ráadásul ez nem warez topik (esetleg kérdezd meg ott ha még nem sikerült megoldani). Én sem vettem meg a játékot (majd akkor ha olcsóbb lesz).