183
Pink Floyd
  • FL Zoli
    #23
    Miért neked nem tetszik? engem ez nyugtat meg varázsol el csak hogy a te szavaidal éljek:)
    +"Another brick in the wall" meg Korn feldolgozásban nagyon tetszik
  • SimaSuna #22
    még 1 szám hozzá...a Learning To Fly....
    hatalmas zene :)
  • Terensz
    #21
    Amúgy a banner szerintem kiváló. Többiek?
  • Terensz
    #20
    Jó-jó, ízlések és pofonok
  • Terensz
    #19
    Nálam a Floyd "csak" a második, szorosan a Jethro Tull után.
    Ezt köszönheti annak, hogy a szétválás utáni albumok (Momentary Laps of Reason és Division Bell) elég gyengécskére sikeredtek. A régiek viszont kárpótolnak, hihetetlen nyugalom + varázs árad belőlük.

    Mielőtt annyira fikáznám a két újat, egy dalt kiemelnék, mert az viszont egyszerűen gyönyörű.
  • FL Zoli
    #18
    ez is hatalmas ZENE
  • SimaSuna #17
    ha megengeditek..bannernek esetleg :)

  • SimaSuna #16
    a szinműben emlékeim szerint benne van...
    de ha nem is lenne benne, akkor bocs.igazából nagykedvencem amire bármikor megindul a könnyem az az Another Brick In The Wall
    sajnos ez az 1 emlékem van apámtól...semmi mást nem kaptam tőle...
  • Gilmour
    #15
    Nekem a Pink Floyd a kedvenc együttesem. Először talán 2005-ben, a Live 8 révén hallottam őket. Ezután is csak 2 számot ismertem tőlük: a Moneyt és az Another Brick In The Wallt.
    Aztán jött 2007 decembere, egy borongós délután, és meghallgattam az Animalst. Na azóta tart a szenvedély...
    Épp a Travel Section-t hallgatom, ami az On The Run kezdetleges verziója.
  • Terensz
    #14
    Suna, te egy jó ember vagy, már ezt máshol is tapasztaltam a fórumon. + kellemes csalódás, hogy itt is látlak, a Floyd topicban.

    De engedj meg egy apró korrekciót: a "Wish you were here" nincs rajta a "The Wall" albumon. Önálló lemez címadó dala.
  • SimaSuna #13
    kiskoromban apám mindik PF-t hallgattatot velem..mikor sírtam a Wish you were here címü számot rakta fel...
    felcseperedtem majd születésnapjára megvettem az eredeti Pink Floyd The Wall duplalemezes változatát.
    később jött az internet ahol számtalan zene került az én és apám playlistjébe.
    Sose felejtem a The Wall szinműt amiben a Wish you were here, az Another Brick In The Wall, vagy a Comfortably Numb címü szám szerepel és ahogy el lett készítve, meghajlok a rendező előtt.
    Sajnos apám 2éve meghalt.Ezt az 1 emléket hagyta nekem ami a Pink Floyd. Bárhol meghallom az Another Brick In The Wall számot, felnézek az égre és ő jut az eszembe.
    Mai napig a telefonomon, a winampban benne van a Pink Floyd.
    Aki nemtudja értékelni azokat a zenéket amik történelmet irtak, sajnálhatja hogy nem ismeri a Pink Floydot.
  • edios
    #12
    Egyik kedvenc PF számom a kedvenc bandám feldolgozásában:
    (szvsz jobb, mint az eredeti)

    Dream Theater - Any Colour You Like
  • Emmegki
    #11
    Ne má', nem volt még róluk topik? Barlangban élt mindenki az sg-n az elmúlt 10 évben? :O

    :D:D:D
  • Terensz
    #10
    ÁÁÁÁÁÁ!!4 Ez rémesen jó

    Szerintem ezt a koncertet anno kiscsikó koromban láttam még videokazettáról. Ha jól emlékszem, talán Sidney-ben vették fel.

    Azért jól muzsikáltak a szétválás után is, csak az új szerzemények már nem olyan jók, mint amiket Waters írt.
  • gyuri12
    #9
    SZENVEDJ! :D
  • Terensz
    #8
    Srácok, ne csináljátok

    Ezek hatalmas muzsikák.
  • gyuri12
    #7
    Érdekes,hogy csak most lett PF topik.
    +fav
    Flaming
  • Juhiii
    #6
    Shine On You Crazy Diamond
  • Terensz
    #5
    Na végre, egy topic.

    Wish you were here
  • bujcsik555
    #4
    Money
  • SötétBarom
    #3
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=ZB_2oIKUVks]Welcome to the machine [/URL]
  • sambauer
    #2
    *Echoes
  • sambauer
    #1


    Wikipédia
    Careful With Axe
    Echoes