183
Pink Floyd
  • Fidolorous
    #183
    :) nagyon jó
  • Terensz
    #182
    Mégegy kincs :-) 44 éve játszották el így. Picit elszomorodom, mikor a szintetizátor mögé nézek :-(
  • Terensz
    #181
    A kedvenc dalomat, amiről Gilmour azt nyilatkozta, hogy a mélypontjukon írták :-) Kívánnék nekik sok ilyen mélypontot, de Wright és Waters nélkül nem fog menni :-(
  • Terensz
    #180
    Csigazabálók a kedvenc Floyd dalomat adják elő. Hihetetlen, de: nagyon jól.
  • Terensz
    #179
    Ja, és R.I.P Rick Wright :-(
  • Terensz
    #178
    :o
  • Fidolorous
    #177
    vagy nem
  • Fidolorous
    #176
    Ki jön majd a FAL-ra ? Kéne előtte majd egy csoportos gyülekezőt tartani, ráhangolódni az élményre vagy vmi ilyesmi :)
  • bujcsik555
    #175
    #DarkSide40
  • Fidolorous
    #174
  • Beni521
    #173
    2013 augusztus 25
  • Fidolorous
    #172
    Tribute !
  • Gilmour
    #171
  • Gilmour
    #170
    Mindenkinek jó nyarat! :)
  • Lacee
    #169
    húú, mozgókép is van :)
  • Gilmour
    #168
  • Gilmour
    #167
  • Gilmour
    #166
  • Beni521
    #165
  • Lacee
    #164
    és a végén az Echoes milyen jó gitáros :)
    király felvétel, hihetetlen hogy mennyi van ezekből.
  • Gilmour
    #163
    Nagyon szuper! :) A Travel Section jamm (2. szám) nagyon pörgősre sikerült ezen a koncerten. :D
  • Gilmour
    #162
  • Gilmour
    #161
    Nagyon jó kis együttes. A gitáros nagy Gilmour-fan, hallatszik is a játékán :)
  • Gilmour
    #160
    Ez nagyon jó hangminőség! :) Az animációk is jók, főleg a Money alatt
  • Lacee
    #159
    ugyanezen koncert hanganyaga, plusz a végén egy Echoes:
    soundcloud
  • SimaSuna #158
    Miskolc Október 8. 20:00. Pink Floyd Show. :)
    jegy: elővételben 1000ft helyszínen 1400ft.
  • Lacee
    #157
    az új kiadások örömére felkerült egy profi 1974-es DSOTM-felvétel a youtube-ra, mindenféle koncerteken használt vetítésekkel. Nem tudom, fent is hagyják-e, úgyhogy nézzétek:

  • Fidolorous
    #156
    A Beatles 2009-es remastered kiadása 24 bites flac formátumban olyan szépen szól hogy csak na. Ugyanezt várom ettől is.

    A Piperre visszatérve, igaz hogy teljesen más mint a további Pink Floyd felvételek de valami eszméletlen számomra, mióta meghallgattam gitárt akarok venni eddig kevesebb sikerrel. Kb. a Velvet Underground and Nico-hoz tudnám hasonlítni zsenialitásban, valami hihetetlen lendületet ad az elejétől a végéig és az egésznek van egy megfoghatatlan egyedi hangulata.
  • Gilmour
    #155
    "Állítólag minden lemezre felteszik első és utolsó dalként a Moneyt."
  • Gilmour
    #154
    Holnap jelenik meg az összes Floyd album CD formátumban. Mintha pénzszagot éreznék... Bár persze ez az EMI kampánya.
  • Gilmour
    #153
    Ez a felvétel valami fenomális!
  • Gilmour
    #152
    Az Astronomy Domine és a Flaming egész jó! :)
  • Lacee
    #151
  • Fidolorous
    #150
    piper at the gates of dawnrol mi a velemenyetek ?
  • Gilmour
    #149
    Kellemes számok vannak a Meddle-n, de én nem szeretem a Meddle-féle Echoest. A Live at Pompeii változat tetszik :)
  • Gilmour
    #148
    Ez is egy csemege:
  • bujcsik555
    #147
    Illetve azt hozzátenném hogy a Live az Pompeii pedig maga a csoda, az üt mindent.
  • bujcsik555
    #146
    Nekem a Meddle a csúcspont, annál jobb album nem létezik. A Wish You Were Here és a The Wall egy hajszállal marad le mögötte. Dark Side Of The Moon még szintén egy remek lemez, de valahogy nincs akkora varázsa mint az előbb említett 3 albumnak.
  • Gilmour
    #145
    Egy kis érdekesség. :)
  • Gilmour
    #144
    Megvan nekem ez a felvétel! :) Sokkal jobban tetszik ez az éra, mint a Delicate vagy a Division Bell időszak. 1969-1979-es a kedvenc PF-korszakom. A Fal a vízválasztó nálam, utánna már nekem valahogy nem az igazi a "buli".