132
Star Wars - The Clone Wars - Republic Heroes
  • pozimisi11
    #132
    hello ezt miért írja ki amikor elindítom a játékot(nem eredeti torrentről szedtem le, ncore) "Game Engine Error: 0x80000003" Error Message.
    segítsetek pls
  • steweee
    #131
    még az első pályán vagyok. nem tudom megölni a nagy polipfejű robotot. a lábára kell felugrani miután bénítom erővel, de utána vhogy nem tudom leütni a lézerágyúit. vki segíthetne, hogy kell kivitelezni, kár lenne abbahagyni még az elején...


    help plíz !
  • johhnypunker
    #130
    Vagyis bocsi az előbb rosszul írtam, nem silver, hanem platina.
  • johhnypunker
    #129
    Sziasztok. Most toltam végig a game-t, és annyi kérdésem lenne csak, hogy felesleges időt ne pocsékoljak azzal, hogy van értelme minden küldetést "legjobban", azaz Silverre megcsinálni, illetve, tudom e hasznosítani-e valamire azt hogy megszereztem az összes Artifact-ot? Vagy csak annyi bónusz van amennyit meg tudtam vásárolni?
    Előre is köszi a választ.
  • DarkSector
    #128
    jah beirtam már
    :D
  • balee4
    #127
    Ha van Live kulcsod, itt is használható.
  • DarkSector
    #126
    #119-esre nem tudsz valami tippet, mert nekem van egy gyanúm, hogy csak eredetivel lehet online coopozni...nem?
  • balee4
    #125
    lol, jó vagy. azért lestem, miért dicséred ezt a fos grafikát. igen TFU-nak gyönyörű a grafja. :)
  • DarkSector
    #124
    viszont ezekután értem RUMKOLA hsz-át.
    ez valóban jószívű értékelés a 70%.
    Inkább legyen 40 vagy 45% :D
  • DarkSector
    #123
    LLLLLLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL
    összekevertem a Force Unleashed-topikkal!

    SSSSOOORRRYYYYYY XD

    Jah ez valóban gyalázatos, mintha olyan érzése lenne az embernek, hogy ez csak egy összecsapott hulladéknak készült volna. gyalázatos a minősége a másik star wars-hoz képest, és hiába meseszerű, lehgett volna igényessebb...

    sorry mégegyszer, elnéztem.
    vagyis egyetértek veled. XD
  • balee4
    #122
    Hát nézd meg a textúrákat, khmm, mint a fos.

    Amúgy a nagyon gyenge igen 70%, mert az ennél gyengébb játékokkal nem játszok. :D
  • DarkSector
    #121
    jah ezzel egyetértek, de az utcsó mondat után oda kellett volna tenni, hogy kategóriáján bellül viszont az eddigi legjobb...
    mert mutass még egy hasonló Star Wars részt...ami megközelíti ezt.

    jah és mi mosottas a grafikán? nekem végig tű éles volt.
  • rumkola
    #120
    nálad a nagyon gyenge az 70%?
  • DarkSector
    #119
    Coopozni csak LIVE-on keresztül lehet??? Most online coopra gondolok.
  • atiiisanevem
    #118
    sziasztok, valaki meg tudná mondani nekem hogy 3adszorra hogy kell megölni azt a robotot?:D amikor 1 ilyen kör alakú cuccon állunk és 2 rákos droid jön folyamat, az meg lézerezik meg tűzgolyózik. sehogy sem tudom megsebezni
  • Zoliz
    #117
    Most ezzel jáccok, mer a Risen, Batman Arkham, az OP2 untatnak. Jó kis játék ez, szórakoztat és ellazít nem stresszeltet mint a többi időpocsékoló... Több ilyen egyszerű játék kéne mán a pijlyacra!
  • Csokis
    #116
    Váááá, köszi szépen! Végre tudok normálisan játszani!
  • gibson9
    #115
    köszönöm szépen
  • SaGa Jr
    #114
    Backspace alapból amivel aktiválni illetve deaktiválni lehet a második játékost. Legalábbis ha billentyűzettel játszik az ember.
  • gibson9
    #113
    hát azt hiszem, amíg nem mondja meg valaki én is jegelem
  • Csokis
    #112
    Ha megtudod, áruld el nekem is, mert én sehogy nem tudom "kikapcsolni" (azaz, hogy a CPU vezérelje). Gamepad-ot használok, de akkor is kell a billentyűzettel irányítanom a második játékost. Egyelőre ezért jegeltem a játékot, mert így baromi szar játszani.
  • gibson9
    #111
    Egy gyors segítséget hadd kérjek.. hogy lehet kikapcsolni a másik karaktert? :D nem jöttem még rá és így nem tudok haladni. Előre is köszönöm!
  • SaGa Jr
    #110
    Hogy lőni tudj a minigun-al, ahhoz folyamatosan nyomva kell tartanod a gombot, nem csak egyszer megnyomni. Ha csak egyszer nyomod meg akkor max előveszi de el is rakja azonnal.

    Plusz nem kell mindenkit lőni. Elég a sima battle droidok közül azt a 2-3-at lekapni baromi gyorsan, amik a kapcsoló felé esnek. Ezek azok amik alapból odalőnek ha van ott valaki. Ha leestek pár másodperc míg újra bejönnek.
    Ezután viszont csak rajtad múlik milyen gyorsan zárod be az ajtót (nem nehéz, csak a megfelelő sorrendben csináld és meglesz). A lényeg hogy nagyon gyorsan kapd le ezeket és csak ezeket. Ha más droidot is eltalálsz akkor az is téged fog lőni ezután.
  • JackSparrow88
    #109
    Heló, vki segítsen már, mer marhára idegesítő h nemtom mit kell csinálni. Ott vok ahol jönnek folyamatosan a droidok, van jobb oldalt egy kapcsoló amit aktiválni kéne de persze a folytonos ellenség áradatnak köszönhetően ez aligha lehetséges. Van igaz egy minigun is de hiába veszem elő, nemtok vele lőni, szinte akármelyik gombra csak elteszi oszt kész. Am kb 5-6 percen keresztül öltem a buzikat de nem szűntek meg. Itt mégis mi a rákot kell csinálni??
  • balee4
    #108
    Nem, elég nagy baromság jah. :D
  • marc45
    #107
    a játékba meghalni nem is lehet?
    ugy értem jéatszok játszok de mindig urja feléledek ezt nem lehet kikapcsolni????????????
  • Shep
    #106
    Pár óra max 6-7, de én nem gyűjtögettem semmit, mert minek?
  • balee4
    #105
    Na akkor egy kicsit bővebben, ez alapján már mindenki eldöntheti kell neki a játék vagy sem:

    Ahogy várható volt, egy egyszerű gyerekeknek szánt játék lett, hangulatilag köze sincs a Star Wars-hoz. De az animációs sorozat színvonalát és hangulatát hozza és szórakozásnak (egy ideig) tökéletes.

    Pro:
    - egy ideig élvezetes játékmenet
    - többféle irányítható karakter
    - helyenként látványos grafika
    - hosszú játékidő
    - szinkronhangok a sorozatból

    Kontra:
    - egyszerű, bugyuta játékmenet, nulla kihívás
    - a történetről ugyanez elmondható
    - általában mosottas grafika
    - hiába a sokféle irányítható jedi, ha játékmenetben semmi különbség köztük
    - idő után unalmas, egy kaptafára épülő pályák
    - pocsék irányítás és kameranézet (legtöbb esetben fullra nem arra áll be a kamera, amerre tovább kéne haladnunk)
    - szar, idegesítő ugrálós részek
    - a megvásárolható extrának szinte semmi értelme (főleg a gagyin festő sisakoknak, maszkoknak aki ezt kitalálta nem volt százas)
    - nulla SW hangulat
    - Jedi képességek szinte teljes hiánya

    Szóval csakis vérbeli SW rajongóknak (vagy éppen azoknak nem ? :D) ajánlott, ez egy nagyon gyenge próbálkozás, látszik, hogy a tömegeknek készült, a 10 éves kiskölyköknek talán még nyújt kihívást a játék.

    70%
  • balee4
    #104
    Na éppen most fejeztem be én is. Összességében elég gyenge volt, végére rohadt unalmassá vált. 1x azért végig lehetett vinni.
    Majd később írok róla bővebbem.
    Én 9 óra alatt értem a végére. (minden gyűjtögetést megcsináltam)
  • grebber
    #103
    Kb milyen hosszú volt?
  • Shep
    #102
    Na a végére értem, nagyon látszott, hogy a sorozatot néző fiatal korosztálynak készült, kihívás nincs benne, végig ugyanazt kell csinálni, csak a helyszínek változnak és a történet halad előre. El lehet vele szórakozni, de hamar meg lehet unni. Kis testvérnek ideális lehet pl. karácsonyi ajándékként.

  • Shep
    #101
    Felvettem, de én hiába irtom őket ha a máik csak áll és mikor a panelhez megyek már megint ott van x droid és belém lő. Mondjuk marhára ismétlődő az egész játék. Na még egyszer megnézem, de ha nem megy nem fogom nagyon bánni az uninstallt.
  • balee4
    #100
    Vedd fel a minigun-t, azzal nagyon egyszerű...
  • Shep
    #99
    Hát én azt hiszem be is fejeztem. Két klónnal vagyok középről folyamatosan jönnek fel a droidok, jobb oldalt van egy kapcsoló amit fel kellene törni, de hát ugye ha belém lőnek annyi, újra kell kezdeni, de gyakorlatilag ahogy belépek egyből meglőnek ,szóval esélytelen.
  • balee4
    #98
    Nekem már csak pár pálya van hátra, 8 óránál vagyok. Igaz eddig minden artifactot összegyűjtöttem és minden challenge-t megcsináltam.
  • radeer
    #97
    Mindenképp létre kell hozni egy profilt a játékhoz.
    Ez lesz az a profil ahova menti majd a játékállást.
    Ez olyan mint a new user meg ilyenek.
    A home gombra előjön a LIVE konzol, ott készíts egyet.
    Amíg ezt nem tudod megcsinálni addig nem ment.
    Azt ne kérdezd hogyan kell csinálni meg ilyenek, menj oda a home menüvel azt próbálkozz. Ha nem tudod megcsinálni senki sem fogja itt megfogni a kezed, és elmondani részletesen hogyan kell.

    Gamespot meg többi online újság iszonyat lepontozta a game-et. 3,5 és 5 pont közötti értéket kapott.
    Az utóbbi időben mondtam mindenkinek akivel beszélgettem ne sajnáljon kiadni pénzt egy jó gamepad-re. Itt nem valami rumble meg ilyenekre gondolok, hanem gyűjtsetek ha kell tovább és vegyetek egy XBOX360 controllert a PC hez .
    EZ AZ!

    Olyan 14-15e körül van mivel azonban elnyűhetetlen hígyjétek el megéri. Minden játék kiírja A,B,Y,X stb és nem kell szenvedni hátradőlsz és játszol.
    Ezzel a kütyüvel elég élvezetes a játék. Bár valóban más a megcélzott réteg mint számítottunk többen, azért gyors pörgős. Igazából nekem az a gáz a hogy kicsit kevés fajta ellenfél van, de ugye klónhadsereg meg robotsereg harcol, tömegével jönnek ugyanolyan robotok.

    Ami másik gáz ha már van LIVE és ki van hegyezve Co-op lehetőségre is, milyen LÁMA dolog , hogy nincs a játékban multiplayer csak egy gépen lehet ketten menni. Ez egy nagy öngól volt ehhez a játékhoz. CO-OP multi kekllett volna LIVE online-ban.

  • Shep
    #96
    Valaki a végére ért már, milyen hosszú?
  • csocso21
    #95
    Kösz!:D
    De valaki azt mondta h offline módban is lehet játszani!
    De nekem úgy nem lehet menteni, se betölteni ha kilépek!:D
    Tudsz erre vmi megoldást?
    Előre is köszi:D
  • Csokis
    #94
    Veszel egy eredeti LIVE-os játékot, és lesz kulcsod.
  • csocso21
    #93
    Sziasztok!
    Valaki tudna nekem adni a LIVE-hoz egy product keyt?
    Lécci írjon vki:D
    Köszi: csocso21