24
  • Yutani
    #24
    Ponyvaregénynek folytatatást nem szabad csinálni, viszont egy előzményfilm esetleg sikerülhet. Vincent Vega kell bele! :)
  • bippo
    #23
    4szoba? Imádtam. (mondjuk Tarantino csak csak tetőtéri részt rendezte, de az nagyon állat volt. Tim Roth pedig isteni volt.)
  • lamella
    #22
    Melyik 3 a jó és melyik 10 a szar? :)

    Nálam a Brigantyk eddig az év legeredetibb filmje. Háromszor láttam moziban. Aminek legjobban örülök, Christoph Waltz és Mélanie Laurent felfedezése. Reménykedem, hogy februárban a film, a rendező, a forgatókönyv és Waltz ott lesz a jelöltek között.
  • trogi
    #21
    Nem tudom próbáltad-e Kim Ki-duk filmjeit megnézni? Négyet láttam, ebből kettő (Tavasz, nyár...; Bin-Jip) lazán top10-es, 2 meg közepes, nézhető (Az íj, Idő)kategória.
  • trogi
    #20
    Maradjunk annyiban, hogy nem értem egyesek lelkesedését Tarantino/filmjei iránt, ugyanúgy, ahogy egyesek nem értik lelkesedésem pl. a Támad a Mars! iránt...
  • David0113
    #19
    Opeca:

    Hát az IB pont nem attol jó film, mert zsidókat vagy nácikat irtanak benne, hanem mert fasza párbeszédekből és kidolgozott karakterekből áll, mint általában az összes Tarantino film. Tény hogy van egy stílusa amit sokan nem szeretnek, de egy zseniális rendező. Attól függetlenül a zsidó filmes hozzászólásoddal teljesen egyetértek, de ez erre a filmre nem vetíthető le.

    VISZONT: 10 Tarantino film?????????

    Kutyaszorítóban, Ponyvaregény, Jackie Brown, Kill Bill (ez egy film hiába 2 rész), Halálbiztos, Becstelen Brigantyk.

    Ennyi. ezeket készítette ő, nem többet. 6 film, ha neked ebből 3 tetszett ako már nem lehet olyan szar. Nekem kedvenc rendezőm, ezek közül egy filmjét nem szeretem a többi isten király.
  • Chocho
    #18
    Én olvastam: Sorstalanság.
  • Johnny Maize
    #17
    Én is imádom amikor a filmekben nácikat ölnek.
  • opeca
    #16
    Hát arról biztos azért, mert a filmes ipar zsidó kezekben mozog, és imádják amikor a filmekben nácikat ölnek.

    Ez komoly, olvastál valaha lesújtó kritikát olyan filmről ahol náci kontra zsidó szerepelt?

    Nem, és miért?
    Mert ha a film olyan, hogy a zsidókat mészárolják, akkor jó, mert szegény zsidók.
    Ha meg a zsidók mészárolnak, akkor is jó, mert gonosz nácik.

    Na, úgyhogy igen, valóban sok jó kritika jelent meg, de ez volt a kakukktojás.
  • Etinger
    #15
    *ról
  • Etinger
    #14
    Azért ez erős túlzás. Amúgy a Becstelen Brigantykről pont hogy "szinte" csak egekig magasztaló kritikát találsz.
  • opeca
    #13
    Rájöttem, hogy ez a Tarantino egy gagyigyáros. Volt úgy kb. 3 filmje, amire azt mondom, hogy jó, a többi 10 meg egy szar giccs. Az a három jó filmje tolja előre. Ha azok nem lettek volna Uwe Boll lehetne a fogadott elvtársa.

    A Becstelen Brigantyk után döntöttem el, hogy én ettől a fószertól csak akkor fogok filmet nézni, ha szinte mindenhol az egekig magasztaló kritikákat olvasom.
  • Nazir
    #12
    Tarantino bármit csinál6 én megnézem. Legnagyobb forma a rendezők között.
    Az igaz, hogy sokat nem kell gondolkodni a filmjei mondanivalóján, de aki gondolkodni akar az nézzen mást...
  • Etinger
    #11
    Erőltetett.
  • poppe
    #10
    csak én emlékszem mit mondott a niga lányának?
    "hogy ha felnősz, és még mindig dühös vagy rám e miatt, megtalálsz"
    sztem ez lesz a szori
  • kakateve
    #9
    "Ezután, mivel arra vonatkozó kérdés nem hangzott el, QT megemlítette"

    Basszus, tiszteljük már meg annyira, hogy kiírjuk a teljes nevét!!
  • Wittgen
    #8
    Én örülnék egy Kill Bill folytatásnak, valamint egy IB folytatásnak is. Jó film volt mind2.
  • Quent1n
    #7
    "A story egyszerű. Billt megtalálták a nindzsái és egy félig ember féli gép kiborgot alkottak belőle. Billminator vagy másnéven ROBOBILL, ez a brutális erejű és rendkívül ravasz kiborg, bosszút esküszik. Ehhez segítségére lesz régi csapata és egyesült erővel erednek a menyasszony nyomába. A menyasszony azonban eközben lányával és új élettársával az oldalán kettős életet él. Nappal hétköznapi család este viszont kettős ügynökök a kormány oldalán." Na innentől indulna a sztori. :D

    A BB előzmény viszont jó lenne. Vagy lehetne egy párhuzamos sztori egy német alakulattal amelyik egy precíz számító csapat (tehát a brigantyk ellentéte) és a szövetséges vezérkar kiiktatására készül mondjuk Teheránban. És sikerrel járnak és éljen a 3. Birodalom :D
  • Gilgamesh
    #6
    Kill Bill's Killer
  • Johnny Maize
    #5
    Most lehet a kislány az első részből fog bosszút állni.
  • bladesoft
    #4
    Én is azt ... de mi az új sztori... a mennyasszony.... megint bosszút esküszik és néhány extrem arcú bérgyilkos megállitja mert az új ellenség neve megint Bill----- -.-' olvasd el és ugy mond a véleményed
  • magyarszurke
    #3
    legyen így!
    ha nem lesz elég pénze akár személyesen is támogatom
  • AZTA
    #2
    én nem tudom te mit olvastál de a kill billhez folytatást akar, a becstelen b.hez meg előzményt :D
  • bladesoft
    #1
    Kill Bill begins az nem hülyeség.
    David Carradine halála az csak elözményre nincs hatással.. talán egy kicsit (20év pl) fiatalabb karakteres szinésszel megoldható lenne.