73
  • Narxis
    #73
    :D
  • MR ME
    #72
    egy magyartanár biztos tud
  • mukikam
    #71
    helló nekem eszt irjaki amikor inditom:ZombieDriver.exe-Belépési pont nem található segiteni tudna nekem valaki? Az eljárás belépési pontja (alcCaptureOpenDevice)nem található a DLL-ben(OpenAl.32.dll).eszt irja tudd valaki segiteni benne.thx
  • Narxis
    #70
    Nem fordították le, nincs magyar nyelv benne.
  • mooo
    #69
    Sziasztok!
    A tegnapi steam akció keretében megvettem a játékot,de az sajnos nem tartalmazza a magyar nyelvi fájlokat.Esetleg nincs meg valakinek?
  • Narxis
    #68
    Tiszta Carmageddon feeling, oké felülnézetes, de szerintem poén.
  • Narxis
    #67
    Jobb klikk az ikonjára és futtatás rendszergazdaként.
  • mytb
    #66
    Sziasztok!

    Kiír nekem valami "ogre expetion"-t a játék mikor elindítom

    állítólag ez a gixer megoldás: Rendszer gazdaként kell futtatni a gémet hogy megkreállhassa a fájlt.

    de hogy tudom ezt rendszergazda ként futtatni? ezt nem értem hisz saját a laptop

    előre is kösz a helpet
  • badfear
    #65
    Tényleg megint elnézést kérek a reklámomért, de elkészült az EXOR Stúdióval ( a zombie driver alkotóival) az interjú. Akit alapból nem izgat az ne nézze meg de akit érdekelnek érdekes infók a zombie driver körül az nyugodtan nézze meg. Előre is köszönöm akik elolvassák. És mégeygszer bocs a reklámért.

    Itt a link: http://maximumgames.atw.hu/interju.php?subaction=showfull&id=1268849769&archive=&start_from=&ucat=5&
  • Noodlee
    #64
    Ez tényleg nagyon szar, és még gagyi is! :DD
    Még te mondod, hogy igénytelen banda?
    LOL
  • Zenger
    #63
    kijött hozzá 1 patch amibe +2 kameranézetet raktak bele (én még nem próbáltam mert nekem még a játék se megy :D de biztos működik )
  • Indigo
    #62
    Egy ultragagyi flash játékot reklámozol, és még te beszélsz igénytelenségről? :)

    Soha nem játszom flash játékokkal, de megnéztem azt a szart. Gagyi, primitív, idegesítő, igénytelen. Ennél azért a Zombie Driver sokkal jobb, csak azt meg a borzalmas kamerakezelése miatt uninstalláltam egy óra után. Pedig hangulatos kis game, egyre nehezedő küldikkel. De negyed óra után már fáj tőle az ember feje :S Nem is tudom, hogy gondolták ezt...
  • Zenger
    #61
    leszedtem onnan ,felraktam de még mindig nem

    Te meg Avpfan ! ha ennyire szarsz a játékra húzzál innen és menyél játsz a flash játékaiddal!
  • Avpfan
    #60
    ez egy fos... flash játék jobb grafikával. Aki azért pénzt ad, hogy 20 percen keresztül elüssön 50 zombit (mert utána úgy is megunja) az meg is érdemli.

    parancsoljatok: zombi taxi és még fizetni sem kell érte. Ugyanaz...

    igénytelen banda.
  • MR ME
    #59
    itt megtalálod a legújabbat az oprendszerednek megfelelően
  • Zenger
    #58
    ja bocs Ati radeon 9600
  • MR ME
    #57
    nemtudom milyen videókártyád van, így nehéz lenne :D
    am google
  • Zenger
    #56
    *amit
  • Zenger
    #55
    ok kösz,de tudnál dobni egy linket ? mert emit találtam az szar volt
  • MR ME
    #54
    nem vesztettél sokat hidd el
    am vga drivert frissítsd
  • Zenger
    #53
    Heló.Én most raktam fel ,de nem működik.Rendesen elindul ,de semmit nem lehet látni a pályából.Próbáltam ujratelepíteni is de semmi mit csináljak vele?
  • badfear
    #52
    www.newmaximumgames.tk
  • badfear
    #51
    Sziasztok! Bocsi előre, hogy reklámozok itten, de gondoltam hátha érdekel valakit egy interjú a zombie driver alkotóival az EXOR studio-val.
  • Vass Gábor
    #50
    Nem is lett olyan rossz a játék, a pc guru tesztje 75%-os lett.
  • w77d
    #49
    semmi gond nem volt
  • Serpa
    #48
    ati kártyával volt vmi gond? (fiziksz)
  • grebber
    #47
    Steam-en még 19 óráig csak 614ft a game!
  • grebber
    #46
    Kidül hogy mi is zombik vagyunk és a végén minket is elgázolnak
  • w77d
    #45
    most végeztem a játékkal (időszakosan játszottam). A vége azért tartalmaz egy nem várt fordulatot :)
  • Zeller01
    #44
    szerintem, ha ilyen begyorsulások vannak, akkor tedd újra a win-t és onnantól mindig gyorsabb lesz.
  • Zeller01
    #43
  • iguanodon
    #42
    Mielőtt, magasröptűen hozzászólnál tanulj meg írni.
  • MR ME
    #41
    a tudatállapotoat maximum
  • iguanodon
    #40
    Ha, ha, ha.
    A viccet félre téve nekem valamit módosít a játék, gondoltam tudja valaki, hogy mit.
  • Zeller01
    #39
    Nekem is jótékonyan hat a játék! Amióta feltelepítettem dől a pénz. Nem is értettem először. Majd pár napra rá fogyni kezdett a pénzem. Elindítom és újra pénz állt a házhoz! Ez nagyon durva pár perc játék és találok pénzt a házban. Mindenkinek ajánlom!
  • Loál János #38
    Hát ez egy driver-program.
  • iguanodon
    #37
    Szevasztok.
    Még nem tudom mitől, de nekem jótékonyan hat ez a játék a gépem teljesítményére.
    Van egy laptopom windows 7- el, eddig akadt rajta a starship troopers meg még jó néhány játék az újabbak közül. Na de feltelepítettem a zombi driver-t, majd mikor kijátszottam magam vele, mondom beteszem a starship troopers-t. Na ekkor ért a meglepetés a játékból egyáltalán eltűnt a rejtélyes akadás lassulás, minden maxon és kiválóan fut. Ez igen agyaltam, hogy mitől lehet. Ezután rengeteg játékot kipróbáltam amik eddig akadtak, de mind megy akadás nélkül, vagy felbontást tudtam emelni rajta, vagy finomításokat tudtam bekapcsolni.
    Majd 2 nap múlva újra előveszem és azonnal indítom a starship trooperst és... akad újra akad, nem tudom mi lehet, de eszembe jutott, hogy azóta csak a zombi driver-t telepítettem fel. Elindítom azombi driver-t és félperc játék után kilépek és indítom a starship trooperst és íme megint nincs akadás, és ugyanúgy jobban fut minden.
    Számomra ez a szellem a gépben feladta a leckét, nem tudom mit csinál a zombi driver, de nekem jótékonyan hatott a gépemre.
    Ha valakinek van valami ötlete szívesen megnézném.
  • MerlinW
    #36
    Játssz mással, nem vesztesz semmit:)
  • Krisztiam #35
    sziasztok nekem ezt a hibát írja ki
    mit tegyek? :(

  • w77d
    #34
    meg feelinges :D