637


  • [HUN]FaTaL
    #117
    Végre valami előny a PCseknek. :)
  • Stockbauer33 #116
    Hivatalos DLC
  • ajem kisa
    #115
    Meg ez is....
  • ajem kisa
    #114
    Háááát!:)
  • ajem kisa
    #113
    Én is, már 2 hónapja legalább nemvolt a kezemben, (fene egye meg ezt a "nyaralást")!:D
    Illetve még szombatig nemis fogom sajna!
    Addig csak a számmal brümmögök!:D
    Remélem lesz benne valami online, vagy lan lehetőség!
  • kemszi2
    #112
    sejtettem ,hogy nem engedi belinkelni...na mind1
    az autó listában nincs benne a bcsoport de a fő oldalon van kép róla...
  • kemszi2
    #111
  • maffioso
    #110
    1honap hét nap....számolom, már hegyezem a kormányt:D
  • ajem kisa
    #109
    Márcsak 1 hónapot kell várni!
  • berczely
    #108
    Elindult a normális hivatalos oldal is!
  • Stockbauer33 #107
    Nekem is bejön nagyon.Van egy rally versenyző haverom.(atom kocka :D)Ő meséltróla még nyár elején de eddig tuti megvétel lessz nekem
  • berczely
    #106
    Nekem egyre jobban kezd tetszeni!Gépigényről van már infó?
  • Stockbauer33 #105
    Új képek és video
  • berczely
    #104
    Jöhetne már!
  • Stockbauer33 #103
    WRC 2010 - Fejlesztési napló
  • berczely
    #102
    Bannernak?
  • Bogdogege
    #101
    Mivel itt TÉK-eltél maradjon ez
  • grebber
    #100
    A két WRC topik közül valamelyiket töröltetni kéne szerintem ,mert minek 2!
    Vagy egyiket áthelyezni sajátba és off/wareznak jó lesz!
  • ajem kisa
    #99
    Csak remélem kilehet majd kapcsolni azt a fos zuhanósvisszarakós xart, jolenne!:D
  • bulba
    #98
    Korrekt.
  • RYO21
    #97
    Volt millió egy gameplay a múlt héten, de most itt egy full sim, full graf videó:
  • norbi2fraktal
    #96
    Új képek
  • WhiteShark
    #95
    Ez nagyon gáz!!!
    Ahogy az autó lepattanik a hálóról, az meg egyenesen röhejes!
    Nemhogy az RBR-t nem éri el, de még a CMR-t sem!
    Kár érte, mert annyira jó lett volna hivatalos rally játékkal játszani.
  • kemszi2
    #94
    lesznek persze,csak mivel olyan ritkán kapunk csak erre a versenyágra játékot így szerintem hiányozni fognak belőle a történelem nagy rali legendái.
  • maffioso
    #93
    áh most nézem lesz honda civic....ejjbazki de zsir lenne ha fazsa fizikát kapna
  • maffioso
    #92
    de azért lesznek bitang vasak, én mindenképp kiprobálom és ugy fogok az utolso percig bizakodni ahogy a dirt2nél tettem...ha elbasszák marad az rbr, de jol hangzik a felépitése
  • kemszi2
    #91
    ahh most látom a honlapon ,hogy nem...ez sajnálatos :(
  • kemszi2
    #90
    arról van valami infó hogy valami régebbi autók lesznek e benne,vagy csak az új rally autókkal mehetünk.
  • maffioso
    #89
    Itt
    "ROAD TO THE WRC: face the extraordinary career mode which will allow you to go through the steps of a real driver of WRC! Start by building up your own team and participating in regional championship, moving step by step to most prestigious categories and conquering a contract with the official teams of WRC."
    ez biztató a játékmódra nézve
  • maffioso
    #88
    hát szerintem az rfactor merőben más tészta, és nem ugy jött ki hogy kezelt plugint, az a patch volt
  • kifli
    #87
    dehogynem a játék érdeme, eleve úgy jött ki, hogy kezel pluginokat, az rfactor is olyan játék pl, hogy kiadták pár alap pályával meg kocsival, de ottis a modteamek nagyon jól hozzáférnek a dolgokhoz.
  • maffioso
    #86
    de az nem ajáték érdeme, akarattal minden moddolható
  • Muttley
    #85
    Az RBR úgy tűnik marad a dobogó legfelső fokán.
    már ha a szimulátor közeli élmény a mérvadó..
    Emeg lesz, amilyen lesz. Meglásssssssssssssssssuk. :D
  • kifli
    #84
    de ott vannak custom pályák is, ez meg nembiztos, hogy modolhato lesz.
  • maffioso
    #83
    rbr-ben sincs több...
  • makinen72
    #82
    Hopp, most találtam egy július 14-ei cikket, mely szerint 78 szakaszt futhatunk be, azaz 6-6 szakasz lesz országonként. Hááát, volt már rosszabb meg jobb is. Remélem, nem öt kilométeres szakaszok lesznek...
  • makinen72
    #81
    Az eddigi videók alapján Colin 04-05 szintű jobbféle árkádos játéknak tűnik. Az, hogy az irányítás és a kocsik viselkedése NEM lesz Burns közelében sem, az már előre sejthető volt, sajnos. Érdekes, hogy a publikált képek alapján legalább Dirt szintű grafikára számítottam, de ahogy látom, alatta marad... Az is érdekes számomra, hogy az eddigi rally játékok közül egyedül Burns (2004!) volt képes valódi élethű replay-t összehozni, ahol elhiszem azt, hogy az a Subaru télleg ott pattog a murván. A másik dolog, amiről senki nem beszél (a játékfejlesztők sem), hogy ténylegesen hány pályát kapunk... Oké, hogy az idény mind a tizenhárom helyszínén versenyezhetünk, de országonként hány szakaszt tettek vajon bele?Emlékezzünk csak a 2005-ös Rally Evolved-ra.
    Mindegy, én már csak a "hivatalos WRC" miatt is meg fogom venni, aztán lesz ami lesz...
  • Solt
    #80
    Bőven elég azt látni, hogy miképpen viselkedik az autó! Szerintem...

    De fejezzük be ezt a parttalan vitát... adja az ég, hogy ne legyen igazam!
  • maffioso
    #79
    ja csak éppen azt nem veszed észre, hogy AZON a videón a játékmenet nem nagyon látszik, mert másfél másodperces bevágások vannak
    hogy a többi alapján ítéled ezt, azt mondom jogos, de ez a videó szerintem elég jó
  • Solt
    #78
    Én kérek elnézést, hogy erre a videóra merészeltem azt mondani, hogy "gyenge"! Ez nem makacsság, hanem a látottakra alapuló tényközlés, sok év tapasztalatával spékelve...

    Ha nem tetszik a véleményem, azért ne rám haragudj. Én lennék a legboldogabb, ha ajnározhatnám...