61
Mit és hol, mennyiért ?
  • degenerator
    #61
    senki se jár teázni? vizipipa is van ám.!
  • degenerator
    #60
    nem bonyolítja a dolgot, megveszi a filtert, otthon betolja a csajba a teát, aztán kész.
  • bcrics
    #59
    az szívás:D
  • Sir Quno Jedi
    #58
    Jah és így egy első randit is megúszna simán 2x30FT-ból?!?!? Úristen...
  • huntofa
    #57
    és megéri kiadni érte a pénzt ??? Vedd meg magadnak a teafüvet és csináld magadnak. Elmész teázni , összköltséged 800 Ft... amiben a tea értéke kb 30 Ft.... 800 Ftból meg megihatsz 25x 3 dl teát.
  • balee4
    #56
    Na igen.:) De olcsóbb is.:D
  • Braveheart
    #55
    Sirius teaház... csak ajánlani tudom :) hangulatos, lehet "mászkálni", finom teák, sütik... érzelgős randira tökéletes, de sima kikapcsolódásra is!
  • degenerator
    #54
    vizipipás van.
  • asysoft
    #53
    Honlapon a cím Soroksári út 8-10, Google maps szerint ez ott van. De most csak emiatt megnéztem a Google StreetView klónon, s bizony ez az a hely:)
  • Reyes
    #52
    De van, Mandala és Kashmir. Bár a Kashmir-t nem tudom, hogy van-e még. Mind a kettőben jófajta vizipippó, teák, kávék dögivel.
  • CattiBrie
    #51
    Na jó, kibújtál a teázdába járás kötelezettsége alól. :))
  • balee4
    #50
    Győrben van sztem, de most csak hétvégente vagyok otthon, hétközben Ajkán. Ezt a várost meg még nem igazán ismerem.:)
  • bcrics
    #49
    amit te mondasz az más
  • bcrics
    #48
    dehogy..ez a boráros téren van.
  • CattiBrie
    #47
    mandalateahaz.hu
    www.teapagoda.eu
  • CattiBrie
    #46
    Ja, most nézem, Győr. Ott nincs ilyen hely, hogy teaivoda? :)
  • asysoft
    #45
    Ez van a Soroksári út-Liliom utca sarkán? Nem tudom, de idén(?) nyáron a raklapokból összetákolt "terasz" alapján nem sok bizalmat szavaznék neki...:)
    Vörös Oroszlán viszont jó, bár eddig csak a Móricznál lévőben voltam (Ráday közelebb lenne, de mikor ide mentem volna ismerőssel, telt ház volt, s elég zsúfoltan voltak odabent a bútorok...). Teaerdő meglátogatása is tervbe van véve.
  • balee4
    #44
    Nálam semmi, lévén egyikbe sem járok:) Véletlenszerűen használtam rá a "teaház" kifejezést.
  • CattiBrie
    #43
    Mi a különbség a teaház és a teázó között Nálad?
  • Kiado
    #42
    Oktogon, Zöld Teknős KOZSÓÓÓÓÓÓÓ teázója, mellette David fitness konditerem, inkább gyertek oda
  • balee4
    #41
    Pedig tök jó teázni, napi 3-4 bögrével biztos lenyomok, persze csak kommersz "szar" gyümölcsteákat..., de én szívesen járnék teaházakba, ha lenne nálunk is. Kocsmába tudod kik járnak..., szép is lenne, ha jogász létemre ilyen helyekre járnék. Persze a bulik, normális szórakozóhelyek más lapra tartoznak.:D
  • CattiBrie
    #40
    .. úgy, hogy szívecske van benne és éppen love-ol valami.. az egy férfi, nem?
  • Lacee
    #39
  • bcrics
    #38
    cokxponambient

    Ő is jó hely.
  • [HUN]FaTaL
    #37
    Mondod ezt rózsaszín logóval és rózsaszín fejléccel.
  • CattiBrie
    #36
    Biztos van kocsma topik is. :D
  • Super Saiyan
    #35
    Buzis, mert lányoknak van kiépítve. :) Fiúk teaházát úgy hívják, hogy kocsma! :D Ott lehet "beteázni", ahogy felénk mondják a berugást. :)
  • Apus
    #34
    naja nem gyengén. mi az oktogon közelében voltunk, ültünk kint ahol a pult is van, de hátulról olyan lábszag jött, hogy csak pislogtunk:)
  • DanielT
    #33
    Ultrabuzis még a név is: teaház. LOL.
  • CattiBrie
    #32
    Sajnos tapasztalataim alapján a füstöt igen nehéz 'kerítéssel' elválasztani. Sőt, ajtóval és függönnyel is nehéz (darázs modell). :(
    Mondjuk úgy megoldható lenne, ha egymás mellett két külön teázda és az egyik dohányzó a másik meg nem. :)

    Szerintem, nincs is olyan teázda :), ami dohányzós. Legalábbis én nem tudok ilyenről.

    De az, amit Pizza Hátban csinálnak, hogy az egyik asztal dohányzó és a tőle 3 méterre levő már nem, ez elég nevetséges. De az még jobb volt,a mikor pizzériában nem dohányzó helyet kértünk, majd a pincér odaugrott egy szabad kettes asztalhoz, levette róla a dohányzó feliratot, majd megvolt oldva a kérés.
  • [HUN]FaTaL
    #31
    Akkor átfogalmazom, elég félreérthető volt. :) Nem úgy gondoltam, hogy legyen az egész dohányzó, de lehetne egy elkerített dohányzó rész.
  • CattiBrie
    #30
    CD Fű

    És a teawarez-ről szoktam rendelni.
  • CattiBrie
    #29
    A Vörös Oroszlán jó és nagyon jó, hogy nem dohányzó. Bárcsak minden intézmény nem dohányzó lenne. És a kijelölt dohányzó helyet sem az ajtóba tennék.
  • arty
    #28
    én járnék teázóba, de a jófajta tea alapanyagok itthon tiltott szerek :))
  • werkfilm
    #27
    teát iszol buzievagy
  • pxxl
    #26
    jah Balatonfüreden van egy faszájos. helyileg hol azt így nem tom elmondani, de odatalálok ha kell
  • pxxl
    #25
    de ha kiforrázod, akkor több jut a szervezetedbe. a füsttel nem szívsz be annyit mint amennyit meginnál. de hát aki hülye haljon meg így van :D
    amúgy nem túl sok kávétól is meg lehet halni (olyan 10-12 csésze). ott meg koffein mérgezés van. (logikus)
  • sanyiute
    #24
    már az áztatott cigiben lévő szar is olyan büdös mint atom!
  • nonicks
    #23
    TEAHÁZAT MINDENHOVA!
  • schrank
    #22
    én ázok
    te ázol
    ő ázikó