99
Gordon Ramsay - A Pokol Konyhája
  • Carloska
    #59
    pl a két kamu részeg nő az étteremben aztán volt elöttük 2 pohár bor nem hiszem bebaszva mentek be :D
  • Carloska
    #58
    pontosan mivel jelentkezés alapján mehetek el csak vendégnek , meg nyerni lehetet helyeket de az az egy kető aki produkál az bevannnak épitve
  • Paulie
    #57
    sztem meg gordon befejezi a séf helyettesekkel
  • Angyalifény
    #56
    ingyen ?
  • ldavid
    #55
    nem biztos, de ingyen kaja mellett ennyit igazán bevállalhatnak
  • Angyalifény
    #54
    akkor nekünk még van 2 ezenkívül vagy ha leadják a legfrissebbet akkor 3.

    Vajon aki bemegy de nem kap kaját mert bezár az étterem azt kárpótolják ?

    Gondolom azt tudják a vendégek ha bemennek nem bíztos hogy kapnak enni.
  • Carloska
    #53
    amerikában már a 6odik évad megy
  • Angyalifény
    #52
    Én mindig az ismétlést nézem 13 óra után a neveket sajnos nem tudom.


    Az mókás volt hogy az a színes bőrű csajszi az iskolába milyen egyszerű étellel tarolt. Bonnye azt hiszem ő mondta hogy ezt az étrterembe senki nem rendelte volna meg.


    Hány évad van ? Most tartunk mi a harmadik végén.
  • Carloska
    #51
    És senki nem írjon be SPOILERT !!!
  • Carloska
    #50
    Josh-t igen láttuk már tegnap mai részre leszek kiváncsi nagyon ki lesz a két döntős!

    Remélm Rock már végig csinálja
  • Angyalifény
    #49
    Láttátok ma ahogy azt a srácot Gordon elzavarta ?
  • Carloska
    #48
    Hell's Kitchen: The Videogame



    LETÖLTÉS
  • Doddy a düdő
    #47
    hogyne lenne. asszem a hell's kitchen-től nem messze is van egy.
  • Tarajos Sül
    #46
    Honnan Tudod?
    lehet szólt a kinaiaknak,hogy csináljanak Neki médincsájnás éttermet a holdra xD
    am én legalább utánanéztem
  • Angyalifény
    #45
    De a holdon tuti nincs neki
  • gergely1991
    #44
    Én egy másik csatornán nézem a másik(pl.:F-word)műsorát háát elégé durva amiket mond oda nem elég a 12-es.... XD
    Háát erről inkább azt mondanám hogy nem annyira izgalmas bár elmegy.
  • Jim Morrison
    #43
    Bazz, pont most akartam megnézni ki nyerte a második Hell's Kitchen t :D
  • Totti5
    #42
    Ők már "szakácsok", a legtöbbjük a szakmában dolgozik. Itt főként a vezetői képességeket, a határozottságot, csapatmunkát, munkamorált és a kreativitást hozza ki belőlök, persze ehhez szakmai tudás is kell, akinek az nincs meg az nem jut el ugysem a döntőig.
  • Tarajos Sül
    #41
    "talán nincs is étterme"

    Ezek szerint csak van Neki étterme :)

    Amugy oké,hogy ne kiabáljon Velem senki,ha én lennék a tanulok helyében
    Dehát akkor is kell fegyelem,szigor,hogy ne lustuljanak,mert úgy nem lesznek szakácsok...
  • Angyalifény
    #40
    Ezt meg lehet nézni a wikin :)


    Nem ment ő sehovaévente kimegy gondolom amcsiba leforgat és megy haza amerikába talán nincs is étterme
  • Daza500
    #39
    Csak onnan gondolom, mert a FOX-on mennek a műsorai.

    Amúgy skót, mert Glasgow-i. :)
  • Angyalifény
    #38
    Én nem tudok róla hogy kiment volna inkább ingázik amcsiknál is forgat műsort meg a hazájában is de én úgy tudom ha nem forgat amerikába akkor nem ott él hanem a britt országba.
  • Angyalifény
    #37
    Gondolom jól keresnek vele :)


    Arra lennék kiváncsi meddig vannak ott úgy értem hány hiba után mondják nekik azt hogy viszlát.
  • Angyalifény
    #36
    Kösz. az első részét nem láttam csak azt hiszem a második közepétől akkor is épp véletlenül megtaláltam .
  • Totti5
    #35
    Kétértelmű. Kapnak egy éttermet, vagyis konyhát ahol ők a górék, ergó az övék, de az étterem és az üzleti része az a tulajé természtesen, de itt nem ez a lényeg hanem az konyha.
  • Paulie
    #34
    főszakács lesz a nyertes,magyarban asszem télleg aztmondják hogy kap egy éttermet:D
  • Doddy a düdő
    #33
    a két séfhelyettes is neki dolgozik, mondták a legelején.
  • Legend Killer
    #32
    ő dolga. kösz infót.
  • Daza500
    #31
    Brit származású, de ő kiment Amcsiba.
  • Legend Killer
    #30
    :D.
  • Legend Killer
    #29
    :D. és ez a muksó milyen nemzetiségű? nem néztem soha, nem is érdekel, csak láttam a topikot, benéztem és megjegyeztem, h sztem Jamie Oliver klasszabb.
  • Daza500
    #28
    Jamie Oliver tényleg mérföldekkel jobb arc. Bár ő angol.
  • Daza500
    #27
    Igen ? Velem ordibálna így, én már rég kiütöttem volna a 2 első fogát...
  • Angyalifény
    #26
    Jó műsor és imádom Gordon műsorait. Sokan mondják hogy mű meg megrendezett . Na és?? akkor is betojok rajta.


    1ébként valamnnyíre szerintem is megrendezett ha józanul belegondoltok rájöttök. de lehet nincs igazam. J.P állítóg Ramsay-vel dolgozott vajon a két séf helyettes is vagy őket úgy kereshették a műsorhoz ?


    miért mondják hogy saját éttermet nyernek mikor "csak" főszakácsok lehetnek ? Akkor nem az ő tulajdonuk nem ?
  • Phat Smoker
    #25
    Heston Blumenthal a legjobb! ;)
  • Doddy a düdő
    #24
    egyik nem zárja ki a másikat
  • atomkrumpli
    #23
    nemrég bukott le ez a "jó arc" hogy az elit éttermében előregyártott kaját adtak el arany áron, pro szakácsok között tarkónlövés tankkal az előregyártott kajáért de hogy még jól le is húzták az embereket hááát :-(
  • Legend Killer
    #22
    kinek ez, kinek az :D. nekem Jamie Oliver.
  • Doddy a düdő
    #21
    ezt az egy műsort nézem TV-ben. gordon jóarc.
  • Peppus
    #20
    Ez az ember nagy arc? Undorító egy féreg. Akinek ez a mentalitás szimpi, annak kívánom, hogy ilyen aranyos főnöke legyen..