13
  • TommyGun
    #13
    Ember nem a C&C a műfaj feltalálója mer ez csak egy kibaszott játék...hanem úgy hívták őket hogy Westwood stuidos....akiket felvásárolt az EA sajnos....amíg külön voltak az WW fénykorát élte...mellesleg az első igazi RTS nem a C&C volt aranyapám hanem a Düne 2.
    Mielött leírnád a fasságaidat nézz már utána hogy ne tűnj komplett idiótának...
  • readswift
    #12
    te meg 1 ritka nagy hülye vagy :D Akivel kiskanállal etetik a lószart :D
  • Nazir
    #11
    Én is nagy C&C fan vagyok de a Generals/Zero Hour óta nem játszom annyit vele és nem csak azért mert szénné szaggat, hanem mert oda a varázsa már a szememben. A Red Alert 3 is egy vicc lett nem rts. :(
    Én a 2. C&C fps el nem készülését jobban sajnálom, mert a Renegaddel mai napig játszom.
  • amitakartok
    #10
    Azért nem, mert a C&C-t semmi nem képes leverni RTS területén. A fenébe, a C&C gyakorlatilag a műfaj feltalálója volt!
  • kissssss
    #9
    vigyáz mert még tégedet is fel vásárol :-D
  • Etinger
    #8
    EA akkora kiadó óriás, hogy ezt nem tudom spec elképzelni se... Mindig ők vásárolnak fel mindenkit... JÖN AZ EA!!! :D :D
  • n0k0m
    #7
    Vagy spore, vagy black and white stb. es akkor azt nem emlitem, hogy pl Battlefield kategoriajaba mi esne bele? Cod? Nem nem ... A quake wars, army of two es hasonlok pedig nem igazan veszik fel a versenyt.
  • Ruley
    #6
    Na azt megnézném hogy a Sims kategóriájában, vagy a Mirror's Edge kategóriájában milyen jobb játék van...
  • NEXUS6
    #5
    Húha!

    Ez dedúrva lenne!
    Amúgy az M$ az utóbbi évben megszabadult szinte minden belső fejlesztőstúdiójától, ez teljesen ellentétes mozgást jelentene. Bár érdekes módon a BioWare az EA-nál kötöttki, mint ahogy a korábbi X-box parancsnok is.

    Hmmm a kérdés itt nem is az, hogy a mit akar a két fél, hanem hogy a cégbíróság jóváhagyja-e. A M$ a szoftveriparban így is olyan mamut, hogy szívesen szétbombáznák sokan.
  • Balintos
    #4
    mindnél van a saját kategóriájában sokkal jobb játék (persze PC-n, az EA konzolon nagyon erős)
  • Hegi90
    #3
    battlefield, simcity, Black & White...
  • Rexhawk
    #2
    Burnout series
    Command & Conquer series
    Dead Space
    FIFA series
    Harry Potter game series
    Madden NFL series
    Medal of Honor series
    Mirror's Edge
    NBA Live series
    Need for Speed series
    Rock Band series
    The Sims series
    Ultima series
    Spore
    Armies of Exigo
    csak úgy hirtelen ezek jutottak eszembe, de van több jó játéka is

    ha ezek között nem találsz, egy olyan játékot ami tetszik, akkor elég inger szegény életed lehet...
  • InterFoxSOFT
    #1
    Vigyék csak, az EA a legszarabb kiadó a szememben, nincs 1db olyan cuccosuk sem ami kéne.