599
vampire-diaries-02banner.jpg
  • KaBuTo666
    #599
    Game Over

  • grebber
    #598
    Ez engem is érdekelne. A köv. résszel game over örökre?
  • KaBuTo666
    #597
    Hoppá, jól látom hogy az utolsó rész lesz és vége a sorozatnak?
  • Darthmushroom
    #596
    őszintén jobb mint ha előhúztak volna még egy gonoszt, vele kezdődött vele zárul le. nekem bejön az ötlet, főleg h Nina Dobrev emiatt visszatér :D
  • grebber
    #595
    Most ebbe a poklos genyóságba hogy a vérbe szedték elő megint Kathrine-t...
  • toysoldier
    #594
    egy ideje már nem pletyka
  • Darthmushroom
    #593
    na beigazolódnak a pletykák?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha Katherine a pokol új királya, akkor Dobrev csak visszatér erre a záró pár részre
  • Darthmushroom
    #592
    igen ez zavaró, bár valamilyen szinten érthető mivel másképp nem nagyon tudnak már "gonoszak" lenni :D

    azt ne lépjék meg h visszahoznak full mindenkit (Tyler, Enzo stb..) ok egy Elena belefér egy utolsó jelentre és kész.
  • KaBuTo666
    #591
    Számomra csak egy dolog unalmas, még pedig ez a megbánom, nem bánom mert nincs érzelmem, megbánom, nem bánom mert nincs érzelmem. Amennyiszer ezt eljátszották, hajamat tudom tépni néha. :D
  • Darthmushroom
    #590
    Na kezdenek belehúzni :D mondjuk most már tényleg a célegyenesbe vagyunk :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Stefan emberré tételénél meglepődtem, nem hittem h ilyet is megmernek lépni a készítők, most meg visszahozzák Kait :O
  • Darthmushroom
    #589
    Nem tudom, erről nem olvastam semmi infót
  • KaBuTo666
    #588
    Értem. Egész évadra kihat ez a szirénes dolog vagy fél évad alatt lezárják?
  • Darthmushroom
    #587
    csak pletykálják h valamennyi szerepe lehet majd a lezárásban
  • KaBuTo666
    #586
    Hivatalos írták hogy visszatér ebbe az évadba?
  • Darthmushroom
    #585
    számomra meglepő h szirén lett a gonosz, azért nem egy hétköznapi film/sorozat karakter, hiába mitológiai lény :D

    am Dobrev kisasszonyt visszatérését én is várom az évadban, csak az utolsó évad +csak ő is sokat köszönhet a sorozatnak
  • KaBuTo666
    #584
    Ezt a szirénes csaj karaktert eltalálták, szerintem illik a szerepre.
  • grebber
    #583
    Nagyon olyan érzésem van, hogy előhalásszák Elenát aki majd visszahozza Demont.
  • KaBuTo666
    #582
    Nem olyan rossz ez az évad, nézhető.
  • stargatelost
    #581
    Jah, Kevin Williamson visszatér, szóval lehet reménykedni :)
  • Darthmushroom
    #580
    Már csak egy utolsó évad van a sorozatból, remélem legalább az első pár évadhoz méltó befejezést kap.
  • böröczk
    #579
    Most , hogy vége a VD-nek, elkezdtem nézni az IZombie-t , tök jó kis sorozat, VD után igazi felüdülés. Csak ajánlani tudom az ittenieknek. :D
  • stargatelost
    #578
    Szar volt az évad. A legnagyobb vicc az volt, hogy Bonniet keresik éveken át, aztán elég lett volna egy mágiaelnyelőt találni xD

    Nem biztos, hogy utolsó évad lesz. A csatorna főnök szeretné tovább vinni. Bonnie kiszállásáról én is hallottam, Damonról nem. Igazából ő mondta ezt, hogy utsó évad lehet a következő, de aztán cáfolta...
  • KaBuTo666
    #577
    Legyen is az az utolsó. Szerintem nem kellene már nyújtani az egészet mint a rétes tésztát.
  • böröczk
    #576
    Jah,jot tett az evadnak az Elenatlansag :D

    Kovi evad lesz az uccso valoszinuleg, legalabbis Damon meg Bonnie kiszallnak, akik eddig vittek a hatukon a sorozatot, szoval feltehetoleg az lesz utolso.
    Hivtak Elenat jatszo szinesz"no"t vissza a soriba, de ha a bulvarsajtonak lehet hinni, Damont jatszo szinesszel nem hajlando egyutt dolgozni.
  • KaBuTo666
    #575
    Kihalt ám a topik. :D
    Számomra egész jó volt az évad, igazából lekötött, érdekes ez az új gonosz, vége tetszett. :)
  • stargatelost
    #574
    Atyaég, ez de szánalmas már Ilyen erőltetett baromságot kitalálni Accola terhessége miatt, hát az agyam eldobom. Ennél még az is jobb lett volna, ha elmegy valahova a karaktere addig, vagy takargatják, de beleírni... még viccnek is rossz....
    De maga ez az eretnek/Lily szál is hót szar...
  • MoRT2195
    #573
    Ja. Az a baj, hogy már annyi sorozat van, hogy egyszerűen nem tudom utolérni magam, és folyamatosan csak jönnek az újabbak is.
  • grebber
    #572
    És elstartolt a 7. évad ,ahogyan az Originals 3. évadja is!
    Megint elindult minden lesz mit nézni bőven
  • MoRT2195
    #571
    Ha nem gondol bele az ember komolyabban, hogy miért nem ezt, meg azt csinálták, amikor lehetséges volna, akkor élvezhető a sorozat. Toljátok le, hogy értelmetlen az egész, csak élvezzétek, és ne kérdőjelezzetek meg semmit. :) 6 évad alatt (+ 2 Originals évad alatt) annyi mindent kitaláltak, hogy egyszerűen lehetetlen már tartani magukat ahhoz, amit kitaláltak, ha csak nem egy 100%-os szappanoperát akartok nézni. :) Elena él, nem öregszik, nem kell ennie, és semmi mást nem kell csinálnia. Kész, ennyi, nincs kérdőjel, ez egy varázsvilág ahol bármi megtörténhet.
  • davidka003
    #570
    Én 2 hét alatt ledaráltam az utolsó évadot. Szerintem hetente nézni nem is érdemes, mert azért annyi minden nem történik benne.
    De egészben azt mondom még mindig elég jó szórakozás.
    Maga a színészek jók szerintem, sztori is néhol tud izgalmas meg érdekes lenni.
    Én várom a 7. évadot.
  • Mardel
    #569
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az évadnak ott kelett volan volna vége lennie, hogy Kai megöl az esküvőn a Gemini kovent Elena,t meg agyon nyomja a díszlet egyik darabja. Akkor azt mondanám, hogy király évadzáró volt.
  • stargatelost
    #568
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja értem. És akkor így nem is öregszik? :O Amúgy így még szarabb volt, hogy búcsúzkodnak, amikor bármikor bemehetnek hozzá, és beszélhetnek vele az "elméjében".

    Erről junkien is olvastam a hsz-ek között, nem tudom, milyen kaki magyar felirattal nézitek, de ez csak abban volt benne. 22 perc környékén van ez, nem? Kai azt mondja, "My death made it permanent.", tehát az ellenkezőjéről van szó. Amikor az esküvőn meghalt, végleges lett a bűbáj. Ezért mondom, hogy csak annyi kéne, hogy Bonnie is így "meghaljon", aztán visszahozzák valahogy...

    Ez a fejlecsapás tényleg érdekes volt, kb minden ellenségüknél eljátszhatták volna ezt :D

    Jo halása, tényleg, lol :D Meg a Jeres rész a végén, tényleg :DDD Atyaég :D Hát nagyon látszott, hogy ezt nem így tervezték, és bele kellett erőltetni a karakter búcsúztatást...

    Utoljára szerkesztette: stargatelost, 2015.05.16. 20:19:32
  • Hayni
    #567
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Azért nem kell etetni meg ilyenek mert elvileg "tartósította" ha Originals-t nézel, ott is ez megy most :D
    Viszont Bonnie mondta Kai-nak hogy "csináld vissza" és azt mondta hogy "nem tudom, az igézet csak a halálommal
    szűnik meg... nah már most meghalt... akkor?!
    Meg nehogy már odament és lecsapta a fejét... eddig meg sehogy sem tudták megölni, most meg 2 perc.. :D
    Mondjuk ennek a sorozatnak már amúgy is leáldozott, érdekes lesz még egy évet kikínlódni belőle...
    Ez az Alaric-os rész is, hogy szerencsétlen... és Jo-ról mindenki elfelejtkezik, Elenáért sírnak közben ő meg sem halt...
    Jeremy meg visszatért, és az hogy ott van Bonnie, akiért egy évadig végig sírt, az mellékes ?! :D
  • stargatelost
    #566
    Mi volt ez a bődületes baromság????

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elena akkor ébred fel, ha Bonnie meghal. Mi ebben olyan bonyolult dolog? Két út is lenne, ott van az a gyűrű is, amit oly sokszor használtak, ugye ami visszahoz a halálból. Bár lehet az csak embereken működik. Mindegy, akkor legyen egy aktuálisabb megoldás. Bonniet átváltoztatják vámpírrá, aztán benyakalja a gyógyírt. Kész. Meg is halt, meg nem is.

    Annyira ellentmond a sorozatnak, meg a karaktereknek, hogy semmit nem próbáltak meg tenni az ügy érdekében, hanem a rész felétől jött a giccs búcsúzkodás. Gáz, hogy kiszállt Dobrev, mert nyilván szar volt a karaktere, de mégiscsak a sorozat egyik alappillére volt. És kíváncsi lettem volna, miként alakul a sztori, ha maradt volna, és nem kellett volna ilyen erőltetetten elvarrni a szálát.

    Ja és az mi, hogy bebaszták abba a koporsóba? :D Érdekes bűbáj lehet, ahol nem kell ennie, innia, ürítenie :D

    Meg az gáz, ha a rész alatt végig annak drukkoltam, hogy Kai túlélje? Végre visszatért a geci karaktere, erre... kár érte...

    A vége cliff meg lol. Jövő meg posztapok hangulat? Hmm.
  • Hayni
    #565
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    S06E22 I’m Thinking of You All the While [Finálé] | Hivatalos epizódismertető
    ÉG VELED, MYSTIC FALLS - Alaric és Jo nagy lakodalmának eseményei után a dolgok drámai fordulatot vesznek, mikor felbukkan egy hívatlan vendég, s Elena élete nagy veszélybe kerül. Matt tanácsa ellenére, hogy hagyja el a várost, Bonnie a saját kezébe veszi a dolgok irányítását, mikor rádöbben, hogy saját maga egy agyafúrt csavar egyik darabját képezi. Stefan és Caroline kapcsolata egy érzelmi mérföldkövet ér el, Liv-vel való újraegyesülésénél Tylernek pedig egy olyan döntést kell meghoznia, mely örökre megváltoztathatja az életét. Eközben, Lily felelőtlen tettei rádöbbentik Stefant, hogy anyja meddig képes elmenni, hogy egyesüljön a ‘családjával’. Végül, a lesújtó események sorozata után Damont arra kényszerítik, hogy élete legnehezebb döntését hozza meg.
    ‪#‎hutvd‬

    = ha megnéziek a promót "leugranak" de ez valami elterelés, ebből a epizódleírásból az derül ki, hogy Damon nem változik át, Elena igen, hiszen az életére törnek... illetve mikor keresték a gyógyírt amúgy is kihangsúlyozták, hogy csak egy embernek elég... az egészet meg kell inni, nem lehet elosztani...
    És a Damon élete legnagyobb döntése valószínű, szegény Emberi Elena, veszélyben van, nem lehet velem, megígézés, felejts el, költözz el, legyél orvos, legyenek gyerekeid, légy boldog, sírós rész, Elena kiírva, Damon a legjobb karakterből a legszánalmasabbá téve...
    Kb. úgy vagyok már vele, hogy ha elkezdetem, most már végignézem, de nem várom már a részeket.
    :


  • stargatelost
    #564
    Lol, tényleg :D De úgyse lépik meg... arra leszek kíváncsi, hogy írják ki Ninát... nyilván ultrafos a karaktere, de top eyecandy, én annó miatta kezdtem bele a sorozatba.
  • Hayni
    #563
    Aki még nézi:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mi ez az "én is ember akarok lenni veled? hát már kiderült hogy egyből elkezd annyi évet öregedni amennyi ideje vámpír, Katherine is ebbe halt bele... elfelejtették vagy mi...
  • LoSA
    #562
    Én kb 2,5 évadot néztem meg, utána abba hagytam. Már nem kötött le....
  • Kandurex
    #561
    ez már 2013 -ba elfosodott, hogy nem változott, az nem csoda
  • MoRT2195
    #560
    Ez a sorozat már rég nem olyan, mint amilyen volt/ mint amilyennek lennie kéne. Azzal pedig, hogy el megy, semmit nem fog segíteni a helyzeten, úgy érzem hamarosan véget ér ez a sorozat, amit még 2011-12-ben bántam volna, de most már nem annyira.