580
Ninja Blade PC
  • terminatortx
    #580
    Sziasztok!
    Gondolom nem mindenkinek van meg a magyar változat, így feltöltöttem a magyarosítását!
    Ninja Blade Magyar nyelvi fájlok két linken keresztül tölthetők le (ha az egyik nem működik, próbáld a másikon):
    http://data.hu/get/6882228/Ninja_Blade_Magyar_Nyelvi_fajlok_.zip
    https://mega.co.nz/#!1YAwQaJJ!WB3Y5mexdgjwLP8sQKZmkBIQ7g1rZycBwmkT9iwcYus
    Üdvözletem!
  • Tcsm
    #579
    Én most telepítettem a játékot de sajnos amikor elindítottam összekuszálódik a kép és nem csinál semmit viszont a hangját hallom.
  • borsos22
    #578
    akkor senki nem tud segíteni?
  • borsos22
    #577
    egyszóval nem tok menteni
  • borsos22
    #576
    halli skacok nekem az a bajom hogy ha ki akarok lépni a gamebol akkor azt irja nem választatom háttér tárat és veszik a eredményem az mért van és hogy orvosoljam????
  • The Soldiner
    #575
    Helló Skacok nekem egy olyan bajom volna hogy amikor a játékból kiszeretnék lépni akkor kifagy az egész gép és újra kell indítanom a gépemet mert sehogy sem tudok kilépni belőle erre szeretnék kérni tanácsot vagy segítséget.
  • Rambo27
    #574
    helo nekem angolul van meg a game és kéne a magyarítás ide le tudja valaki írni h honnan szedjem le?
  • 23Ronaldo
    #573
    Sziasztok, most vettem meg a gyári játékot és ugyan az a problémám mint a letöltött verziónál, a microsoft hibát észlelt és ezért a játék leállt.
    Mi lehet a gond? Gépigényem meg van, bár xp3 van fent. Volna valami megoldás, tudna valaki segíteni? Előre is köszi és kellemes ünnepeket mindenkinek!
  • Tibbor
    #572
    Most tettem fel a játékot(a márciusi GameStarhoz volt teljes játékként, magyarítással együtt).Az a problémám, hogy a játék már a főmenütől kezdve szaggat.Egy függőleges fekete csík halad lefelé, az is akadozva.Aztán a játék is végig ilyen, szóval élvezhetetlen.A konfigomat nem részletezem, mert tutira elég hozzá.Sajnos fórumokon nem találtam kipróbált megoldást, csak tippeket, viszont másoknál is előfordult ugyanez.
    Tudna valaki segíteni?
  • BlackStar97
    #571
    csak annyit szeretnék kérdezni, hogy amikor letöltöttem és feltelepítettem akk egy olyat kér a játék indításakor, hogy serial number.
    ilyenkor mit csináljak?
  • norbi2fraktal
    #570
    holnap reggel felteszem ha vki nem előz meg....
  • tiki79
    #569
    532-533 hsz-ben nincs már benne a link
  • norbi2fraktal
    #568
    532 533-as Hsz-ben ott a link, jó játékot
  • tiki79
    #567
    Hello nekem csak a magyarítás kellene a játék angolul van meg valaki tudna küldeni egy linket honnan lehet leszedni köszi.
  • wesker24
    #566
    Hello nem mindenki játszik már ezzel a játékkal én is már vagy 3x-szor végigivittem ! Milyen verziód van fent angol orosz vagy magyar ?

    Esetleg lehet hogy valamit be kell állitani az options graphics menü fülben. Amugy a leges legelején van egy tutorial azt ha megcsinálod akkor szinte mindent kiir hogyan mit kell megcsinálni addig nem is enged tovább a játék amig meg nem csinálod azt ami ki van irva.

    A falon futást asszem ugy kell hogy nyomod a kurzort a megfelelő irányba és nyomod hozzá az ugrás gombot nálam space volt és amikor ide oda kell ugrálni akkor azmugrás gomb lenyomva tart és a megfelelő idöben kell nyomni a kurzorokat.
  • mogyi21
    #565
    kőszi segitségeteket
  • mogyi21
    #564
    sziasztok elinditom a játékot nincsenek szővegek mi lehet a baj és a falon fútást hogy kell csinálni?????????????
  • koppim
    #563
    Nálam is kilép ugyan itt, neked sikerült megoldanod?
  • wesker24
    #562
    jah a final mission az tényleg elég nehéz de ha olyan durva bugba ütközik az ember akkor szerencsésebb esetben az utolsó checkpoint restart megoldja rosszabbik esetben chapter restart !
  • abel0317
    #561
    óóó ne már nagyon nehéz volt idáig is elvinni a játékot. azért kössz a tippet wesker:)
  • wesker24
    #560
    Az egy eléggé durva textura bug volt ha az bekövetkezik akkor nincs mit tenni prbáltam restartolni az adott checkpointot de ugyanugy bugos lett ! Ott az egész missiont legroszabb esetben az adott fejezetet kell ujrakezdeni az elejétől !
  • abel0317
    #559
    most vagyok mutant kanobénál de állandóan a levegőbe sétellok és nem tudok normális menni. ezt tudja orvosolni esetleg egy patch vagy valami?
  • grebber
    #558
    Arra van a beállítások menü hogy megnézzed a billentyűzet kiosztást.
  • abel0317
    #557
    helló! mikor nagyon kevés életem van akkor kiírja hogy a first aid spray-t kéne beadnom magmnak de nem tudom hogy az melyk gomb
  • Bence94
    #556
    na most a fehér képernyő megoldódott úgy tűnik.viszont amikor le érkezem az épületbe az első pályán és megnyomom az egyik gombot rögtön kifagy egy hibaüzenettel.mi gondja? directx-et felraktam a lemezről.
  • Bence94
    #555
    üdv! olyan problémám van, hogy a játék nagyon világos! és kifagy amikor leérek már a házban.mi lehet a gond ?
  • wesker24
    #554
    Jah az hogy nincs mentés az tényleg bosszantó ! Volt olyan hogy ém is legyöztem a föboss-t és kedzhetem elölröl valami hiba miatt !

    De igy kijátszottam már vagy 3x-or ! (orosz-angol-magyar) !
  • grebber
    #553
    Elkezdtem én is játszani.Hát kapásból az hogy nincs mentés nagyon lelomboz.
    Lezúztam az elején a nagy monsztát menekülni kell az épületből.
    A játék dobott egy szép az exe hibát észlelt és leállt szöveg.
    Lehet elölről kezdeni :(
  • letsos
    #552
    Sziasztok! Megvettem a márciusi gamestart a benne lévő játék telepítésnél külön kell telepíteni a magyaritást,ez igy van a bolti verziónál is?
    Még egy kérés akinek megvan a Magyar bolti verzió feltenné valohóvá a borítóját?
  • Evin
    #551
    Csak ez nem azt jelenti, hogy magyar is lesz! Lásd múlt havi Jack Keane, ami szintén magyarul kapható, de az újságban angol volt.
    De ettől eltekintve tényleg jó. Talán veszek is.
  • grebber
    #550
    Márciusi GS mellé ez a teljes game!Ez így 1995FT újsággal együtt.
    A boltban csak a game 7990FT!
    Szerintem meg is veszem!
  • balee4
    #549
    Miért? Jade Empire fordításával semmi gond nem volt. A CD Projekt messze igényesebb fordításokat ad ki, mint bármelyik hazai forgalmazó.
  • Maxtreme
    #548
    Nincs mit.

    Légijármű..na igen :)

    A mass effect 2 sem tökéletes, de ehhez képest mestermű :))
  • Evin
    #547
    Ja és kösz. :)
  • Evin
    #546
    Ja hogy képfrissítés lenne az FPS meg az FPS limit vagy mi. Érdekes. :)
    Az is fura, hogy tudtommal van a játékban őű, erre meg hullámos és csúcsos ékezetek vannak. De még ha nincs is igazam, akkor sem tudtak volna kérni bele rendes őű-t?!
    Talán kötekedésnek tűnik, de "Légjármű"?!

    Ezek szerint beváltotta azt, amit a doboz hátulján szereplő szintén érdekes fordítás után várni lehetett.
  • Maxtreme
    #545
    Linkelés FAIL :)



  • Maxtreme
    #544
    Huhh csak 1 pálya erejéig néztem bele, így most fejből nem.
    De elég sok a magyartalan megfogalmazás.. meg egyáltalában érezni hogy biza sok tőkét nem fordítottak a dologra.



    [IMG]http://noob.hu/2010/01/31/nb1.jpg[/IMG

    [IMG]http://noob.hu/2010/01/31/nb2.jpg[/IMG

    Már a menü is odab*sz. nyomj bármit, meg képfrissítés 3x, stb.

    Meg az a szöveg is nagyon furán van megfogalmazva (bár volt ennél sokkal sokkal durvább is, csak arról nem készítettem képet anno)
  • Evin
    #543
    Példákat tudsz mondani?
  • Maxtreme
    #542
    Báh. Elég igénytelen összecsapott valami lett a lokalizáció... (mondom én aki nem nagyon szokott belekötni egyik honosításba sem) Viszont ez tényleg kritikán aluli. Ennél már csk a Jade Empire volt e téren rosszabb anno.

    Természetesen annak köszi aki felrakta.
  • ricsa008
    #541
    ez jogos