113
Online manager több sportágban
  • bardocz
    #33
    Nekem csak 28% edzési bónuszt ad. Megnézem, hogy lesznek olyan meccsek, amik esélytelenek, most már nem küldöm el, mert jövőhét hétfőn fontos meccs van.
  • Láma!
    #32
    jaja az ott veszélyes tud lenni:)

    tyűűű akkor vele jól jártál nagyon! védést huzzad, aztán ha eléri a 70-80-at akkor esetleg a technikán is állithatsz. ha megfogadsz egy tanácsot, küldd el edzőtáborba:) akkor dupla olyan gyorsan fejlödik;)

    szezononként 2 edzötábor engedélyezett, szóval még ebben a szezonban akár belefér 2.
  • bardocz
    #31
    15 éves, karrier hossza meg naccerű.
    Sajna tegnap véletlenül a védekezést állítottam be edzendő képességnek, így az nőtt fölöslegesen :\ Védést nyugodtan nevezhetnék kapus skillnek, aztán nem lehetne így benézni.
  • Láma!
    #30
    csak mert az én kapusom aki 29-es értékelést kap a csapat infónál a meccs értékeléseknél pedig 6 korongot, 20 éves, 34-es átadása van, igaz 39-es technikája, de 92-es védése:)

    igaz, 2 millióért vettem december végén:)
  • Láma!
    #29
    mennyi idös?
  • bardocz
    #28
    Akarom mondania technikát 30-ig, 40 sokáig tartana.
  • bardocz
    #27
    Igen?:O
    Én úgy gondoltam, hogy a technikáját még felhúzom 40-ig, aztán utána, de ha az jobb, akkor átállok arra, köszi!
  • Láma!
    #26
    na grat:)

    edzd csak a védését most már!
    a többi értéke fullos egy kapushoz képest:)
  • bardocz
    #25
    Háhá, 300-ért vettem egy új kapust, ÖÉ 201, védés 47, átadás 31, technika 28, asszem elég jó vétel volt.
  • Láma!
    #24
    jaja néztem, de jo igazolásokkal, és sok barátságos meccsel, hogy összeszokjanak a sorok, jövöre meg lehet célozni a felsőházat:)
  • bardocz
    #23
    Nekem 20 pontot kéne behoznom ahhoz, hogy előrébb tudjak lépni 1 helyet, az valószínű nem lesz meg.
  • Láma!
    #22
    igen, ráadásul az előttem álló botlott, közeledek a 2. helyhez:)
  • bardocz
    #21
    Köszi:)
    Látom te is sikerrel jártál.
  • Láma!
    #20
    szerintem még nem frissült. forduló csapata sincs még.

    grat a győzelemhez:)
  • bardocz
    #19
    Most volt hazai mérkőzésem, hogyhogy nem kaptam egy fillért se a jegyekért?:O
  • Láma!
    #18
    hát olyan sokat nem.... nekem most is néha néha lehuz 30-50 ezret, szerintem huzz 1-2 szintet amig még nem drága, aztán vegyél fel gondnokot.
  • bardocz
    #17
    A karbantartó központ építése mennyit csökkent a költségeken?
  • bardocz
    #16
    Köszi.
    Most elkezdem építeni az sportakadémiát, hogy elérje a 4-es szintet. Aztán megpróbálok keresni egy jobb kapust, mint a mostani, a soraim egész jók lettek.
  • Láma!
    #15
    gratulálok!
    szezon végén jó sok pénzt fogsz kapni, illetve köv szezonban majd joval nagyon szponzori pénzek érkeznek majd. könnyebb lesz csapatot és létesítményeket építeni.
  • bardocz
    #14
    Na, végre nyertem két meccset, és még lesz pár, szóval simán bentmaradhatok, aztán következő idényben cél az első 4-ben lenni.
  • Láma!
    #13
    sok összetevője van a dolognak. mennyire voltak a játékosai fáradtak, hány sérültje volt, milyen volt a taktika stb...

    az életben is van hogy az esélytelen megfogja a nagyot...:)
  • bardocz
    #12
    Én ezt nem értem, néha egy 30-al nagyobb ÖÉ-jű csapattól kikapok nagyon sokra, most meg a bajnokságban 3. vagy hanyadik csapat csak 2-1-re tudott elverni, úgy, hogy nekem alacsony volt a prior, neki meg normál...
  • Láma!
    #11
    köszi, de még nem vagyok teljesen elégedett velük... :)
  • bardocz
    #10
    Fú, nem semmi játékosállományod van.
  • bardocz
    #9
    Igen, erre rájöttem, tegnap olyan játékos érkezett az ifik között, akit piacon minimum 200.000 lett volna megvenni. Unokatestvérem is sokat segít, meg elmagyaráz mindent, amit nem értek még.
  • Láma!
    #8
    igen, látom, mindenképp huzd a sportakadémiát, az onnan feljövő fiatalok sokat segíthetnek, akár játékban, akár eladva.
    Engem Prog Fc. néven találsz, és igen tudom, hülye név, de hozzá voltam szokva a foci manager-ekhez:DD
    ami jo a játékban hogy gyorsan lehet fejlödni, nekem ez a második full szezonom, és ha nem szurom el ennek az elejét, akkor képességek alapján minimum dobogon kéne lennem, igy csak 5. vagyok.

    ha bármi kérdésed van, ird meg nyugodtan:)
  • bardocz
    #7
    De, Vérmókusok a csapatom neve. Sajna a 18. forduló után regeltem, így jóideig csak noname csapat volt, mai meg is látszik az eredményeken. De igyekszem felhúzni szépen. Ha szerencsém van, akkor pont nem esek ki a IV. osztályból.
  • Láma!
    #6
    van, csak nem regeltél te is?

    már van foci manager is benne, de még csak béta
  • bardocz
    #5
    Na van itt valaki?:)
  • Láma!
    #4
    :DD

    köszi:D

    de akkor már probáld ki a game-t is :)
  • vzajcev
    #3
    Lolmá
  • milk4
    #2
    Helló!

    Csak azért írok,hogy ne érezd magad egyedül a topikodba;)
  • Láma!
    #1
    "A POWERPLAY MANAGER projekt célja megalkotni az online sport menedzser játékok gyűjteményét. Az első sport, - a jégkorong, már végleges formájában játszható. A második sport - a labdarúgás - BETA verziójának elindítását 2009. év végére tervezzük."

    Akit több részlet érdekel:
    PowerPlayManager

    Természetesen magyar nyelven is elérhető:)