152
Hány órát játszottál az elmúlt évben (vagy összesen)?
  • ocskoszilard
    #152
    tőled se, halott öltet xD
  • Joker Brand
    #151
    tőled nem is vártunk többet...
  • Daza500
    #150
    Hmmmpfhö...
  • syberia2
    #149
    :( :( :(
  • Joker Brand
    #148
  • Rundstedt17
    #147
    mit vártál?
  • Joker Brand
    #146
    gyoran meghalt a topik...:(
  • Lazarus
    #145
    Igen, kiégett a viccreléd
  • Viktor99
    #144
    Vicces?
  • Lazarus
    #143
    Bannerba!

  • Victor1103
    #142
    Emlékszem hogy olyan 5 éve egy játékba képes voltam belefeccolni akár +200 órát is.Manapság már azt kívánom hogy minnél rövidebb legyen egy játék mert tény hogy nagyon sok van ami jó de idő rá meg egyre kevesebb. Inkább több jó játékot ismerek meg minthogy 1-el szórakozzak el hónapokig...
  • Viktor99
    #141
    Team Fortress kettőzik'... Jó arc, bírom :P
  • Lazarus
    #140
    az már egész szép, riszpekt és tisztelet Zsoltinak a békának
  • rhazid
    #139
    nem szoktam túl sokat egy játékkal jétszani mostanában de régebben elég sokat toltam Wow-t meg is látszik. :o
  • xxxpaulxxx
    #138
    WOW?:O Most lebuktál! Csalódtam:(

    Én amúgy napi 1-2 órát átlagban...
  • Ulvar
    #137
    Ne kockulj, menj te is kocsmázni, vagy bulizni. :). Hidd el megéri :).
  • Viktor99
    #136
    Nekem vótmá napi két nap
  • kifli
    #135
    gratulálok :D
    napi majdnem 2 napod toltad XD
  • IMYke2.0.0.0
    #134
    Akkor tényleg kocka voltam - és azon a héten nem is mentem be előadásokra :)
    Addig se, azóta sem játszottam napi 1-3 óránál többet.
  • Heffi
    #133
    Omg :SSS
  • Daza500
    #132
    Én 2003 óta felhagytam a divatjátékokkal, a kissebbeket meg nem tolom annyit, nem számolom.

    Naponta max 30-60 perc.
  • IMYke2.0.0.0
    #131
    Egyetem idején voltam hiperkocka: a rekordom a 2000-ben debütált Diablo 2-höz kapcsolódik [köztudott ugye, ha kilépsz belőle SP-ben, a szörnyek újratermelődnek].
    Mikor felismertem a zárójelben említettet, akkor - nyáron, nem költöztem haza, hanem a Szántó koliban laktam, Pécs - 27 és fél órán át játszottam.
    Azt azóta sem tudom überelni :)
  • savior
    #130
    en ugy szamoltam, hogy eddig kb 30000 orat ultem a szamitogep elott. ebbol olyan ~25000, ami jatek vagy jatekfejlesztes.
  • Super Saiyan
    #129
    Az jó, mert én programozónak tanulok. xD
  • Hegi90
    #128
    egyhuzamban talán a diablo 2-vel játszottam kurva sokat (talán 15-16 óra lehetett) 14 éves koromban.
    xfire-t meg nem használok, úgyhogy passz.

    megjegyzés: én az előttem íróval ellentétben két hellbaal/mfrun között elmentem néha szenyákat csinálni :D
  • Pretorian
    #127
    Nekem olyan 20-22 óra a rekordom, bár ezt nagyon-nagyon régen állitottam be, a Diablo 2-vel. Olyan szinten rákattantam, hogy már kongott a gyomrom az ürességtől, meg elfogyott a cigim is és pangtam ezerrel, de egyszerűen nem voltam képes leszaladni a boltba, ami a ház aljában volt lol.
  • belapeter
    #126
    Hali.
    Már 2 hónpaja nem játszottam Cod 4-et :(
    Eddig ennyi ,de már medium vok benne.
    Itten ni.
  • syberia2
    #125
    Xfire micsoda??
  • Fbn Lx
    #124
    nekem egyhuzamban 16 a rekord, viszont az napokon keresztül, hogy minden nap 14-16 órára jött ki.
    még 16 évesen hoztam ezt össze nyári szünetben, a gothic 3 volt a tettes
  • Falcon87
    #123
    Hány éves vagy b'meg? Tizenkettő? Tizenhárom? Kamugép...
  • pxxl
    #122
    ez már a hiperkocka kategória
  • Pretorian
    #121
    Wehh...ma éjjel egykor keltem, azóta itt kockulok a gép előtt, kb. 7 órát játszottam folyamatosan ez idő alatt (ilyen már elég régen történt utoljára), éjféltől meg dolgozok, bár nem kell messzire mennem, mert azt is ugyanezen gép előtt ülve teszem majd...megyek aludni.
  • balee4
    #120
    Fogalmam sincs, talán 2008-ig közel mindennap játszottam, néha akár 6 órákat is, és aktívan '93-'94 körül kezdtem. Mostanában már egyre kevesebb időm van, előfordul, hogy napokig semmi, esetleg 1 óra, aztán ha kijön egy csomó új játék, ismét megy a kockulás. Ebből nem lehet kinőni. :D
  • norbi2fraktal
    #119
    későn kezdtem Xfire-t használni
  • [HUN]FaTaL
    #118
    "Már ha az tekinthető munkának"

    Ugye ezt te sem gondoltad komolyan...
  • artschi2
    #117
    OFF
    egyetértek, csak így lefikkantani vkit, mert programozó, nem igazán tetszett. Főleg, ha nem lennének programozók, akkor kedves Zoliz sem tudna valószínűleg netezni/játszani/zenét hallgatni/stb.
    ON

    idén, heti átlagban kb. 4-5 óra, azaz kb. 180-200 óra körül eddig.
  • n3whous3
    #116
    Ne menjünk azért el a témától, bár hozzátenném, hogy nem mindenki akar fanatikus lenni a témában, ha annyira rákényszerülnék a jövőben a gyilkos végeláthatatlan robotba, inkább kiszállnék, nincs az a pénz, amiért a józanészt feláldoznám. Van már sok ismerős, aki dolgozik is főállásban cégnél és nem annyira jellemző a rush, csak egy-egy határidő közeledtével. Bármelyik munkahelyen lehetnek ilyenek.
  • artschi2
    #115
    a gond csak az, hogy ezek a "nem emberek, csak annak látszó tárgyak" általában jóval többet keresnek (főleg jó helyeken), mint egy átlagember...

    Ha van programozó ismerősöd/haverod, neki is elmondtad ugye, hogy mit gondolsz róla?
  • poppe
    #114
    kár h nem méri minden játék az időt, mint a fallout... érdekes számok jönnének ki... mondjuk nem biztos, h büszke lennék rá :D fallout volt vagy 150 óra :) ha kijön a game of the year edition, elkezdem megint
  • n3whous3
    #113
    Hát egy "kicsit" messze áll a valóságtól amit mondasz