148
MI a kedvenc reklámotok a tv-ben? És melyiket gyűlölitek?
  • Kepek
    #148
    Audi, ünnepek előtt

  • gulyasandras
    #147
  • Desiderata #146
    You Better Buy Her Some Flowers





  • Desiderata #145
    link


  • mcmoha
    #144
  • Desiderata #143




  • htr93
    #142
    Szevasztok! Egy csoki vagy egy jegkrem reklamjat keresem, ami arrol szol hogy egy hardcore punk/garage banda veszik fel az egyik szamukat studioban, kozben a hangmernok meg valami egeszen mas buzis zenet hallgat, es eszi ezt a jegkremet.

    nem tudjátok milyen csokinak vagy jégkrémnek a relámja lehetett?előre is köszönöm :)
  • Protosz
    #141
    Keresek egy reklámot, úgy kezdődik, hogy a csávónál a fürdőben ki kell verni a falat, és mikor reggel fogat mosva bele akar nézni a tükörbe akkor egy aranyos csak néz vissza rá, megijednek... Majd összebarátkoznak....

    Melyik ez a reklám?! Egy hete a fejemben van de nem emlékszek rá. Pls help.
  • PesSim
    #140
    XD :D :)
    ez hatalmas! XD
    bár én a csajt csaptam volna le :D
  • Megtörhetetlen
    #139
    Mert az alkohol humorossá tesz :D
    A heineken-esek is igen jók, olyan mint egy magyar sörreklám, csak sokkal igényesebb, látszik, hogy több pénz jut reklámra :) Avagy a klasszikus oldschool Guinness reklám :D
  • extrem10
    #138
    Ebből a kis összeállításból is látszik, hogy általában a sörreklámok a legviccesebbek. :) Az alkohollal könnyű humorkodni... :D

  • Pluskast
    #137
    Nagy kedvencem! :)

  • Megtörhetetlen
    #136
    Nem tudom Ti hogy vagytok ezzel, de ha már tiltott reklámok, ennek az újságnak a reklámját nem lehet felülmúlni! :)
  • mentosz
    #135
    Ezt ismerem! :D Ez az óvszerreklámok között olyan mint a sörök között a Heineken! :D Elég régi, de már akkor is röhögtem rajta! :D
  • peteemol
    #134
    ez a reklám klasszikus! nagyon nagy! :D
    én is linkelek egyet a kedvenceim közül, a vicces kategóriából, bár valószínűleg sokan ismerik már. de ezt akkor sem lehet megunni! :D

  • babapofe
    #133
    sry, újra :)
  • babapofe
    #132
    Hatalmas!
    én erre nem tudok ráunni

    <iframe title="YouTube video player" width="640" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/nojWJ6-XmeQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
  • kamilla6666
    #131
    Engem is érdekelne ez a pasi!:P
    Bár azt hiszem, hogy a legtöbb kisfilmben róla beszélnek, de nem mutatják őt sajnos.. kérek még belőle! Még!Még!Még! :D
  • JürgenKlinsmann
    #130
    Nemtom'... szerintem nem kell mozifilmekhez mérhető komplexitást várni tőle! Ez csak egy reklámfilm, nem filmsorozat! :) "Boncsad' tőccsed'!"
  • Pluskast
    #129


  • kevingold
    #128
    Én még a kisvideók hatására sem tudtam teljesen összerakni a sztorit. Lehetne egy ilyen kis filmecske magáról a menő srácról, aki bevonul. Vagy van, csak az én figyelmemet kerülte el? Na, engem pl az Ő háttere (is) érdekelne. Jó dolog ez a kis sztorikiegészítős videósdi, de egy ilyen szpottal szerintem bezárulna a kör, és egy kerek egész valami lenne a kampányból.
    Bár nem tudom... lehet, hogy nem véletlenül nem én vagyok a Heineken marketingese. :D
  • Megtörhetetlen
    #127
    Najó hosszú távon sokszor hallva unalmas de hogy ne lennének jók a poénok, meg vontatottak lennének ez szerintem nem igaz...
    A hörcsögösök meg egyértelműen a szimpátiára mennek, hogy örülj ha látod, meg olyan kis "cukik" legyenek, hisz ez nagyon menő manapság... :)
  • mentosz
    #126
    Nem tudom melyikre reagáltál a sztendáposra vagy a hörcsögösre. Előbbi szerintem vontatott, erőltetett és béna... nem olyan mint az igazi. A hörcsögös téma meg hát... azt a gyerekek csípik legjobban, de náluk is inkább csak a "bakis" videók emészthetők valamennyire. Ami a TV-ben megy az számomra csak a "háttérzaj" kategória.
  • pe2oh
    #125
    Hát mivel egyenlőre semmitmondó számomra az ötlet ezt a reklámot nem lesz nehéz felülmúlni, de a zenéje valóban hibátlan, meg a sörük íze is. De azért most az verhetetlenen Adidas all in reklám, a fiatal rendezőjéből szerintem nagy sztár lesz.
  • jointo
    #124
    Azért van elég sok verzió belőle, meg már jön az új, mielőtt az ember ráunna, szóval egyelőre csak az a kérdés szerintem, hogy bírják-e majd ebben a tempóban tartani a minőséget.
  • deák9
    #123
    Heineken

    Nekem ez a kis videó kifejezetten szórakoztató volt, szerintem ütős sztorit építenek fel majd a karakterek köré :)
  • mojito10
    #122
    Nekem ez a reklám kicsit zavaros. Elég sok dolgot akartak belezsúfolni egy reklámba. De miután láttam, hogy vannak még a reklámhoz tartozó kis szösszenetek, amik nem mennek a tv-ben, hivatalosan is megbocsátottam a Heinekennek. :D
    Ja, igen.. a zene pedig piszokjó, mint mindig.
  • Megtörhetetlen
    #121
    van új az jobb ;)

    Egyébként meg Jürgen, fogalmam sincs ezt miért tiltották be.. szerintem semmi durva sincs benne.. Sőt kifejezetten tetszik és jópofa meg mivel senki sem hal meg vagy sérül meg...! Simán el tudnék képzelni egy ilyen flash mobot mondjuk Pesten valami nagy plázában :D Hirtelen mindenki elkezdene lövöldözni így virtuálisan :D
  • mentosz
    #120
    Anno nekem ez az egyik kedvencem volt! Volt még egy másik a "Redneck vadászat"! Az is nagyon király volt... bár eléggé morbid, szóval nem csodálom, hogy ez is meg a másik is "BANNED" lett végül!
  • JürgenKlinsmann
    #119
    És a jó öreg 'Zikszboksz háromhatvan' reklámokra ki emlékszik? :D Azok legalább tényleg jópofák voltak!



    Bár ez nálunk nem futott, de jó példa az interneten fellelhető gyöngyszemekre!
  • jointo
    #118
    Ha még mindig nem találtad volna meg, akkor itt van. Mondjuk tényleg nem könnyű megtalálni, mert sok találat van Heinekenre, én mindig bírtam a reklámjaikat, úgyhogy legalább nosztalgiázgattam egyet közben Erről a reklámról, mikor először láttam már nagyon kíváncsi lettem, hogy mi sül ki belőle, meg mit reklámoznak, aztán volt is időm gondolkodni, mert sokáig csigáztak, hiszen jó hosszú a videó Viszont legalább szórakoztató és mozgalmas, nem az a "hülyegyerek belekente a csokit a pólójába, az intelligens szemcsék meg kiszedik" típusú agyzsibbasztás
  • subesz
    #117
    Nemtudom ti hogy vagytok vele, de én az OTP-s nemduma reklámokat kifejezetten gyűlölöm. Humortalan erőltetett idegesítő reklám, ami azért is szomorú, mert kiváló alapötletből táplálkozik.

    Mikor statisztaként behívtak a forgatásra, amiben pont Kis Ádám haknizott, hihetetlenül hallgattuk a szünetbe mikor mesélte, hogy ő megkereste, a médiásokat saját megírt poénjaival, de ők elküldték, hogy már megvan a koncepció.

    Hát gratulálok. Ilyen megvilágításban tényleg dicséretes a tengerimalacos reklám. Ott legalább megdolgoztak a minőségért...
  • blabla123
    #116
    Abszolút kedvenc reklám az Axos mikor több karakteren megy végig a sztori. Ha magyart nézünk nehéz a választás, az új Vilmos, a Soproni, vagy a Tengerimalacos Bakis kiadás :P
  • JürgenKlinsmann
    #115
    Nekem a régi Heineken reklámok jobban tetszettek. Na azok legalább viccesek voltak! :D

    Amúgy: The Asteroids Galaxy Tour - The Golden Age
  • kamilla6666
    #114
    Az új kedvenc az a Heineken reklám ami mostanság a TV-ben megy. Nagyon nagy, arról nem is beszélve, hogy a zene is nagyon hangulatos... Rákerestem youtube-on a TV-s reklámra, de sajnos nem találtam meg. Tudná valaki esetleg linkelni?
  • melcsiw
    #113
    Határozottan nem rossz:D teva
  • roli613
    #112
    GELEGULA.BLOG.HU
  • LordVenom
    #111
    Nekem most a Renault reklám tetszik. Amikor a srác Cranberries-t énekel a lámpánál. Ötletes reklám,és kurva jó nyomja a gyerek...beszartam rajta a nevetéstől. :)))
  • Megtörhetetlen
    #110
    Az igény szerintem a viccesebb reklámokra van, például meglepődve tapasztaltam, hogy emberek közösségi szájtokon megosztják az OTP-s Stand up-os videókat... Azokat a rövid kis 1-1 poénokat amiket TV-ben is nyomnak, tehát az tetszik a népnek csak ezzel is az a baj hogy túlzásba lehet vele esni ugyanis napjába 10x ugyanaz a poén egy idő után nagyon unalmas lesz...
    A Hörcsögökkel pont ez a baj...
  • hunyorog
    #109
    Mondjuk egyetértek azzal, hogy a "hülye azért nem vagyok" és az "AKCIÓÓÓÓ" feliratoknál mérföldekkel igényesebb lett ez.
    Nyílván pénz kérdése a dolog, de a gyenge reklámnak semmi értelme, senki nem jegyzi meg.Viszont a szép és látványos reklámra van igény.
    Nem azt mondom, hogy dobjunk oda egy-egy oscar díjat az alkotóknak, de örülök, hogy egy fokkal igényesebb alkotást csináltak. erre van igény, még akkor is, ha nem mi vagyunk a célközönség, hanem a gyerek sereg.