17
  • bippo
    #17
    30rock-ból láttam egyet szinkronosan. hááááát, elég fura volt. Eredetiben viszont szeretem. (bár szerintem vannak jobb sorozatok is. Hasonló jellegűből a Studio 60-t szerettem, kár, hogy vége :( )
    Big Bang-et nem tudom, le lehet-e normálisan szinkronizálni, Sheldont szerintem lehetetlen.
    Amúgy grat. a díjazottaknak.
  • CELL9999
    #16
    A South Park megérdemelte...
  • TeDDyRuSh
    #15
    Nekem Alec Baldwin a mellékszereplők császára. Igen volt pár főszerepe is, de szerintem a max. 50 sorosokban a legjobb. Kerestem lyukakat a pályafutásában, de '83 óta mint egy gép, úgy nyomja.
  • zorrobomber
    #14
    Abban a kategóriában nevezték, pont.
  • Shodan
    #13
    Igen, jöhetne már az s02 szinkronosan ,mert sheldon túl gyorsan beszél és nem tudom olvasni :)
  • djstefi
    #12
    Gratula a South Park-nak ! a hivatalos honlapjukon ez all : Margaritaville Wins an Emmy! es errol a reszrol van szo :http://www.southparkstudios.com/episodes/220760/
  • Rincewind
    #11
    the Big Bang Theory nem vitt semmit? Kar, pedig fergeteges, imadom minden percet. :)
  • Balintos
    #10
    Oké, hogy csak szinkronos részeket láttam belőle, de A stúdió még arra sem volt képes, hogy elmosolyodjak tőle...
  • Szemjuel
    #9
    akinek nem tetszik, annak azér, mert egyik karakterrel se tudja magát összekötni :) sajnos én hasonló helyzetbe vagyok mint Ted és Robin :( :D valszeg ezért tetszik annyira :) meg Barney-tól látom a jópéldát, hogyan kellene... :D
  • feamatar
    #8
    meglehet, de ami igazán gáz, hogy én meg túl sok hasonlóságot fedezek fel magam meg Mosby közt...
  • 1Obi1
    #7
    És mennyire igaza lenne. :)
  • Szemjuel
    #6
    bár, kár volt ez leírni, mert Winnie mindjárt jön és leírja, hogy csak egy túlhypolt sorozat :D:D
  • Szemjuel
    #5
    én még mindig a how i met your mother -t hiányolom :( :) most néztem végig a 4. évadot, szigorúan angolul, és hihetetlen miylen jó színész a Barney- t alakító Neil Patrick Harris! legalábbis erre a szerepre tökéletes! :)
  • kukacS3K
    #4
    legjobb animáció: south park? tényleg? ezt tudták kihozni? ezt?

    30 rocknak meg breaking badnek örülünk
  • AnonymouS
    #3
    Legjobb férfi főszereplő (komédia): Alec Baldwin, A stúdió
    Legjobb női mellékszereplő (dráma): Cherry Jones, 24
    egyetértek! :)
  • krk
    #2
    "Legjobb férfi mellékszereplő (dráma): Michael Emerson, Lost - Eltűntek"
    Mellékszereplő? Szerintem ő az egyik főszereplő.
  • bertino
    #1
    zsír.