97
The Crystal Method remixverseny 2009
  • ViniSoundz
    #97
    Itt a végleges összefoglaló akit érdekel:
    Justmusic.fm
  • ViniSoundz
    #96
    Köszi! Kicsit fura volt ez az egész. A top 10-et kiszórták egy az egyben. Nagyon szépen kidolgozott zenék voltak ott, mármint rajtam kívűl és az egészet dobták.

    Valahonnan a 100 és 300 közöttről kaparták elő a győzteseket, nem is akárhogy.

    Október 12 lett volna az eredeti eredményhirdetés. Utána előrehozták múlt hét szombatra. Ezután áttették hétfő este 11re, hétfő 10 után pedig kedd 11-re, amiből fél 10 lett :)

    És a legkirályabb: tegnap kihirdették a győzteseket, kint volt szépen, hogy ki nyerte meg. Mára már más volt a győztes :)

    Szegény srácot sajnálom, örült, hogy megynerte valahonnan hátulról, öröm, ünneplés :) másnap, jah bocs, mgsem te nyertél. Ez elég kemény szerintem.

    Nahmindegy, majd legközelebb. Jah természetesen L.A.-i a srác. A "tegnapi győztes" :) az angol ha jól tudom.

    Ez nem gyengén szánalmas. Ezt álmomban nem mertem gondolni. Természetesen meghallgathatóak a zenék ITT de szerintem nem kell nagy zenei tehetség meg kurvajó hallás, hogy különbséget tegyél a szavaszatok alapján előrekerült zenék és a most dobogósokká nyilvánított versenyzők produktumai között :)
  • Blasta
    #95
    Hát látom nem lett meg.
    Segond, szép eredemény ez is, mindenképpen fogadd gratulációm, és így tovább!!!
  • ViniSoundz
    #94
    Eltolták mára. Már megint...öeh. Ma este 11kor lesz eredmény...elméletileg.

    Itt követhetőek az események.
  • Blasta
    #93
    Na?
    Mi lett a végeredmény?
  • cement
    #92
    kösz és grat
    mit kap a győztes?
  • Blasta
    #91
    Nnnna, ez fasza
    Szorítunk
  • ViniSoundz
    #90
    Előrehozott eredményhirdetés lesz. Október 12 helyett Hétfő este 11-kor. Jelenleg a szavazatok alapján, enyém a világ legjobb TCM remixe :) de majd 5-én kiderül. Twitteren íra Ken Jordan tegnap, hogy megvan a győztes.

    Jó hosszú lesz ez a hétvége :)
  • ViniSoundz
    #89
    Innen leszedheted :)
  • cement
    #88
    még mindig le szeretném tölteni valahonnan, plíz adj vmi linket!
  • ViniSoundz
    #87
    Első lettem közönségszavazáson. Hétfő este 11-or lesz végső eredmény.
  • Blasta
    #86
    Van már végeredmény?
  • REPS0L
    #85
    látom már 5800.blog.hu -n is fennvagy, hajrá!
  • ViniSoundz
    #84
    ahha jóh
  • cbence17
    #83
    Nekem nagyon tetszett a zenéd Vini!Szorítok neked és remélem, hogy megnyered a remix versenyt!Grat. Bátyus:)
  • ScarY MAN
    #82
    nekem a Te számod is(!!!) tetszett :)
    a miheztartás végett... én végighallgattam az összeset, aztán szavaztam :)

    az igazság az hogy a The maniac all-stars stílusa közelebb áll hozzám és inkább rá szavaztam :)

    De haveromék (4en) Rád szavaztak :)

    És szurkolunk neked! :)

    Sok sikert! ^^
  • ViniSoundz
    #81
    Örülök, hogy nem veszed fel a telefont megint
  • Mileena001
    #80
    Sejtem miért hívtál,már olvassuk
  • ViniSoundz
    #79
    Már rég el is felejtettem az egészet :)

    Freee

    Köszi a szavazatot! Nagyon örülök, hogy tetszik a zene! Írj privátot és kapsz egy példányt a remixből.
  • Mileena001
    #78
    Nem akarok tényleg vitatkozni Veled,meg senkivel se,de nem feltétlenül Neked írtam azt amit.Ha meg magadra vetted annak is biztos oka van...
  • Bruk
    #77
    Szerintem ott volt egy ":D" szmájli ami szerintem egyértelmű mit jelent. Nem kell egyből felkapni a vizet meg drámázni.. ez csak egy játék, ha nem leszel első akkor ez van majd máskor. Amúgy sok sikert, belehallgattam most a zenébe, egész jó.

    Ment a szavazat.
  • cement
    #76
    fel tudod tenni a számodat vmi olyan helyre ahonnan le tudom szedni? mert tetszik (Y)
  • Matthew Prosac
    #75
    fasza remix lett, grat hozzá. esetleg a vinyómra is rákerülhetne vhogy ? :)
  • greg benz
    #74
    Igen
  • autoszimulator
    #73
    mondod pont te
  • Dzekoti
    #72
    Jó a zene!!
  • greg benz
    #71
    Na ez értelmes lett:D
    Mind1,nincs kedvem vitázni...
  • greg benz
    #70
    Én nyugodt vagyok,csak nagyon nem szeretem az ilyen nagyokosokat,akik anélkül osztják az észt meg hurrognak le mindenkit
  • ViniSoundz
    #69
    Nana, nyugalom...Remélem senki nem akar visszaszólni, mert akkor kész a háború. Légyszíves, a kedvemééér! :)

    Nem szeretem a feszültséget :)

    Greg Benz! Abba fogják hagyni, nyugi :)
  • ViniSoundz
    #68
    Ohh! Szia!

    Jó hogy itt vagy! :)

    Jah mivel nincs banner és hogy ne kelljen viszagörgetni:

    Remix
    Top 5

    :)
  • greg benz
    #67
    Látom jópár csökkentagyú emberke el sem olvassa vini soundz-al a beszélgetésemet,és csak osztja az észt a levegőbe,meg ugye azt hiszik,hogy ha ocsmány stílusban beszélnek akkor keményebbnek is tűnnek..
    Ha nem tűnt volna fel nektek,akkor leírom ismét: nem vini-vel van a bajom meg nem irígykedek,pusztán annak adtam hangot,hogy nem a legtisztábbak ezek a szavazások,amiért kár. Vini meg is értette amit mondtam,és valamilyen szinten még egyet is értett velem,ennyi. A többiek bunkó,primitív megjegyzéseire senki sem tartott igényt. Meg a "tipikus magyar" beszólások is nagyon unalmasak már.
  • Mileena001
    #66
    Szerintem meg már csak azért megérte ezt a témát felhozni itt,hogy lássuk azt hogy a magyar mennyire tart össze.
    Azok akik itt fikáznak meg okoskodnak azt üzenem,hogy majd akkor ugasson ha fele annyit elért mint Vini.
    Büszke vagyok Rád tesóm
  • Blasta
    #65
    Ez esetben méginkább gratula.
    Megesküdtem volna, hogy valami virtuál-analóg cuccos tolja a basszust :D

    Na hajrá!!!
    Üdv,
    Blas
  • ViniSoundz
    #64
    Csak pc. Meg Emu0404-es hangkari, yamaha midi bill, egy kisebb stúdió keverő, meg lehallgatóként hd-25-ös füles, ami hát nem teljesen masteringre van, mert zárt de kristálytisztán hallható minden.

    Pedig jó lenne egy fasza kis külső, csöves kompresszor :)
  • Blasta
    #63
    Külső vas? Vagy csak PC?
  • ViniSoundz
    #62
    Nuendo 3-al készült. A Cubase nagytesója :)
  • Blasta
    #61
    Na a szavazat ment. ;)
    Mindazonáltal a mix annyira nem jött be (maga ez a szám sem tetszik annyira eredetiben), de remixnek állatjó, gratulálok és szorítok érted!!!
  • Blasta
    #60
    agree :(
  • autoszimulator
    #59
    bírom itt a sok szavazás terjesztés ellenest, de szerintetek a másik versenyzők csak ülnek a seggükön, és várják, hátha valaki megtalálja az oldalt, és szavaz? lol! csak lehet azokban a nemzetekben az emberekben nem azonnal az merül fel, hogy fú ennek lehet sikerül valami, akkor szopassuk meg, mert köcsög. elég gáz felfogás, kit érdekel, hogy terjeszti a linket, kit érdekel, hogy így nyer, a többiek is ezt csinálják, hidd el. És itt legalább tett is valamit a dologért, nem csak kéri a spam vote-okat.
  • Blasta
    #58
    Évek óta kurvanagy CM fan vagyok, szóval tuti szavazok. :)
    Eddig tetszik a mix, jól szól.
    Mivel csináltad?