2532
Mindenféle élőholtas cucc - könyv, film, játék
  • Metalmilitiakid
    #11
    ez a zombis játék király volt :D
    A legjobb zombis film akkor is a Hullajó ! Ismerősöm még anno moziban nézte meg , azt mondta a végén állva tapsoltak :D
  • leho94
    #10
    lehet csinálni extra nagy tankot , és viszel magaddal benzint:DD
  • SötétBarom
    #9
    Igazából az igényesebb zombis filmek kimerülnek a Dead sorozatban, a két 28-al később-ben, meg a REC-ben.. Ha valaki ezeken felül tud igényeset, szívesen megnézem :)

    Amúgy valahol neten van egy interaktív film, ahol 2 percenként lehet választani, hogy mit csináljanak a túlélők :D
  • SötétBarom
    #8
    Nem jó, mert kifogy a benzin hamar ekkora tömeg mellett, és akkor ki kell szálnod tankolni :P

    :DD
  • Pepsi Twist
    #7
    sztem tuti jönnek a zombik :D má kitaláltam hogy alakítom át a ventot ha jönnek a zombik :D tetejére forgózsámolyos dupla M249 ablakokat kicserélem golyóállóra vagy berácsozom ajtókba 3 zárat rakok körbecsövezem az egészet mint 1 dodgem autót :D és felkészülök a harcra
  • Butterbean47
    #6
    jaja tudom hogy a L4D-ben okos,gyors zombik vannak de nem baj
  • Heffi
    #5
    Hát ezzel ellentmondtál az elözö hozzászólásodnak :P

    Amúgy én is szeretem ezt a témát, de annyira nem érdekel, hogy folyton ilyen filmek után keresgéljek :D

    Amúgy meg Kaptár rulez :P
  • Butterbean47
    #4
    ja és left4dead powa:))
  • Butterbean47
    #3
    szeretem a zombifilmeket. Főleg amiben a klasszikus zombik vannak(lassan csoszognak,hülyék)
  • bakvarnyu
    #2
    ez micsoda f@szság Legjobb Zombi film a Shaun of the dead
  • SötétBarom
    #1
    Nos, a témát leginkább a téma kedvelőinek nyitottam, nem szeretnék "ez micsoda f@szság" jellegű üzeneteket olvagatni..

    A lényeg az lenne, hogy mivel nem vagyunk túlságosan ellátva poszt-apokaliptikus zombájos dolgokkal, jó lenne egymással megosztani ezt-azt, talán mindenki talál olyan kedvére való dolgot, amiről még nem hallott/akadt bele neten. :)

    Kezdésnek itt egy penge flash alapú szöveges kalandjáték. :)

    Ezen felül pedig egy ajánlott olvasmány, nevesítve: Max Brooks: World War Z, ill. szintén tőle a Zombie Survival Guide :) Nagyon frankó mindkettő, aki olvasta valamelyiket, szerintem szintén így gondolja..

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Torrenten fellelhető mind2 ebook formájában.