2532
Mindenféle élőholtas cucc - könyv, film, játék
  • Lammer
    #131
    LOL????

    mennyama...

    ad1: luzerf*szidiotak elirtak a besztevőr(Dawn) ZoNbiag film evszamat!444 (1979->1978 jeeee akkor szulettem ^^)
    ad2: az emlitett film a besztevőr...
    ad3: hogylehetmarsokadikamasikklasszikDÉJOFDÖDED????,,,,,,,,,,vesszo
    ad4: eshogylehetelsoazIGAZIBESZTEVŐR film Rimééékje???? erted! rimek!444NÉÉGY (es nem! es nem! megvan mind eredetibe lattam a rimeket is oda-vissza(rendezoi, angol stb) 6X de akkoriZS!



    jah bájdövéj! latom azert van itt iZS par ZoNbiag fan, gondoltam tolhatnank e'lo" talit... jonni fog a Zombieland, es ott ilyen csapatostul lehetne feelingelni egy mozizassal (ofkorsz valami utolso idopontos eloadast) :] (bar ha jol emlexem, neked qvva messze lenne Pest :((( )
  • Lammer
    #130
    MUST SEE!!44
  • AntiHero
    #129
    Dead Rising

    Legeslegjobb zombis túlélős játék! Persze az első rész csak xbox360on elérhető a 2. rész majd lesz PCn is állítólag.
  • Dragooon #128
  • ZsirosKenyer
    #127
    néztem videót tubuson, egész durván ki vannak dolgozva a helyszínek.
    A zombik mozgása kicsit lehetne finomabb, de komolyan parábbnak tánt mint a RE
  • Noodlee
    #126
    Jónak tűnik, de az oldalon csak a demo van fent :(
    Fullról nincs linked?
  • SötétBarom
    #125
    Zombie Book List :o)
  • Gabo
    #124
    Bocs! A lényeg lemarad.
    http://www.outofhell.net/
  • Gabo
    #123
    Nem tudom, hogy ezt ismeritek-e. Kipróbálni még nem próbáltam, de a képek alapján... WOW!
  • haxoror
    #122
    Resident Evil 2-3
  • Metalmilitiakid
    #121
    volt hogy 1 hónapig last stand 1 el meg 2 vel játszottam itthon :D az mekkora játék , főleg a végén a bázis :D
  • SötétBarom
    #120
    Mai napig egy ilyenre vágyom :DDDDD

    Addig is: kongregate.com -> The Last Stand 2 :DD
  • tttttom
    #119
    Hello!

    Valaki nem tud olyan játékról ahol zombikat lehet ölni.De nem csak arról a szól a játék, hogy csak ölni és ölni.Hanem mittom én élelem/tulélők keresése is lenne a feladat meg persze stukker szerzés. :D Ja és, hogy minél hamarabb kijuss xy városból, hogy túléld a zombi inváziót. :D

    Valaki nem tud ilyet?
  • SötétBarom
    #118
    Egy zombi-apocalypse könyv, kb a World War Z ellentéte. Tulajdonképpen egy csávó naplója az egész, napról napra írkálja le, hogy mi történt vele, és hogyan élte túl (bár még nem értem a végére, szal lehet, hogy nem éli túl :DDD)
  • Blacksheep333
    #117
    Miről szól?
  • SötétBarom
    #116
    Kétlem. Tegnap este ledaráltam az első 100 oldalt, nagyon tetszik eddig :)

    Nem tudom mennyire beszélsz angolul, de egy ilyen témájú könyv nyelvezete nem fogható mondjuk egy Poe novellához, így viszonylag könnyen érthető..

    Szótár ölbe, aztán GO. Még tanulsz is valamit :)
  • AntiHero
    #115
    Magyarul ez nincs?
  • SötétBarom
    #114
    Day by Day Armageddont-t olvasta valaki?

    Ízelítő
  • Noodlee
    #113
    Általában az opciós beállításokat nem nagyon szoktam nézegetni, így a 3. pályán bukkantam rá, hogy pusztakézre is át lehet váltani. Előtte a ládákat is stukkerrel lőttem szét :P
  • Noodlee
    #112
    ty
  • Calver
    #111
    de. options->film effect elől kiveszed a pipát.
  • Noodlee
    #110
    A "hangyás" képpel nem lehet valamit kezdeni?
    Néha idegesít, hogy nem tiszta a kép.
  • Noodlee
    #109
  • Loál János #108
    Btw. klasszik.
  • Loál János #107
  • Noodlee
    #106
    Akkor azért jól gondoltam, hogy elég sok RPG elem van benne.
    Csak ránézek ma :P
  • Loál János #105
    Nááá, vannak titkos placcok, amiket meg kell keresni, küldetések, amikben pl. fegyveralkatrészt kell begyűjteni, vagy adatot kell letölteni egy szerverről, és odaadni az egyik katonafejesnek.
    Meg amiről Calverrel diskuráltunk: karakter képességeinek fejlesztése, fegyverek, páncélok, egyéb kiegészítők vásárlása, implantok.
  • Loál János #104
    Ja, a fegyverek megválasztása fontos, ezt elfelejtettem írni! Az ellened gépfegyverrel, meg valami plazmavetővel jövő páncélos genyákat nem minden csúzli viszi, szépen ki kell tapasztalni, nem segítek. -.-
  • Noodlee
    #103
    Tegnap este nem volt időm ránézni.
    Ha a játék lényege annyi, hogy csak ész nélkül klikkelgetni kell, akkor lehet, hogy mégis kihagyom, bár a képek alapján jónak tűnnek.
  • Loál János #102
    A lényeg az iszonyat mértékű hent, elég kevés gondolkodással, de szerintem nagyon jól eltalált játék.
  • Noodlee
    #101
    Alien, és a Zombie shooter is kimaradt eddig.
    Igazából azt hittem, hogy csak ész nélkül klikkelgetni kell, de látom, hogy azért van némi értelem a játékban. Lvl, statok, stb.
  • Loál János #100
    Köszi, 30-án.

    Gémet toljad, akár mindkét részt.
  • Noodlee
    #99
    Neked meg utólag is bódogot!
    Asszem pár napja volt?
  • Noodlee
    #98
    Faxom!
    Má teljesen felcsigásítottatok :P
    Haza megyek, és kipróbálom!
    Má leszedtem, csak még nem raktam fel :)
  • SötétBarom
    #97
    Az elég perverz (gunstand) :DDD
  • Loál János #96
    Még csak easyben toltam végig, a végén a főgenya vicces, kinézetben és méretben is. Valami fossal lövöldözik, ami eléggé levesz fizikailag. Gyanítom, hogy mediumon már rendesen húzós, én most hardon fogok találkozni vele.
    Az egyéb játékmódokat nyomtad/nyomod? Ebben most van egy új, Gun Stand nevezetű, szemét egy dolog. :-@
  • Calver
    #95
    mégegy: végére ez mennyire nehezedik be? azért kérdezem még most, mert így hirtelen visszaemlékeztem h Alien Shooter Revisited-del mennyit szoptam mediumon, mivel volt oly' kedves és a végére úgy benehezedett, h egy hímringyó is könnyeket hullatott volna.
  • Calver
    #94
    igen? én csak xp módosító hatását láttam. az rémlik Alien Shooter: Vengeance-ban INT a implantokat határozta meg, itt nem igazán láttam ilyen kiírást... viszont ez a "csak 3 fegyver" rendszer ez eddig nekem szimpatikusnak tűnik, meg az egész intentory jópofa
  • SötétBarom
    #93
    Lejött nekem is :]
  • Loál János #92
    Ja, lángszóró lesz... majd. :)