2532
Mindenféle élőholtas cucc - könyv, film, játék
  • SötétBarom
    #332
    Így első blikkre kb mint egy felturbózott boxhead :D
  • tutituti
    #331
    Ebben a percben töltöttem le.:D
  • Miguel125
    #330
    Valamit elszartam...mindegy:

    http://www.youtube.com/watch?v=cMuE2gIyDjQ

    vótmá?
  • Miguel125
    #329
  • SötétBarom
    #328
    kibaszottjó/10
  • Calver
    #327
    "Az AMC cáfolta Frank Darabont azon szavait, miszerint be lenne rendelve a The Walking Dead 2. évadja."
    [apro]forrás a szokásos
  • SötétBarom
    #326
    Ezt meglesem, trailer alapján pont optimális :D
  • Lammer
    #325
    nem volt rossz! ;)
  • Lammer
    #324
    "Kapufáról belefér a zombi műfajba"

    na-na!

    aze' ne fojtsatok magatokba a jo kis czimeket! ehhh, erre racsekkolok :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kiralyoZS! talaltam 6.64 csigas 1080p-s "demot" xD
  • Blacksheep333
    #323
    La Horde c. francia filmet vágjátok? Az is jó.
  • Loál János #322
    Nekem is nagy meglepi volt. Úgy néztem meg, hogy semmit nem tudtam róla, és kifejezetten tetszett.
    Csak utána olvasgattam, hogy mennyien fikázzák. -.-
  • SötétBarom
    #321
    Splintert látta valaki? Kapufáról belefér a zombi műfajba, én bátran ajánlom mindenkinek, most néztem, és "FÁKKJE" arckifejezésem lett a film után.
  • SötétBarom
    #320
    Ez a beszéd gecik! :D
  • Lammer
    #319
  • Calver
    #318
    "Frank Darabont elmondta a Fangoria magazinnak, hogy immáron hivatalosnak vehető a The Walking Dead 2. szezonja, ami 13 részes lesz és februárban kezdik el forgatni."
    [apro]forrás: sorozatjunkie
  • Teppik Amon
    #317

    mimmeghalunk :)
    (egyszer biztos, a szerencsétlenek akár többször is ;) )
  • Lammer
    #316
    7 tudomanyosra (nem sorrendben):

    -ki mondta, hogy csakis lassu zoNbiagok vannak(? najo ez hulyen hangzik, de ertheto remelem, like dawn remake :D)
    -Mi meg mindég nem amcsiban elunk :)
    -Egy esetleges ismeretlen fertozesi format mar eleve determinal a cikkiro, azaz megmondja az okosat, hogy az csak ugy lehet... yay atyam, arrol nem hallott meg, hogy az eddigi ismertektol eletero?
    -ha az az eset all fenn ami a day of the deadben(az eredetiben ofkorsz!)vanik, akkor Frankestein doki jol meg is mondja a frankot, hogy a zoNbájok valoban reanimalodott testek, de total le van lassulva a sejtelhalas, mint folyamat... akar 10-12 evig is eltarthat a tortenet... par napot, hetet is nehez lenne tulelni... nem, hogy 10 evet ilyen szituban (feltetelezve)...

    stbstb... :]

    315: ez jo :]
  • Calver
    #315
    azért abban nem vagyok oly' biztos... gondoljunk Pistike esetére:
    Pistike találkozik zombival. Pistikénél egy feszítővas van, pofán csapja csúf és gonosz zombit. Pistike meglehetősen erős is, szóval egy koponya szétpukkan, darabkák röpködnek mindenfelé, Pistike meg köpköd egy keveset - aztán kimegy az aktuális nagyvárosból, ahol tegyük fel nagy és képzett kétlábúak tesznek épp rendet nagy puskákkal. Pistike eljut egy óvóhelyre, közben kicsit kifehéredik, de sebaj. ott még körbe is nézik harapások után, de semmit nem látnak szegény kicsi Pistikén, így elszállásolják, minden egyéb finomság. aztán egyszer csak az éjszaka közepén Pistike felkel, h snackeljen egy finomat - a legközelebbi kétlábú agyautomatából... és mindez pusztán azért történt, mert Pistikét senki nem világosította fel, hogy ami terjed harapással (nyállal) az bizony a szájába/szemébe csapódó egyéb testnedvekkel is nagyon hatékonyan átjön.

    konklúzió: az emberek hülyék. és ízletesek.
    [apro]én meg már messze túl fáradt vagyok ahhoz h bármi koherens szöveget írjak
  • Teppik Amon
    #314
    grét, szóval nem is lehet számítani egy jó kis zombi támadásra? Óóóó mi lesz így velünk ;)
    Pedig a földre ráférne egy kis takarítás, túl sokan vagyunk.
  • Calver
    #313
    ma nagyon ráérek, lassan szükségem lesz egy ilyenre, de addig is:
    7 Scientific Reasons a Zombie Outbreak Would Fail (Quickly) - van benne pár hülyeség, de laza
    5 Popular Zombie Survival Tactics (That Will Get You Killed)
    5 Reasons You Secretly Want a Zombie Apocalypse
  • Calver
    #312
  • Calver
    #311
    bár lőni lőttem már és tudok is, ilyen esetbe pl gőzöm sincs mit csinálnék - mondjuk a favorit akkor is az más hasonló "tesztekben", amikor benyögnek egy olyat h "bárki tud kézifegyvert használni, csak célzol és lősz". édes. aztán sírsz amikor egy kis "szimpla" 9mm-es visszarúgásától szét talál szakadni mondjuk a bőr a hüvelyt és mutatóujjad között
    robbanószeres rész meg megint egy elég komikus dolog - hacsak nincs egy "kevés" semtexed és nem akarsz szétkapni egy fél várost és nyammogó lakosságát, inkább csak ebédidőt tudsz velük hirdetni.
    meg vannak még bőven faszságok ebben a tesztben - otthonmaradás szerinte a legjobb opció, egy nagyvárosban az meg kb munchietime.
  • dronkZero
    #310
    Eldobnám, és Rule #1: Cardio. :D
  • Gurren
    #309
  • Calver
    #308
    #301
  • Gurren
    #307
    grafikája lehetne szebb, de maga a játék kurva jónak tűnik.
  • Calver
    #306
    fuckyeah
  • Lammer
    #305
    jahigen... nyissatok neki topikot, en most lusta vagyok... max igerem, hogy megyek babysittelni ^^ (torolni az idiota hszeket, bannert berakni stb)...

    Szerintem megerne egy kulon topikot (kerestem, nincs... sem zombie rpg neven, sem dead state neven) :D
  • Lammer
    #304
    Mondjuk azert megneznem a kedves kommentelok (no offense, senkit sem akarok megbantani :D) mennyire mondtak igazat peldaul a robbanoszeres meg fegyveres kerdesnel ;) En tuti szolgaltam par evet fegyosan :) Azert megneznek egy ("biztos vagyok benne" valaszolot) ha az eletben "jammelodik" egy copy/paste akarmilyen kommersz 9 milis fegyo (nekem is csak jobbara pa63-al volt dolgom)... akkor, hogy oldana meg :]
  • Lammer
    #303
    most egy kicsit hardwiredes leszek:
    [keszulodik]

    -->
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

    JESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSZNÉÉÉGY, el sem hiszem! Hasonlo modon Sötétbarommal egyetemben mar evek ota(f*szt, evtizedek) varok valami hasonlot!!!!

    nem hiszem el!!!444 jessssssssssssz!
  • SötétBarom
    #302
    Egy ilyen játékra várok évek óta :OOO
  • Blacksheep333
    #301
    Dead State
    Zombie-Posztapoc-RPG
  • Lammer
    #300
    damn... 75% :]

    bar en kicsit kemenyitettem (mert ilyen helyzetben azert ugye...), de nem nagyon hazudtam :)
  • Teppik Amon
    #299
    A képregényt olvastam (egy darabig, itt ajánlottátok), nagyon jó lesz a sorozat, várós!
  • Calver
    #298
    trailer zene + akusztikus verziója
    [apro]Play direct from Paris Motel feliratot keressétek
  • Gurren
    #297
    nem sokkal, de jobb minőségű
  • SötétBarom
    #296
    Ez kibaszottul ígéretesnek tűnik.

  • SötétBarom
    #295
    :DD!
  • Calver
    #294
    elég szar minőségű, de
  • Calver
    #293
    "However, I wish that Denon's engineers had put as much effort into ensuring that their cables don't raise the dead, because this is an obvious product defect that greatly curtails my enjoyment of my home theater system. After installing the new cables I sat down to enjoy Jurassic Park (blu-ray), but by the time Dr. Grant was frightening the fat kid with the velociraptor claw I could no longer hear the speakers over the din of the walking dead beating on my front door and smashing my windows to eat the tasty, tasty brains of me and my family. I've had similar experiences with lower quality cables, but they at worst they raised the dead as slow, shuffling Romero-type zombies, while the Denon cables bring them back as the spry, vicious 28 Days Later type. Repeated tests with different movies all produced the same result (except for Howard The Duck, and who the hell wants to watch that?!), and also resulted in most of my family being infected or devoured. I expect better from high-end home theater equipment. Disappointing."