2532
Mindenféle élőholtas cucc - könyv, film, játék
  • tutituti
    #2172
    E hónap vége, egész pontosan huszonharmadika.
  • Prof William
    #2171
    Az új Dead Island mikor jön? Az Open World lesz ha jól tudom.
  • SötétBarom
    #2170
    Nemsokára jön az RC3. Zárt alpha teszt van épp, viszont ma töltöttek fel két új elég terjedelmes gémpléjt, amik kurva jónak néznek ki.

    E!
  • Waczkor
    #2169
    Nézd ahhoz képest amik kijöttek mostanában.TWD game egy rakás szar lett.
    Ez walking dead licencel azért ütősebb lenne.

    Jó persze akkor kapnánk egy vérbeli zombis,nyitott világot ha R*-tól jönne,ráhúznák egy GTA-ra,vagy esetleg akik a Batman játékokat csinálják.

    De pl RDR Undead Nightmare is kurva jó volt,persze ez nem lesz akkora,de szerintem letölthető játéknak bőven megfelel,sok apróságra figyeltek,pankrációs mozgásra meg azt mondanám hogy valszeg én is olyanokkal próbálkoznék,mivel nincs harcművészeti képzettségem,csak amit tévében látok,pankráció ezekhez képest egyszerűbb és hatásosabb ilyen helyzetben:)

  • oneal1
    #2168
    ennek a zomboidnak van valami demoja vagy valami?
  • SötétBarom
    #2167
    Ígéretes..

    Nekem mondjuk a pankrációs múvoknál felszaladt a szemöldököm.. :D
  • Waczkor
    #2166
    Egész ígéretesnek néz ki,pláne hogy XBLA.
    Ahhoz képest elég nagy a tartalom,már amennyire látszik,elvileg júniusban jön,tehát summer of arcade keretein belül.









  • SötétBarom
    #2165
    Olyan nagyon rossznak ez sem néz ki... Bár nálam még mindig a zomboid a nyerő..

  • Teppik Amon
    #2164
    csak linkbe, mert nagy kép
  • SötétBarom
    #2163
  • tutituti
    #2162
    fasza,csak ne utálnám ezt a Pitt gyereket :D
  • Prof William
    #2161
    Egy fincsi poszter.



    A plakát jó bár ha nem tudnánk, hogy a zombik jönnének, akkor izomból még 2-3 katasztrófahelyzetet fel tudnék sorolni. Bár az égő város felett köröző helikopterek mindig is a gyengéim voltak. A tipikus (A káosz de még van rend) beállítás.
  • SötétBarom
    #2160
    Egészen halkan mondom, hogy célegyenesben van a világ legfaszább játéka EVAR.

  • lordbalu
    #2159
  • Prof William
    #2158
    A könyv alapból egy történetgyűjtemény, amit csak a riporter személye fog össze.

    Ilyen HBO-s minisorozatban lehetett volna legjobban feldolgozni. De érdekelni fog ez a nagy költségvetésű zombiapokalipszis is. Ha olyen lesz végig mint a 2004-es Dawn of the Dead első 10 perce akkor már megérte megnézni. :)
  • mijki
    #2157
    Ahogy elnézem ennek nem sok köze lesz a könyv World War Z-hez, kár.
  • Teppik Amon
    #2156
    Egyértelműen moziban nézős!
  • Prof William
    #2155
    Na végre itt a trailer jobb minőségben



    Meg egy plakát.

  • Prof William
    #2154
    Végül is novemberben volt az első trailer februárban a Super Bowl-on egy 30 mp-s TV-Spot és most meg ez az új már történetmesélősebb trailer. Olyan nagy csend szerencsére nem volt.

    Most már valamivel többet is megtudunk a sztoriból.
  • tutituti
    #2153

    lassan azt hittem süllyesztőbe kerül a film annyira nagy a csend.köszi a linket!
  • Prof William
    #2152
    Ma észrevettem egy új World War Z trailert. Máshol még nem igazán láttam... Ebből már valamivel többet megtudunk a sztoriból. A legfelső az.

    http://www.movie-list.com/trailers.php?id=worldwarz
  • SötétBarom
    #2151
  • Waczkor
    #2150
    Igen.
  • SötétBarom
    #2149
    Ma jött ki, nem?
  • Waczkor
    #2148
    Egyáltalán nem lett szar,aki játszott a sniper elite v2-vel az tudja mit várhat.

    Van x-ray kill,többféle zombi,ha nem fejessel ölsz akkor feltámadnak,1-4 játékos coop,8-10 eurót simán megér szerintem.
  • Anonymusx
    #2147
    Hát az már más kérdés hogyha valami annyira szar hogy már jó :)
  • SötétBarom
    #2146
    Mér? Akár még fun is lehet :D
  • Anonymusx
    #2145
    Jó nagy fos lesz ez is..
  • Waczkor
    #2144
  • Teppik Amon
    #2143
    Nálunk rengeteg madár jön megy az etetőn és ez is tetszik :D Bár lehet hogy nem tenném ki :o
  • tutituti
    #2142
    idesanyám mániája a madáretető.

    Természetesen a város közepén,a teraszon ahol mászkálunk egy madár se jár,de nekem a legnagyobb hóban is ki kell mennem a teraszra és arrébb rakni az eleséget mondván:"már megint hülye helyre raktad azért nem jönnek a madarak:D )

    De ezt elfogadnám
  • Teppik Amon
    #2141
    Humiariból átmentve

  • oneal1
    #2140
    fasza:D
  • Anonymusx
    #2139
    Hát azért ilyen filmek most is vannak,na meg régen jobb zombik voltak, pl Fulci filmek..
  • tutituti
    #2138
    Biologists Create 'Zombie Cells' In The Lab Which Outperform Living Counterparts

    Nos akkor én kifaragok pár széklábat ha nem bánjátok
  • ForzaInter
    #2137
    hát a régi romero filmek a mai napig a legjobb zombifilmek.
  • Prof William
    #2136
    A régi szép idők amikor elég volt egy kis ólomszín, vagy kékes festék, hogy valaki eljátszhassa a zombit. :)
  • tutituti
    #2135
    Ez b-kateg zombi film.Meg van a varázsa neki szerintem :))

    De van nála jobb is,főleg abból az időből ezt aláírom

    A jelenet meg :DDDD
  • FL Zoli
    #2134
    pár hete megnéztem a '78 as Holtak hajnalát, zombi hívők ne nézzék meg, mert csontig fogják marni a képüket a rengeteg hülyeségtől. Egy híres jelenet alább


  • SötétBarom
    #2133
    Új PZ videó.. Lesz sandbox mód, ahol a zombik sebességétől kezdve a fertőzés típusán át minden lófaszt lehet állítani :]]]]]]] Jöjjjönnmááákiii