2532
Mindenféle élőholtas cucc - könyv, film, játék
  • Calver
    #2532
    Max Brooks AMA
  • Prof William
    #2531
    De a magyarul kiadott Zombi Túlélő Kézkönyv végén is ott van. Igaz, hogy nem képregényként hanem rövid történeti gyűjteményként.

    A képregényt itt lehet megnézni.

    Recorded Attacks
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2020.02.15. 10:17:47
  • Teppik Amon
    #2530
    pedig... :) Mintha linkeltük volna a fórum hőskorában.
    Nagyon jó "képregény" stílusú könyvecske, tele ősi történettel.
  • SötétBarom
    #2529
    Erről a Recorded Attacksről nem is tudtam, gotta chek it out
  • Prof William
    #2528
    Már meglestem. Bár zombis sorozatokkal dunát lehet rekeszteni de olyat még nem nagyon látta, ami a múltba helyezte volna az eseményeket.
    Pedig anno Max Brooks zombi túlélőkézikönyve végén lévő és később önállóan kiadott "Recorded Attacks" c. műve bőséges tárházát szolgálhatta volna a történelmi ihletésű zombulásoknak.

    Ráadásul zombulás mellet egy egész erős áskálódós-intrikázós politikai szál is szerepet kapott a sorozatban amolyan Game of Thrones szerűen.

    Nem hittem, hogy ilyet mondok, de igazi felüdülés a sima zombis sorozatokhoz képest.
  • Teppik Amon
    #2527
    Ezt a sorozatot csekkolta már valaki?
    Királyság a netflixen
  • Teppik Amon
    #2526
    Háááát,
    van baj Wuhan-ban.
    "As we highlighted yesterday, experts are saying that the coronavirus has the same kill rate as the 1918 Spanish flu, which claimed 20-50 million lives."
    "Today in Wuhan district in China ?? everyone was restricted from moving out or inside of the city and everyone to stay indoors to prevent more further spread of the deadly #coronavirus"

    Majdnemhogy kijárási tilalom? 11 milliós városról beszélünk. A tömegközlekedés a városon kívülre felfüggesztve.
    Nem lennék meglepve, ha véletlenül felrobbanna valami gyár a városban és az egész várost elsöpörné. (melyik film is kezdődött így, hogy kapott a falu egy napalm adagot?)
  • Prof William
    #2525
    Ha emellett kb olyan halálozási rátával bírna mint az Ebola na akkor már igazán nagy bajban lennénk.

    Kb úgy menne a terjedés mint Stephen King: The Stand (Végitélet) c. köynvének abban a fejezetében, amikor leírja hogy hogyan terjedt a vírus.

    Úgy tudom, hogy eddig főleg azok haltak meg, akik már eleve lég öregek v. betegek voltak.
  • Calver
    #2524
    egy ember 14 egészségügyi dolgozót fertőzött le

    om nom nom.
  • Teppik Amon
    #2523
    Apa kezdődik (Korona vírus)
    ideje leporolni a tudást, készleteket ismét feltölteni.
    BTW a wc papírnak van szavatossága? :D milyenből tegyünk el 30 évre valót, hogy ne legyünk "sz*rban" a 3. hét után?
    Milyen esszenciális dolgok kellenek még?
  • Calver
    #2522
    "A krónikus sorvadásos betegség az úgynevezett prionbetegségek közé tartozik."

  • Teppik Amon
    #2521
    Zombiszarvasok :o Mimmeghalunk, készítsétek az eszközöket, készletezzetek, stb.
  • Teppik Amon
    #2520
    Meghalt George Romero
    Rest in peace (és reméljük nem jön vissza, mint a filmeken!) (bocs, ez morbid volt)
  • SötétBarom
    #2519
    Girl with all the gifts baszott jó, heavy recommend.
  • Lammer
    #2518
    hehe erről lemaradtam! köszi! pótolom :)
  • Systore #2517
    ha jön a zombiapokalipszis, hordjatok sok karórát
  • Calver
    #2516
    rossz ötletek
  • Lammer
    #2515
    jahátaz megnézős lesz, alap
  • Teppik Amon
    #2514
    Jön a tél, kell egy jó sál!
  • Noodlee
    #2513
    Listán van ;)
  • Systore #2512
    Train to Busant ajánlom megnézésre
  • Systore #2511
    megnéztem, gondoltam ez full Last of Us. ránéztem kommentekre, úgy tűnik nem csak szerintem. a gyerek hörgése is a "clicker" hangja Last of Usból, legalábbis nagyon hasonlít rá.

  • Teppik Amon
    #2510
    Ez várós!
  • SötétBarom
    #2509
  • Noodlee
    #2508
    Már túl vagyok rajta köszi, amúgy tényleg ott találtam meg ;)
  • Lammer
    #2507
    rarbg a barátod :)
  • Noodlee
    #2506
    Tud valaki linket a TWD s06e14-től felfelé? Mindenhol csak szaros 400 MB körüli fileokat találok, sehol egy normális méretű, nézhető minőség. A torrenteken eléggé kiírtották a sorozat részeit :(
  • Lammer
    #2505
    fúú ez kecsegség volt :)

    Ellen showba is behívták őket és a végén vannak giftek meg a végén a pulóver az tök jó :)

    katt ide
  • Voltan
    #2504
    Ez egy trench pike. Ha tudsz bánni vele, jó önvédelmi eszköz, ezt használták az elős véhában lövészárokharcban.
    Zombik ellen felejtsd el.

  • tutituti
    #2503
    Szerintem semennyire.bár ez megint a zombiktól függ.lassú vagy gyors flame on :)

    De én valszeg ennyire kötélrenem engedném
  • Teppik Amon
    #2502

    Vélemények? Mennyire lenne ez használható?
  • Teppik Amon
    #2501
    nem mai origó cikk de vicces. Amerika már felkészült a zombiapokalipszisre címmel.

    "A dokumentumban összesen nyolc „zombifajtát” nevesítenek. A „patogén zombikat” valamilyen fertőző ágens, a „sugárzó zombikat” a radioaktív sugárzás, a „gonosz mágikus zombikat” az okkultizmus kelti életre. Utóbbiak ellen egyébként a hadsereg a tábori lelkészeket vetné be, támadás esetén pedig főként az ateisták lennének életveszélyben.
    Az „űrzombiknak” földönkívüli mérgező anyagok adnának „életet”, a biofegyverként alkalmazott élőhalottakat viszont ellenséges erők (talán éppen terroristák) szabadítanák az amerikaiakra. A terv számol parazitafertőzéssel létrejött zombikkal is, de a legbizarrabb mégis az élelmiszer-tartalékokat fenyegető vegetáriánus zombik és tyúkzombik említése. "
    :D
  • tutituti
    #2500
  • Voltan
    #2499
    Bazmeeg, szegény nyomorult. :D

  • Teppik Amon
    #2498
    ezek de gonoszak :)
  • Teppik Amon
    #2497
    [spoiler]/spoiler]
    Utoljára szerkesztette: Teppik Amon, 2016.04.11. 07:54:04
  • Teppik Amon
    #2496
  • Teppik Amon
    #2495
  • morcosqtya
    #2494
  • morcosqtya
    #2493
    póló.. KELL!!!