2522
Mindenféle élőholtas cucc - könyv, film, játék
  • Calver
    "A krónikus sorvadásos betegség az úgynevezett prionbetegségek közé tartozik."

• Teppik Amon
    Zombiszarvasok :o Mimmeghalunk, készítsétek az eszközöket, készletezzetek, stb.
  • Teppik Amon
    Meghalt George Romero
    Rest in peace (és reméljük nem jön vissza, mint a filmeken!) (bocs, ez morbid volt)
  • SötétBarom
    Girl with all the gifts baszott jó, heavy recommend.
  • Lammer
    hehe erről lemaradtam! köszi! pótolom :)
  • Systore #2517
    ha jön a zombiapokalipszis, hordjatok sok karórát
  • Calver
    rossz ötletek
  • Lammer
    jahátaz megnézős lesz, alap
  • Teppik Amon
    Jön a tél, kell egy jó sál!
  • Noodlee
    Listán van ;)
  • Systore #2512
    Train to Busant ajánlom megnézésre
  • Systore #2511
    megnéztem, gondoltam ez full Last of Us. ránéztem kommentekre, úgy tűnik nem csak szerintem. a gyerek hörgése is a "clicker" hangja Last of Usból, legalábbis nagyon hasonlít rá.

• Teppik Amon
    Ez várós!
  • SötétBarom
  • Noodlee
    Már túl vagyok rajta köszi, amúgy tényleg ott találtam meg ;)
  • Lammer
    rarbg a barátod :)
  • Noodlee
    Tud valaki linket a TWD s06e14-től felfelé? Mindenhol csak szaros 400 MB körüli fileokat találok, sehol egy normális méretű, nézhető minőség. A torrenteken eléggé kiírtották a sorozat részeit :(
  • Lammer
    fúú ez kecsegség volt :)

Ellen showba is behívták őket és a végén vannak giftek meg a végén a pulóver az tök jó :)

katt ide
  • Voltan
    Ez egy trench pike. Ha tudsz bánni vele, jó önvédelmi eszköz, ezt használták az elős véhában lövészárokharcban.
    Zombik ellen felejtsd el.

• tutituti
    Szerintem semennyire.bár ez megint a zombiktól függ.lassú vagy gyors flame on :)

De én valszeg ennyire kötélrenem engedném
  • Teppik Amon

Vélemények? Mennyire lenne ez használható?
  • Teppik Amon
    nem mai origó cikk de vicces. Amerika már felkészült a zombiapokalipszisre címmel.

"A dokumentumban összesen nyolc „zombifajtát” nevesítenek. A „patogén zombikat” valamilyen fertőző ágens, a „sugárzó zombikat” a radioaktív sugárzás, a „gonosz mágikus zombikat” az okkultizmus kelti életre. Utóbbiak ellen egyébként a hadsereg a tábori lelkészeket vetné be, támadás esetén pedig főként az ateisták lennének életveszélyben.
    Az „űrzombiknak” földönkívüli mérgező anyagok adnának „életet”, a biofegyverként alkalmazott élőhalottakat viszont ellenséges erők (talán éppen terroristák) szabadítanák az amerikaiakra. A terv számol parazitafertőzéssel létrejött zombikkal is, de a legbizarrabb mégis az élelmiszer-tartalékokat fenyegető vegetáriánus zombik és tyúkzombik említése. "
    :D
  • tutituti
  • Voltan
    Bazmeeg, szegény nyomorult. :D

• Teppik Amon
    ezek de gonoszak :)
  • Teppik Amon
    [spoiler]/spoiler]
    Utoljára szerkesztette: Teppik Amon, 2016.04.11. 07:54:04
  • Teppik Amon
  • Teppik Amon
  • morcosqtya
  • morcosqtya
    póló.. KELL!!!

• Lammer
    jóú lett
  • Systore #2491
  • Teppik Amon
    Válaszolok magamnak, egész jó a film. Másfél órát megért :)
  • Noodlee
    Milyen film maradt le? Jöhetne már végre egy normális zombis film. Évek óta csak gagyik jöttek ki :(
  • Noodlee
    "tuti elsokent rohannek az asztal ala, sirva" Nyugi, mindenki azt csinálná, csak a filmekben megy a keménykedés, RL a gatyába vizelés menne ;)
  • Teppik Amon
    énekelve a legjobb

• patchaou
    Talán valakit érdekel itt, hogy elkészült a Dying Light magyarítása :)
  • Lammer
    a film lemaradt :D meg amugy is aki ide ir biztos total fel van mar keszulve az invaziora, meg meg meg biztos badass ^^

(tuti elsokent rohannek az asztal ala, sirva )
  • Noodlee
    Inkább ne ;)
  • Lammer
    Zombikban gazdag boldog és békés Karácsonyt kívánok mindenkinek! :)