18
  • KillerBee
    #18
    A fotós cikkeket szokta írni, de most látom, hogy visszamenőleg az összes cikk fejlécéből eltűnt a szerzők neve. Mi történt?

    Azt én sem értettem, mit keresett Kruza Richárd neve ennek a cikknek a fejlécében, de ott volt.
  • Epikurosz
    #17
    Nincs is olyan, hogy Kruza. Legalábbis én még soha nem láttam. Láttam Gyurkity urat, Berta urat, és Balázs Richárd urat, mármint a nevüket itt a műszaki rovatokban.
  • KillerBee
    #16
    Ezt Kruza Richárd írta, nemrég még ez állt legfelül, csak azóta eltűnt.
  • Epikurosz
    #15
    Van áruk is.
  • Epikurosz
    #14
    nem sima, mert a sima 26,5k lenne. :-)
  • Epikurosz
    #13
    Jé, ennek a cikknek nincs szerzője. (Bár az IT-seket Berta Sándor úr szokta írni.)

    A Garmin nagyon jó márka, csak épp drága. Persze a kolléga által belinkelt WayteQ N800 azért egy pöttyet jobb.
    Mindenestre megdöbbentő, hogy a 3,25 éve vásárolt Mióm (DigiWalker) ma az eredeti kb. 100k-s árának negyedét éri.
    Gondoltam, hogy veszek helyette WayteQ-et 53k-ért, de ha várok még egy évet, akkor lehet, hogy csak 25,5k lesz, és spórolok 50%-ot. Sima matematika.
  • KillerBee
    #12
    Amúgy teljesen egyetértek veled, engem is elfog az undor az efféle igénytelenség olvastán. De már nem szoktam javítani, mert akkor egyrészt jönnek azok a kedves fórumtársak, akiknek mindez mit sem számít, másrészt nem vagyok az oldal fizetetlen korrektora.

    Ha néha kijavítják is a jelzett hibát, a hozzászólást köszönet nélkül törlik. Olyat is láttam már, hogy vele együtt a felhasználót is törölték.
  • KillerBee
    #11
    Biztos, hogy ezt nekem írtad?
  • Tetsuo
    #10
    Mi a problémád a helyesírással??
  • akyyy
    #9
    Ezek a GPS-ek rondák. Meg leszarom mi fut rajta, egyből tenném be karit és tenném rá az Igo-t maganak, saját igényeimre szabva. (igaz elvileg ez is warez, ha jutna nekem is segily, vennék origi igot akár:D)

    De ezek hogy néznek ki:|

    Ha valóban fejlesztés, akkor fejlesszenek olcsóbb eszközöket, hogy ingyen tudjanak bárkinek GPS-t adni, és nekik is megérje:D
  • Tinman #8
    Semmi gondom azzal, ha egy fórumozó egy mondatban 86 hibát vét. Na bumm... de ha egy cikkíró ejt 3-nál több hibát, akkor már ráncolom a szemöldököm.
    Ez egy szakma! Alapfeltétele, hogy nem árt helyesen írni, további oltári nagy igénytelenség úgy betenni ide egy cikket, hogy a szerző még csak rohadt Word helyesírás ellenőrzővel sem futja át.

    Számos hibát vétek a hozzászólásaimban, de én nem is kapok érte egy fillért sem, sőt még a nevemet sem kell hozzá adnom.

    Ráadásul én fizetek az SG szolgáltatásaiért, alapvető elvárásaim azért hadd legyenek a pénzemért.
  • Tinman #7
    Figyi... "akkumlátor", egy műszaki cikkírótól azért elég erős. Amúgy az 1. hsz-ben ~7 hibát gyűjtöttem ki, úgy, hogy csak átfutottam a cikket, biztos akadna még.

    "az emberek üvöltenek egymásra az autóikból"
    Mutogatni szoktam, jó!? :-D

    "tinilányokra verik ki naponta"
    Sajna a párom már nem teljesen tini :-P

    "van aki az asszony 3 fogát kiüti"
    Ha megcsal ígérem úgy lesz :-DDD

    "de általában elég aberrált teremtések vagyunk mind"
    Van akinek a házasság előtti szex is aberráció. Ebben az esetben valóban sokan lehetünk aberráltak.
  • Vorpal
    #6
    Én meg azt kedvelem, ahogy az emberek üvöltenek egymásra az autóikból, tinilányokra verik ki naponta, van aki az asszony 3 fogát kiüti, de általában elég aberrált teremtések vagyunk mind, aztán idejön egy fórumra és itt előad arról, hogy milyen fontos a precíz helyesírás.

    Ezek vagyunk mi - szőrtelen majmok a világ közepén.
  • KillerBee
    #5
    Én már letettem arról, hogy felhívjam a figyelmet a hibákra. Úgyis csak törölnék a hozzászólást.

    Bár az első változathoz képest már volt stilisztikai és nyelvhelyességi javítás is. A második bekezdésben eredetileg kétszer szereplő "egyenlőre" helyett már csak egy "egyelőre" van.

    Talán még elolvashatod ezt, mielőtt törlik.
  • Vorpal
    #4
    És a rengeteg egyéb típus is megjelent, ami még kimaradt ebből a cikkből.
  • Tinman #3
    Ejnye II.

    A moderálás megy, a hibák javítását még gyakorolni kell.

    Még mindig:
    - "köszonhetően"
    - "szélesvászú"
    - "üzemanyagtakarékosan"

    Na hajrá!
  • AgentKis
    #2
    Úgy nézem sajnos árban kijelző felbontásban és egyéb tudásban (wi-fi) is elmaradnak ettől.