29
Dungeon fighter online
  • SG fan
    #29
    Na ez remek, nos remélem, hogy tetszeni fog! :)
  • savior666
    #28
    Meg is jött a kedvem a játékhoz. Már csorog is lefele.
  • SG fan
    #27
    DFO blog/

    Mert miért ne... :)
    Utoljára szerkesztette: SG fan, 2017.06.11. 12:43:21
  • SG fan
    #26
    Hátha összejön egy kisebb közösség! :)

    https://discord.gg/zeku5E8
  • SG fan
    #25
    Hát én most kezdtem neki, és nekem eddig bejött, Az biztos, hogy sokkal összetettebb mint elsőre gondolná az ember. A lényeg egyértelműen a lootolás. Az economy nagyon jó az auction házzal együtt. Én főleg tradelgetni akarok majd, mert az igazi pénzes cuccokat is meglehet szerezni elvileg sima arannyal is. Eddig a fejlődés is jól megy. Most is vannak eventek, friss hírek és sok játékos! Az a kár, hogy eddig szinte semmilyen magyar oldalt, forrást nem találtam SG-n kívű! Pedig jó lenne egy magyar közösség, vagy guild!

    Az, hogy mennyi különbség van a régebbi és a remastered verzió között, nos gőzőm sincs! :D
  • nxs
    #24
    Amikor a neople újraélesztette a DFO-t azonnal mentem játszani. Rusty Hearts mai napig rajta van a "legszórakoztatóbb játékok" listámon,sajnos DFO számomra nem volt annyira dinamikus mint a RH,bár így is beleraktam ~1000 órát olyan 1 év alatt.
    Szemezgetek a Steames verzióval régóta,ha valakinek van tapasztalata vagy tud alternatívát (brawler mmo) az kérem ossza meg :)
    Köszönöm
  • SG fan
    #23
    Már 2016-ban megjelent Steamre és könnyen elérhető bárki számára! Hajrá! :D
  • TTspirit
    #22
    Frissítés
    Európában is elérhető az újraindult DFO.

    http://www.dfoneople.com/
  • Senton
    #21
    Itt megnézheted a kasztokat és a skilleket és még sok mást.

    http://wiki.dfosource.com/index.php?title=Main_Page

    Rendesen mint minden mmo-ban van craftolási rendszer stb stb stb. 5 vagy 6 osztályba sorolják tárgyakat erősségük szerint. Vannak settek melyek összegyűjtésével értelemszerűen plusszokat kapsz. stb. Összetettebb a játék mint ahogy első látásra tűnik.

    Én is először azt hittem, hogy valami agyonbutított dologról van szó, de közel sem volt igazam.

    Ja amúgy ahhoz, hogy a játék fusson amiket leírtam még át kell állítani a terület és nyelvi beállításoknál angol(egyesült államokra) csak így enged be a játékba.

    Ha bármi kérdés van írjatok.
  • dronkZero
    #20
    Ja, bocs az offért, befejeztem, lelépek...
  • dronkZero
    #19
    Abszolút jó, mert neked szubjektíve tetszik? Eheh, aranyos paradoxon...

    Én speciel először hangosan felröhögtem, amikor megláttam a bolygófelszínt, meg a jármű Terep2 szintű fizikáját, meg az agyatlan pályaszerkesztést... Aztán amikor már a 18. órát töltöttem a játékban Terep2-zéssel, akkor már inkább sírtam. Egyszerűen felfoghatatlan számomra, hogy egy 2008-as, A-kategóriás játékban ennyire igénytelen, gagyi, 10 éves színvonalat tükröző modul is helyet kaphatott.
    A játék többi része tényleg profi, de az a része kritikán aluli, és az összhatást bőven az "abszolút jó" alá húzza.
  • dronkZero
    #18
    Mert MMO, meg mert koreai. Párszor már beleszaladtam ezekbe a koreai förmedvényekbe, akár egy délutánra még le is kötnek, de első pillanatban már látszik, hogy gagyi, és 2-3 óra játék után kibukik, hogy mennyire sekélyes és tartalmatlan a dolog.
    Ez persze lehet kivétel... Ha az, akkor a fejlesztők köszönhetik a honfitársaiknak, de ezt már meg sem nézem.

    Ja, meg heveny hányinger tör rám a fantasy mangától. Egyedül cyberpunk környezetben tudom elviselni a manga-anime stílust, (Ghost In The Shell, pl), de ott sem örülök neki. Na meg persze ott nincsenek a kislányoknak macskafülei meg hosszú farkuk, meg 300 kilós kardjuk...

    Egyébként meg ez _egyetlen_ játék, Kaillerával meg kb 100 különböző beatemupot lehet tolni multiban. És sokkal nem is csúnyább.
  • savior
    #17
    valaki leirna, hogy ebben hogy is nez ki a jatekmenet?
    van benne normalis pve? a lootok milyenek? sok a skill?
  • readswift
    #16

    én hiszek abban hogy valami lehet abszolút jó. Pl Mass Effect, totálisan kimagaslik a többi játék közül, szerintem még a '100/100' MGS4 et is bőszen szorongatja (sablonos mellékküldi jellegü hibáitól eltekintve).


    "Ha annyira nagy a szád csináld utánuk és keress annyi pénzt."


    Ok, ha valaki platform játékot fejleszt, szóljon, van egy csomó ötletem, zenét pedig össze tudom rakni hozzá, szerintem a magyar top20-ban bennevagyok eszközpark téren, teóriában meg főleg.
  • Senton
    #15
    Az a probléma hogy valakinek teszik és valakinek nem?
    Miért akarod mindenáron azt, hogy mindenki olyan véleménnyel legyen dolgokról mint te? Ha belegondolunk az nem is lenne annyira jó :).

    Ahány ember annyi szokás. Nem értem, hogy mi jó abban, hogy az emberek véleményük erőszakos kinyilvánításával, pillanatnyi látszólagos uralmat gyakorolhatnak mások gondolatai fölött.

    Nem fikázom más emberek munkáit csak azért mert nem tetszik.
    Mondjuk a banántartó az tényleg gáz :).

    Napi 1-3 óra kikapcsolódásként nekem tökéletesen jó. Legalább nem vagyok az aki az életét felcserélte az MMO-k világára. Valaki vagy MMO-ban ér el sikereket vagy az életeben. Együtt nem megy a kettő :D

    Ha annyira nagy a szád csináld utánuk és keress annyi pénzt.
    Hajrá.

  • readswift
    #14
    én jellemezhetem neked ezt a koreai a játékot, de a koreai fejlesztőknek is elmondanám ha lehetőséget kapnék rá, szóval ez nem egy egyoldalú fikázás (egyébkéntsem szépdolog ilyet mondani egy hazádfiára):


    ha nagyon őszinte akarnék lenni aztmondanám hogy , FAIL, kevésbé sértőn mondva, nem túl eredeti, klisé, jóformán csak a szaladgálás maradt a capcom mérföldköveiből. Rettenetes látni hogy manapság mindenféle jellegtelen szart lenyomnak az emberek torkán és ők még meg is eszik mert MASSZIIV MÚÚÚLTIÁNLÁNY.
  • readswift
    #13
    ok , azt nem is láttam , bennevagyok - újtopic ?
  • Senton
    #12
    Itt van egy MMO miért nem ezzel játszol :). Nem tetszik a stílus?
  • dronkZero
    #11
    És Kaillerával még neten keresztül multizni is lehet. D&D:Shadow Over Mystara 4 player FTW!

    (Jut eszembe, régen próbálkoztam vele, hogy rábeszéljek valakit, de senki sem jelentkezett. Úgyhogy most megragadnám az alkalmat: aki akar MAME arcade beatemupolni neten multiban, az írjon privit jól!)
  • readswift
    #10
    nem látom hogy haladhatnák meg a kedvenc capcom játékaimat , szóval aki ilyesmivel akar játszani vegye csak elő a cadillac & dinosaurs -t , a Captain commando -t stb . stb. A zene is jobb , meg az élmény is .
  • Senton
    #9
    ja csak fikázod :)
  • Senton
    #8
    Nem értelek readswift.
    Az angol verziója az ez http://dungeonfighter.nexon.net/ és ahogy nagy-vonalakban leírtam nekem sikerül vele játszanom.
  • readswift
    #7
    I C. :
    Dungeon Fighter Online is a Korean multiplayer PC beat 'em up video game developed by Neople, originally published by Hangame and currently published by Nexon.


    basszus :( nem mondanám hogy megüti a CAPCOM szintet
  • Senton
    #6
    Az a lényeg hogy a nexon ip blockere csak az amerikai vagy canadai IP címeket engedi át ezzel a programmal pedig egy ideiglenes ip-t kapsz és már is beenged.
    Érdemes csak a server választásnál ipt cserélni alt+tab-bal ki lehet jönni a játékból és akkor választani ip-t. Arra az 5 másodpercre más az ipd és játszhatsz is :).
    Jó lenne ha jönne még magyar.
  • readswift
    #5
    egyet mondj meg, ez igazi japán játék, vagy "utánérzés?"

    A gépágyú előkapása a fehér szoknya alól hát hm hm
  • dartonita
    #4
    Ja,haLYra :|
  • gz8
    #3
    Úgy érted "lényeg"?
  • Yeltzin
    #2
    hmmm most itt mi is a lényeg?
  • Senton
    #1
    Egy Beat 'em up MMO játék melyet csak amerikai barátaink "JÁTSZHATNÁNAK" ha nem lenne nekünk a "www.proxifier.com" programunk és egy jó adag socks listünk "http://sockslist.net/".
    Mielőtt megváltoztatnátok az IP-teket már érdemes a dfo honlapján bejelentkezve várni a start button megnyomását:)

    Szóval szemezgessetek a listából és halyrá a játék :).

    Nekem kifogástalanul működött ugyan úgy mint régen a Combat Arms-nál.

    Egy IP-t tudok is adni ami nekem még ma reggel is működött.

    98.220.47.91:44379

    Ha bárkinek részletes kérdése lenne az írjon ide és válaszolok.

    http://dungeonfighter.nexon.net/