133
google őrülete elérte kishazánkat
  • Wolfsnack
    #13
    ezt csak azért írod mert mucsafalván laksz
  • F1re
    #12
    atyaég a képen csak az van amit minden nap bárki lát a házadrol baszod
  • passatgt
    #11
    pff, bármelyik betörő odamegy a házadhoz, és megnézi előtte, hogy mi hogy van...

    inkább azok ellen kéne aláírást gyűjteni, akiket ez zavar, és elkülöníteni őket egy 15m magas falon belülre egy 10m-es sugarú körben
  • 5c0rp330n
    #10
    ha ezt komolyan irtad, akkor elismeresem.
  • Wolfsnack
    #9
    mondjuk ott van a háznak támasztva a vadiúj bringám?
    vagy napközben amikor nincs otthon senki nyitva a wc ablak
    most soroljam?
    szerintetek mit néznek a betörők?
    most már terepszemlét se kell tartaniuk, elég a fotelből kattintani
    értelme meg amúgy semmi ennek a sok fotónak
    és igen, engem zavar hogy ott a házam, azért is mert erről senki nem tájékoztatott
  • jacky87
    #8
    A NORC nem google panorámafotós, hanem ennek a román megfelelője!
    A google megcsinálta az autót marha sok pénzből, és így annyira féltették, hogy Oroszország egyes részeire nem is akartak elmenni! :D
    Erre jöttek a románok, felszereltek pár dácsiára néhány sima középkategóriás fényképezőgépet és járják a világot! És mindezt fillérekből megoldották! Nyáron lehetett is látni őket, Bp-t pár nap alatt bejárták.
  • Calver
    #7
    kössz az ötletet, itt az idő keresni egy kis pénzt... már csak ki kell nézni a megfelelő házat.
  • G_ArchAngel #6
    Istenem...
    Hogy lehet valaki ilyen korlatolt?
    Fogom magam es utcarol barmilyen hazat lefotozok, kozteruleten azt csinalok amit akarok, a hazadat nem vedi szemelyisegi jog, csak akkor vagyok buntetheto, ha bizonyithato, hogy az ablakon befotozva megsertem a privat szferadat...

    Felni meg csak annak kell, akinek valami rejtegetni valoja van vagy sotet folt van az eleteben...

    (aki meg profi betoreshez gyujt anyagot, az nem ilyen szart fog felhasznalni...)
  • F1re
    #5
    mi van akkor ha van 1 házadrol 1 kép ?:D
  • David2
    #4
    betörési inger elmulasztása?
  • The Garrett
    #3
    érdekelne mit tud egy betörő kezdeni a képekkel, amit személyesen nem tud megállapítani. :D
  • Heffi
    #2
  • Wolfsnack
    #1
    Tudom hogy voltak hírek hogy angol kis faluból kitiltották a google panorámafotós autóját.
    Ekkor azt gondoltam, hozzánk sose jut el ez a marhaság.
    Igen marhaság, mert kinek kell fotó a város bármelyik pontjáról?
    megmondom: a betörőnek
    erről az oldalról találtam oda, de ahogy nézem a google map-et használja.
    Nosza, keress rá a címedre, csodálkozol? én is azt tettem

    Aláírást kellene gyűjteni vagy ombudsmanhoz fordulni, mert ez az ügy nagyon sötét, vissza lehet élni az adatokkal.