133
google őrülete elérte kishazánkat
  • butuska66
    #53
    Az mindegy ha készül gugli fotó a bejáratról....
  • Legend Killer
    #52


  • tommygear
    #51
  • Legend Killer
    #50
    random képek má on :D. topik epic fail :D.
  • Legend Killer
    #49
    én bunkerben.
  • Legend Killer
    #48




  • butuska66
    #47
    Szerencse hogy panelházban lakom
  • Montanosz
    #46
    érdekes, ma a mi utcánkban is fotózott egy kövér nő.
    vigyázatok a kövérekkel, lehet hatalom átvételre készülnek.)))
  • Lunatic83
    #45
    természetesen minden normális ember poénnak veszi, egyből mennek a keresések, na én,autó, ház,stb rajta van e , s hol...
    csak sajnos van pár droid....
  • Yeltzin
    #44
    hülye gyökér.....
  • BaliBoy
    #43
    Ráadásul otthon voltam és gépezhettem mert mind a 2 redőnyöm le van húzva. F@sza ez az oldal. :))
  • Alexease
    #42
    Ilyenek miatt nem lesz Magyarorszagon Google Street View:/
  • Sith
    #41
    Nem tom nekem egy kollégám mutatta, tetszett nagy poén, mindenki akinek megmutattam annak is tetszett szerintük is nagy poén.
    Jah igen rajta van a házunk... és a kép valószínűleg hétvégén készült... és rohadtul nem derül ki belőle semmi.. legalábbis szerintem persze nem vagyok szakképzett betörő.
  • ZilogR
    #40
    A BME egyik tanszékén komolyan foglalkoztak valami affélével, h az egyes termékek az áruházakban kapnak valami rádiós azonosító bizbaszt, ami kiváltja a vonalkódot, magyarul: eltolod a kosaradat a pénztár előtt és már le is olvasták, h mit akarsz hazavinni és már lehet is fizetni.

    Ez annyira jónak és szépnek tűnik, hogy mindenki tapsolt örömében.

    Erről rögtön eszembe jutott, ha szerzek egy ilyen leolvasót és azzal járnám a várost, már meg is lenne, ki vette meg a 35 millás Samsung tévét vagy kinek van otthon felesleges vibrátoros művaginája...
  • Bruk
    #39
  • Legend Killer
    #38
    biztos az FBI volt.
  • Bruk
    #37
    Nálunk a wc-n nincs ablak. :)
    Amúgy bolond vagy.
  • Lunatic83
    #36
  • BaliBoy
    #35
    Beszarok. Benne van a debreceni házunk. :DDDDDDDD
  • DanielT
    #34
    Te vagy a nagyon sötét.
  • VRSDM
    #33
    honnan tudsz erről ilyen sokat?
    csak nem véééééletttleeen hogy " olasz " a nicked?!
  • jhetedikj
    #32
    :DD Legalább a kutya jóllakik egyszer.
  • F1re
    #31
    miénketse de ha ebbe az utcába bejönnek akkor kabrio kocsival mennek haza kamera nélkül ha meg látják a cigok :D menet közbe leszedik a kerekeket meg amit akarsz :D gyorsabbak mint a forma1es szerelő brigád
  • Tyler1
    #30
    nekem is lefotózták a házamat, sőt még én is rajta voltam :O igaz még elsős koromban a tanítónénim volt, de akkor is a rohadt szemét... XD
  • n3whous3
    #29
    én igen, csináltam panoráma képet róla és felraktam a www.lopasipraktikak.hu/hazak.php oldalra
  • jhetedikj
    #28
    a mi házunkat nem fényképezték le :((
  • n3whous3
    #27
    ASD::asdasdas
  • bardocz
    #26
    Kurvajó, ott a szocreál, meg a ház bejárata :D
  • passatgt
    #25
    hát persze, vip regnél már élőben lehet nézni, röntgenkamerával, így a falon is átlehet nézni
  • F1re
    #24
    ez fájt
  • n3whous3
    #23
    itt fent is van Szeged, Pest és Balaton
  • n3whous3
    #22
    És szerinted minden nap 4x végigfényképezik a várost és felrakják és láthatja mindenki, hogy "na most épp ott van a kerója", meg hogy nyitva van az ablak és lehet menni??? Túl sok az idióta már ebben az országban
  • jacky87
    #21
    naprakész fotók = NEM naprakész fotók :)
  • Narxis
    #20
    Jaj, de baromság.

    Szegeden pl. egyetemisták csinálják ugyanazt amit a Google, most nem tudok címet adni de a delmagyar.hu-n rákereshetsz.

    Én pl. kíváncsi vagyok, hogy mondjuk Miami utcái hogy néznek ki, vagy Tokyo vagy Peking de kisebb falvak is érdekelnek. Ha adsz pénzt, hogy körbeutazhassam a világot akkor utána nem fog már érdekelni. Addig meg psszt...
  • jacky87
    #19
    Ha valaki be akar törni hozzád (vagy máshova) akkor nem itt fog kattintgatni abban biztos lehetsz! Ezek naprakész fotók, most elkészültek és ennyi. Majd jópár év múlva talán frissítik. És ha nem olyan hülye a betörő, hogy nyakába akaszt egy táblát "Betörő vagyok, lopni megyek xy utcába" felirattal, akkor nem a ezeken a képeken fogja megnézni, hogy nyitva van-e az ablakod! ;)
  • spy803
    #18
    Azt se tudjuk hol laksz. :D
  • n3whous3
    #17
  • n3whous3
    #16
    jaj bazz, szerinted nem ugyanennyi idő megtudni, hogy hol vannak szép házak és kimenni 1-2 percre terepszemlézni? Ombucban, az....
  • passatgt
    #15
    majdnem, ott lakok, amit linkeltél;)
  • Wolfsnack
    #14
    ki bárki? mondjuk te? nem hiszem, te csak neten láthatod