133
google őrülete elérte kishazánkat
  • Gladiator
    #121
    Az eletben nem jottem volna ra, koszi:D

    Egyebkent kurvara raertem, ugyhogy elautoztam Bostonbol New Yorkba:D Az utjelzotablakat kicsit nehez volt ugyan elolvasni, de azert epsegben megerkeztem
  • Micsu
    #122
    lol geci mi van itt?
  • ReTeK
    #123
    egyszerű a megoldás: át kell festeni más színűre vagy ha nincs pénz festékre fel kell gyújtani hogy ne ismerhessen rá a gonosz betörő esetleg kidűteni 2-3 oldalfalat hogy máshogy nézzen ki a kunyhó. Millió1 olcsó megoldás létezik
  • nandorb
    #124
    Baazzeee vegig neztem a topikjaidat es ezen annyit rohogtem,hogy na...
  • LeonSilver
    #125
    Ezzel nem vagy egyedül.Lehet bekellett volna küldeni a napiszarra :D
  • nandorb
    #126
    a topinyito szerintem eleteben nem dolgozott mert gazdag szulei vannak es nem erkeztek vmi. jora nevelni,tanitani azert nyit ilyen hulye topikokat...
    Bazze igy nezz ki az aki bezarkozik a szobaba es almodozik...nem EMO vagy veletlen wolfsnack?azok ilyen elmaradott bekepzelt szemelyek...
  • AudiQuattro
    #127
    akurvaanyát!
  • ZilogR
    #128
    :D XD

    És nekem tényleg!

    Egy ingatlanos oldalon volt fent, mint "referenciafotó". Felhívtam őket és még engem b...sztak le, h mi hátrányom származik ebből?!? A sztori kritikus része a következő párbeszéd:
    Ingatlanos: - A kivitelezőtől kaptuk a képet, mint referenciafotót, hogy ezt tegyük a hirdetés mellé...
    Én: - Csakhogy nem a kivitelező a tulajdonos, hanem én!
    I.: - És Önnek ugyan milyen hátránya származik abból, ha a lakása felkerül a weboldalunkra?


    Szóval én vagyok a f...fej, mert kifogásolom a dolgot. Tehát mostantól:

    - Ha autót árulok, lefotózok egy ugyanolyat és azzal hirdetem az enyémet! És mivel semmilyen adatot nem közlök a fotón szereplő járműről, a tulajdonosnak semmilyen hátránya nem fog ebből lenni!
    - Ha bikinit árulok ovisoknak, egy vadidegen ovis kislányon fogom lefotózni, az anyuka/apuka engedélye nélkül, de semmilyen adatot nem fogok kiadni a gyerekről, nehogy hátrányuk legyen belőle!
    - Társkereső oldalakra más fotójával, de saját adataimmal fogok jelentkezni, mert nekem is van két kezem, két lábam, és nagy farkam/csöcsöm/satöbbim, de nem egyszerre, persze... és mivel semmilyen adatot nem adok ki a fotón szereplő emberről, neki semmi baja nem lesz a dologból.
    - Ha részeg emberekről, drogosokról, munkakerülőkről, deviánsokról, májevő hullab...szókról írnak egy újságban, jelentkezek, hogy a cikk mellett én képem legyen, mint illusztráció. Mivel odaírják, h a "Kép csak illusztráció", így semmi bajom nem fog származni a dologból...
  • n3whous3
    #129
    Most ezt nem értem hogy jött ide, azonban:
    1. a példázataid igazak
    2. a kérdéses párbeszédben részben egyetértek az ingatlanossal. Nemtom miről van szó pontosan, de ha te most vettél valamilyen új lakást/házat, ami referencia, tehát sok ugyanolyan készült egy tömbben, egy területen, akkor már jóhogy nem úgy fognak hirdetni, hogy mindegyiket lefotózzák és egyenként hirdetik őket, hanem egybe és az egyiket hirdetik. Továbbá a kocsik esetében is az van, hogy árulsz egy ÚJAT, akkor van kismillió ugyanolyan. Az tök más, ha te használt ingatlant árulsz, akkor kéne ugyanazt lefényképezni, ami van...

    És még mindig nem értem, hogy ehhez a topikhoz ez most hogy jön ide.
  • ZilogR
    #130
    hogy jött?
    a cím!
  • n3whous3
    #131
    Olvasd már el az alcímet meg a kezdő hozzászólást...
  • Wolfsnack
    #132
    baszki utcában van egy luxus kéró, látásból ismerem akik ott laknak

    erre zsinórban (pár hetente, havonta, persze csak amit én látok) megáll előtte egy-egy alsó kategóriás autó, csávó kiszáll, minden oldalról lefotózza a kocsit, persze azért a ház is benne totálban, belülről is a verdát aztán megy tovább

    most mi ez? eladja az autóját és ciki neki a panelban fotóznia? erre odaparkol vadidegen háza elé mintha az az ő háza lenne és mindenki lássa milyen fasza csávó?
    nooormális az ilyen? ha meg beszólok neki kifigyeli hol lakom és bármi lehet

    undorító, hová süllyednek még az emberek? ha lehet ezeket annak nevezni
  • Desiderata #133
    ide is elfér:
    Indulhat Magyarországon a Street View

    "Elhárultak a jogi akadályok a Google internetes térképén elérhető utcakép szolgáltatás bevezetése előtt"

    "ha valakinek mondjuk nyitva van a kertkapuja, és a kamera mondjuk fürdőruhában rögzítette a lakókat. Bár arcuk ilyenkor nem látható, a helyszínből adódóan mégis azonosítható kilétük. Az ilyen érdeksérelmet okozó felvételeket a keresőcégnek elérhetetlenné kell tennie, a felhasználók egyedi kép eltávolítási kéréseit pedig 5 munkanapon belül köteles feldolgozni az állásfoglalás értelmében."

    "A Google autói a tavalyi év első negyedévében már végigfotózták az országot"