72
Színvonalas szórakozóhelyeket keresek színvonalas társasággal
  • kretyás
    #72
    főiskolás buliba


    ennyi
  • Zsolo007
    #71
    Szia!

    Köszi az infót, csak a love.hu-t ismertem.
    Közben egyébként változott a szilveszterem, nem lesz bulizás :).
    Az egyéjszakás kalandok egyébkét sem nekem valók ;).
  • Danyi
    #70
    Nekem egy régi eléggé fullos barátnőm mondta, hogy ha szingli az ember, a szilveszter az egy éjszakás kalandról kell szóljon...

    Amúgy pár jó társkereső:
    Love.hu-Az egyik legjobb (VOLT-most már VIP kód van, napi 3 levél, stb) minden korosztály megtalálható, könnyű róla partnert fogni
    Onlyyou.hu-Ez még tényleg ingyenes, elég jó oldal, bár zömében fiatalok vannak fent
    Talalka.hu-Egészen jó, bár már azthiszem már ez is fizetős...
    Tinirandi.hu- Ahogy neve is mutatja, főleg fiatalok, viszont teljesen ingyenes.

    Az összes ilyen oldalon sok a kamuregisztráció, ügyelni kell, hogy kinek írsz, és mit.

    Remélem tudtam segíteni :)
  • Zsolo007
    #69
    Tudnál ajánlani ("értelmesebb", "jobb") társkereső oldalakat? Nemigazán vagyok otthon a témában.

    Swinger klubok? Neveket tudnál írni?

    Miért szilveszterkor? :D
    Nagyon egyszerű:
    A világon semmi kedvem egyedül tölteni az év utolsó estéjét :). Valamint szimbolikus szempontból is jó ötletnek tűnik.
    És mert egyébként nem ismerkedek.

    De félreértés ne essék: Nem szexpartnert keresek az év utolsó/első napjára, "csak" ismerkedni szeretnék, pont ugyanúgy, mint ahogyan bármelyik másik napon is tenném, ha tenném.
  • supperlevi
    #68
    Swinger klubbok oldalain nézz körül, biztos csurran-cseppen valami, de a társkereső oldalakat is érdemes átfutni. Miért pont szilveszterkor akarsz ismerkedni?
  • Zsolo007
    #67
    Sziasztok!

    Tudtok olyan helyet BP-n ahová szilveszterkor el lehetne menni ismerkedni? És itt most nem discora vagy ilyesmire gondolok, hanem ténylegesen olyan helyre ahová ismerkedni járnak fiatalok. (értsd: nem bírom a discot =)) (Van egyáltalán ilyen hely? :D)

    Esetleg tudtok-e olyan társkereső oldalt, céget akármit akik ilyenkorra szerveznek programot?

    Vagy hülyeség, ne próbálkozzak szilveszterkor ilyesmivel? :D

    Köszi!
  • andersh
    #66
    http://www.hirado.hu/Hirek/2009/10/07/14/Romak_tamadtak_egy_magyar_f_iskolasra_Jozsefvarosban.aspx
    most már igazán nagyon jó a közbiztonság a 8. kerben...
  • BenceYCE
    #65
    Na jó, azért tizenéve nem volt rózsás a helyzet. Előfordult, hogy a levágott fejű kurva vérét kellett a fehér dacia-nkról mosni. A pincét 5x törték fel a 16 év alatt, a kocsit 3x. A szép gyermekkorról is más a véleményem, nem véletlen költöztem el. Az meg, hogy tele van pl fiatallal, az azért nagyban köszönhető az ingatlanspekulációknak. Én már nemigen költöznék vissza Érdről, hogy az "újjépítésűből" hesszöljem az ablakon át a szemközti ház előtt stokiról szotyizó familiárisan hiperpigmentált korosodó hölgy, közismertebb megszólításán cig@nyasszony ordibálását. Csécseiék szépen kihozták a legtöbb pénzt az egészből, most már lassan lépni kell, mert másutt több a probléma.
  • BenceYCE
    #64
    Csak alátámasztani tudom. 1990-2006-ig laktam a Tavaszmező sarkánál a Mátyás térnél. Sokat változott a hely.
  • Daza500
    #63
    Ülj be egy időgépbe, és menj vissza 30 évet, akkor talán még fogsz találni ilyen helyet.
  • Pretorian
    #62
    én egyszer régen elmentm a Ráday klubba ismerkdni, csak úgy berúgtam, hogy hazafele lecsúszot a gatyám, és nem vettem észre, a térdemnél vlot kb.., kilogott az egész bullom. Igy gyalogoltam le a boráros térig a rádaytól, az legalább 4-500 méter onnan. Valami pankok jöttek szembe velem a borároson és kiröhögtek, akkor vettem csak észre hogy mi a helyzet.
    Most is itam megyek aludni blöá...szesz
  • AudiQuattro
    #61
    8. kerületbe ismerkedjél..
  • theone91
    #60
    Miért pont Budapestiekkel akarsz ismerkedni? Olcsóbb lenne a szállás? :D
  • Marci0115
    #59
    aluljáróban ismerkedj
  • Steel
    #58
    OFF:
    de át is tudsz jönni mondjuk Óbudára ;)
    jobb környék, jó társaság, de itt inkább erős áram van: automatika és energetika szak

    ON:
    amúgy én is sokat jártam Blaha környékére kocsmázni (Népszínház, Német u. Tavaszmező) haverokkal Bánkisokkal és Kandósokkal, bőven van még római azon a részen, de sose volt semmi gond, le kell sz*rni őket, akkor ők is ezt teszik, ha meg lejmolni akarnak, egy-két szál cigit senki ne sajnáljon, olyan hálásak tudnak lenni mintha életet mentenétek

    csajozni meg: egykori kedvenceim az Old Man's, Morrisons 2, Soho
    ezek olyan helyek ahova nem a kifent kikent sznobok járnak, hanem fősulisok, átlagos fiatalok, szórakozást kereső turisták
    Sohoba érdemes lemenni amikor funky van, sok helyes csajszit lehet találni
  • joebacsi
    #57
    #42
    Vicces volt, ahogy sokan belevitték az esernyőt is a picsarázós koreográfiába. :)
  • w77d
    #56
    rohaggyále XXXD
  • w77d
    #55
    én a régi fótit ajánlanám a szemétégetőnél, tegnap is voltam és még mindig kitűnő a szolgáltatás XXXXD
  • Met
    #54
    de ahhoz kell egy puncikabrió is
  • SötétBarom
    #53
    Tévedsz. Mentem már be 300k-val is, és soha nem történt semmi. Lehet, hogy megérezték, hogy nem az én pénzem és nem költhetem el???
  • Lord Nomak
    #52
    Hát, nem tudom mit vársz még igazából. :) Az egész normális helyeket már megírták, amit én is mondtam, hogy 4-6os villamos vonala nagy területet befog és ténylegesen lehet találni a szórakozóhelytől a kávézóig, vendéglőig és egyéb helyekig. Igazából úgy is az lesz a nyerő ami neked tetszik, ajánlanék én is még 1-2 helyet de azok késdobálósak =D Sry a tripla postért :\
  • Lord Nomak
    #51
    Az, hogy sokan vannak egy dolog, de a viselkedés már más tészta. Ha kötekedőseket akar látni az ember irány csepel szent imre tér és szabó telep. Ott van bőven bazári majom.
  • Lord Nomak
    #50
    Aha, hát én az Aurórában lakom, körülöttem Népszínház, József és Nagyfuvaros, érdekes módon soha nincs semmi gondom, az elmúlt 23 évben kétszer próbálkoztak be nálam. Kb 6 ismerősöm lakik még itt és soha senkinek nincs gondja.
    Cigivel nem csak a 8. kerületben próbálják meg "lehúzni" az embert. Eleget járok máshova is, csepelre, budára, halásztelek és még sorolhatnám. Mindenhol van olyan kokkeró aki lejmolni akar, de ez elkerülhetetlen. Amúgy meg, ha félelemmel megy valahova oda az ember biztos bepróbálkoznak nála. Ezek olyanok mint a kutyák, megérzik a félelmet. Párom is 11 hónapja járkál erre még este 10-11 után is, de soha nem érte atrocitás. Nem tudom kinek milyen a hozzáállása de, ha engem és az ismerőseimet nem érte soha atrocitás nem tudom másokat miért érne. Na de ez erősen off már.
  • solo
    #49
    Szerintem w77d-t kérdezd hol vannak a jófélék xD
  • andersh
    #48
    nem, csak troll
  • Heffi
    #47
    Barom vagy.
  • andersh
    #46
    tök mind1 hova mész, sehol se lehet ismerkedni, minden nő kurva, egyszerűbb ha a szemétégetőhöz mész, ők legalább nem leplezik
  • Hunnenkoenig
    #45
    Miert kell szetoffolni a topikot, nem ertem...
    Na mindegy, ti tudjatok, ti forumotok...

    8. ker azert meg nem olyan rozsas, de azert nappal mar azert javult a helyzet. Mar merek a kocsival az ut szelen is parkolni. Azert ismerem kicsit, mert anyam ott lakik es ott az utcaban is van eleg mohikan.

    Azert jo lenne, ha a topikban inkabb szorakozohelyekröl menne a tarsalgas. Minden mast ki lehet beszelni sok masik topikban is szerintem, annyi van.
  • Morphin
    #44
    dede...az még nem fót. nem rossz a felhozatal."párszor" jártam már arra^^
  • andersh
    #43
    mármint rákospalotai, nem?
  • joebacsi
    #42
    Fóti szemétégető
    Ma este a szemerkélő eső ellenére is magas a kínálat :)
  • Unreal1942
    #41
    25 évig laktam pont ezen a környéken. Sokkal rosszabbak vannak ennél Budapesten.
    A híre valóban a legrosszabb, de messze nem a legveszélyesebb már.
  • BaliBoy
    #40
    Egy jó tanács. (kevesen szokták megfogadni) Kösdd fel a gatyeszt! :) És tanulj mert különben kivágnak pillanatok alatt.
  • gercse
    #39
    hát igen, ezt én is alá tudom támasztani (KGK)
    elég lepukkant helyen van a suli
  • spy803
    #38
    Most kezdek ott KVK-n, erre voltam felkészülve amit mondtál. :)
  • andersh
    #37
    BGK de már átbaszták költségesre és most passzívon van mert nem tudja/akarja fizetni, meg úgyis kidobott pénz lenne :D
  • BaliBoy
    #36
    KVK vagy KGK?
  • Morphin
    #35
    Én sokat dolgoztam az V.kerületben...anyagért jártam a nyolcba...tény hogy sok új épületet húztak fel...de hogy biztonság? én nem mondanám...Vajdahunyad,Német,Nap utca...etc...akkor 32esek tere+Horvát Mihály tér...nézz el ezekre a környékekre akár délután (mocsok az egész) akár este...Vajdahunyadban van vmi cigány önkormányzat.annyira levan pukkanva az a rész, hogy az hihetetlen. de mondok még ami gyönyörű..kicsit arrébb, a Diószeghy Sámuel utca,meg Csobánc...na azon a részen se szívesen laknék.(volt h nem kis értékű anyagért mentem,és rendesen féltem...)
  • andersh
    #34
    és szakács haverjaid sincsenek?
  • ewuk
    #33
    Két éve járok a Népszínház utca és a Tavaszmezőbe, megfigyeléseim éppen ellentmondanak a te állításaiddal, ennyi ork, mint ami ott van, csak kelet mo-n képzelhető el. A többi nációról nem is beszélve.