133
SvR nagy topik, nem kell minden évben megjelenő játéknak nyitni, itt jó lesz.
  • Pengn
    #53
    Na látod erre lesz jó ez a játék: majdnem minden kivánságodat teljesíti, hiszen te írod a történetet :D
    Egyébként már Nintendo Wii re is fentvan. Mikor lesz már PS2-es
  • Legend Killer
    #52
    én azért vmennyire igen :D.
  • Pengn
    #51
    Az tuti xD
    El se tudom képzelni
  • Legend Killer
    #50
    én is :D. tök hajlékonyak, ágyban mit produkálhatnak már :DDDD.
  • Pengn
    #49
    Jaja húúú csak egyszer lehetnék a "társaságukban", bármit megadnék érte.
  • Legend Killer
    #48
    ja, én is ilyenre gondoltam géjmben. nekem Mickie James a nagy szerelmem! aztán Kelly Kelly és Melina, meg az egész Díva sereg :D.
  • Pengn
    #47
    Ok. Akkor szerintem pótold be mert nagyon jók voltak.
    Főleg a mostani rawban Cena meccse húúú :D Egyébként már a kövi PPV-t
    a Bragging Rights-t is várom.

    Most jut eszembe. A játékban összehozom magam valamelyik csajjal mondjuk
    Kelly-Kelly vel. :D xD
  • Legend Killer
    #46
    akkor ne mond el, mert le vagyok maradva.
  • Pengn
    #45
    Jaja azok a jók :D

    Én már megnéztem a RAW ot, nem bírtam kivárni :D
  • Legend Killer
    #44
    ja, én is így vok vele. még wwe-t se nézek addig :D. vhogy nem tudom nézni most, meg nagyon várom az új svr részt.
    nemtom, ebben nemtok érdemben nyilatkozni, mert nem vok olyan nagy szakértő, de lehet nem maradt ki más. viszont lehet, h igen, passz.
    mindenesetre engem a sztori mód érdekel rohadtul, majd nyomatok jó kis love sztorikat :D.
  • Pengn
    #43
    Aha tudom, én is láttam már az Xbox-osat. Dehát nekem PS2 re kéne és már
    jöhetne mert nem tudok várni:D Egyébként a training mod a logokészítés és
    a superstarok ruhájának a színezésén kívül maradt még valami ki a PS2 es verzióból?
  • Legend Killer
    #42
    úgy tudom havertől, hogy 20dikán jönnek ki, vagy ettől a naptól kell várni, nemtom. de egy helyen fent van1xbox 360 verzió, szal lehet ma még fent lesz a ps2 is, de a héten biztos, csak jó lenne még ma v holnap :D.
  • Pengn
    #41
    Hát jah, én is a PS2-es verzióra várok.
    Nemtudja valaki az pontosan mikor jön ki?
  • Legend Killer
    #40
    jöhetne már a ps2 verzió.
  • Legend Killer
    #39
    egyébként kijön természetesen, csak idő kérdése,
  • Legend Killer
    #38
    én is. eddig csak xbox 360ra jött ki.
  • kazuma89
    #37
    Ha kijön ps2re akkor elszedem...
  • Legend Killer
    #36
    ja, Undertakeré ütős.
  • Legend Killer
    #35
    nincs, de svr10ben van Steve Austin és The Rock.
  • Legend Killer
    #34
    KINT VAN!
  • kazuma89
    #33
    09 ben benn van Hulk Hogan,Rock,Flair is ugye???????Még nem találkoztam velük sajna..
  • kazuma89
    #32
    Pankrátorokat a 09-ben hol lehet szerezni?Mer nics meg alapbol az összes...Ma kezdtem Undertaker-rel 1 karier mode-ot!Hát nem gyenge :D
  • Legend Killer
    #31
    nemtom, de ezé kell sima, vagy legyen rajta az ÖSSZES száz, vagy mennyi szupersztár a három showból :D.
  • sanyiute
    #30
    am jó ez cska nagyobba faszább!
  • sanyiute
    #29
    azt hiszem szúrja a szemed HHH és még az hogy nincs rajt a Orton x

    hmm vagy akit HBK üt az Orton?...xD na m1 ez jutott neki xD
  • kazuma89
    #28
    Én Eurosporton szoktam nézni..következő adás
  • Legend Killer
    #27
    :D
  • #26
    tőlem aztán:D
  • Legend Killer
    #25
    fail, egy sima logó legyen, mert akkor megy a vita, hogy ki van és ki nincs rajta.
  • #24


    legyen ez
  • Legend Killer
    #23
    én tévén nem tudom nézni, de elvileg neten lehet streamről pl :S, ehhez nem értek.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én torrentről töltöm le, a neve XWT, de pont most lett zárt az oldal, ha jól tudom.


    kellene egy banner. ez milyen, betegyék a modik?
  • triplet
    #22
    én néznék, ha tudnám hol és mikor megy.
  • Legend Killer
    #21
    nekem nincs meg.
  • Zsolti1124
    #20
    csá all!
    Akinek megvan a Smackdown Here comes the pain írja már le hogy mit mivel kell csinálni meg hogy az irányítás hogy megy.
  • Legend Killer
    #19
    igenigen :D, me írtam Vincnenek, h most csináljá belőle bajnokot, me aztakarooooooooom!!!!!!!!!4444444nééééégggyyy

    amúgy tudom, hogy megrendezett, de akkor is örülök, hogy bajnok lett és bajnok

    ki nézi innen aktívan a pankrációt? :P
  • sanyiute
    #18
    "hanem végig kísértem Randyt tűzön-vízen át, míg bajnok nem lett."

    és miattad lett bajnok xD :P
  • Legend Killer
    #17
    igen, 08nál ez egyszerűbb volt. de most elővettem 09t és jobb egy picit grafikailag - ps2-m van -, de pl Randy Orton rohadtul nem heel. Mármint karaktere. Nézzétek meg xbox 360n milyen, v ps3n. Nagyon ász. Itt meg? Kaptunk egy SvR 08-s Randy Ortont, akinek a zenéje lett más, Voices-ra áttették és hurrá részükről. Részemről nem, mert ezt leszámítva full úgy néz ki, mint 08ban és akkor még nem volt annyira heel őkelme.
    És a tetkók! Santinoé ps2n jól meg van csinálva, de Randyé? Az is tré, xbox 360n és ps3n sokkal több és jobb tetkója van, ahogy az az életben van.
    szar.

    namind1, konzolon a ps2 számít pécének és oda alig fejlesztenek.

    mert most fifánál megy a vita, h EA már rég óta csak bénázik pécénél, de konzolon tök király, hát a ps2 ott is gáz, viszont ebből a szempontból az svr sorozat kiváló konzolon, mert nagyszerű játékélményt nyújt mindegyik platformon és grafikára se lehet panasz, csak kicsit pár apró részletre.
    pl ps2n nagyon irritáló a papír közönség, meg 09ben mikor Road to WM módnál Undertaker részénél, de bárki másnál elkezdődik a show, végig megy a kamera az arénán és eltűnnek a nézők LOL. Egy pillanatra csak.

    egyébként nekem Randy Orton a kedvencem. 2007 óta nézem a wwe-t a One Night Standdel kezdtem és ott Randy nyitotta a ppv-t RVD ellen. Hatalmas meccs volt! És ott mondhatni szerelem első látásra lett :D, azóta Randynek szurkolok és erre büszke vagyok, hogy nem divat drukker vagyok, hanem végig kísértem Randyt tűzön-vízen át, míg bajnok nem lett.
  • kazuma89
    #16
    Ja télleg 1 baj van a játékkal(09 ps2) sok a töltögetés..Pl mire eljutok a küzdelemig addigra 3szor kell neki tölteni..kár..Nemértem a bevonulást mér kell külön mindenkinél..1töltéssel simán meglehetett volna oldani..
  • Legend Killer
    #15
    fail, ha nem tudsz értelemset mondani, menj a rákba. miért kell leoltani a topikot, he? tudod miről van itt szó? nem, epic fail.
  • Heffi
    #14
    Karalábé