195
..Ti hisztek benne?
  • Yeltzin
    #75
    nem érted... bebizonyítani nyilván nem tudom, de te meg azt nem tudod megindokolni, hogy miért zárjam ki a másik lehetőséget - erre neked nincs érved
  • nan76
    #74
    #9,#13,#15
  • Mr Olimpia
    #73
    Anyukám tavaly januárban halt meg. HALOTT. Nem élte túl. NEM ÉL. Nem hallom a hangját, nem ér hozzám, nincsen semmi jel tőle. Csak a rémálmok maradtak, amiben egy csont és bőrre aszalódott emberi roncs nyöszörög, mert kegyetlenül kínozza a rák.
  • Mr Olimpia
    #72
    A rokonaim, barátaim, osztálytársaim, munkatársaim igazolni tudják, hogy pl. 1999-ben látták, hogy élek. Az iskolában előszedik az az évi iratokat. Vagy az iskola is leég? Jó, akkor beszéljünk néhány akkori osztálytársammal. Őket meg megölték? Oké, kérdezzük meg az édesanyámat. Hoppá, ő meg azóta meghalt? (Tényleg így van). Nézzünk bele a régóta vezetett naptáramba? Jaj, az meg elázott és ki lett dobva.
    Látod, a te logikáddal semmi sem bizonyítható, mert minden leég, meghal, odavész, stb.

    50 éve már tudtak fényképet csinálni. Biztosan van egy képed, amin rajta vagy 1959-ben, nem? Vagy nem tudod? Biztosan van egy ismerősöd 1959-ből, aki még emlékszik rád és igazolni tud téged. De ha nem tud, akkor sem változik semmi!
  • Wolfsnack
    #71
    van már ilyen totyik
  • Neoncsoves
    #70
    na keresd szépen a megoldást :DD
  • w77d
    #69
    Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során nő voltál. Valahol a mai Szaud-Arábia területén születtél Krisztus után 1725 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, bányász, temetkezési vállalkozó lehettél.

    Előző éned valami ilyesmi lehetett: Lázongó típus. Az élet minden területén újítani akartál: politika, üzlet, vallás, háztartás. Talán vezető voltál.

    Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Kötelességed, hogy keresd a megoldást a környezetszennyezés, az újrahasznosítás, az energiapazarlás és az atomerőművek megszűntetésének problémájára.




    ez komoly XXXD
  • Neoncsoves
    #68
    Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során férfi voltál. Valahol a mai Új-Guinea területén születtél Krisztus után 900 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, író, drámaíró, szertartások vezetője lehettél.

    Előző éned valami ilyesmi lehetett: Könyörtelen személy, nagyon megfontolt, hatalmas önuralom és akaraterő. Tiszteltek, de nem mindig szerettek.

    Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. A te feladatod, hogy küzdj az erőszak és a diszharmónia ellen ebben a világban, és megértsd minden probléma gyökerét.

    LOL :D
  • Yeltzin
    #67
    hát a brókerek eléggé semmirekellők
  • Yeltzin
    #66
    egy HALOTT bármit túlÉL
  • nan76
    #65
    én meg Kínában Kr u 500 ban méhész..
  • Sickness
    #64
    Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során férfi voltál. Valahol a mai Thaiföld területén születtél Krisztus után 1625 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, tengerész, kereskedő, üzletember, bróker lehettél.

    Előző éned valami ilyesmi lehetett: Jó emberismerő voltál, mindig ki tudtad használni a lehetőségeket. Hidegvérű, minden helyzetben megfontolt.

    Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Feladatod, hogy elszántságot és kitartást tanulj. Minden szerencsétlenség akadjon fent a vasakaroton.

    Szerintem meg egy semmirekellő voltam :D
  • Mr Olimpia
    #63
    Áhá, ez lehet az oka, hogy hirtelen 135 millóra emelkedett Nigéria lakossága. Biztosan minden halottat ebben a gyüliben viszahoznak a halálból. Mert ugye, ha egyet visszahoztak, akkor többet is vissza tudnak? Vagy nem? Ha nem, miért?

    Ha túlél egy ilyen balzsamozást, ahhoz külön gratulálok:
    http://www.kislexikon.hu/balzsamozas.html
  • Yeltzin
    #62
    és érzel bármi kapcsolatot? amit nekem írt, az megdöbbentő... ha választanom kéne, kb. ugyanezt írtam volna le

    mindenesetre érdekes
  • Sickness
    #61
    bróker voltam 1600ban
  • Yeltzin
    #60
    indirekt módon megközelítve viszont jogos, hogy mivel egyikre sem emlékszel, mindkettőnek ugyanannyi esélye van

    és mi van, ha egyszer eltűnik minden irat, ami a születési adataidat igazolná? leég a ház, oda minden fotó, napló, stb... akkor már nem is éltél az adott napon?
  • VinylToy #59
    Mi voltál előző életedben! :D

    "Ki voltál előző életedben?

    Íme előző életed

    Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során nő voltál. Valahol a mai Mexikó területén születtél Krisztus után 1050 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, orvos, medikus, gyógyász lehettél.

    Előző éned valami ilyesmi lehetett: Könyörtelen személy, nagyon megfontolt, hatalmas önuralom és akaraterő. Tiszteltek, de nem mindig szerettek.

    Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. A te feladatod, hogy küzdj az erőszak és a diszharmónia ellen ebben a világban, és megértsd minden probléma gyökerét.


  • Sickness
    #58
  • Mr Olimpia
    #57
    Mivel a személyi igazolványod és az anyakönyvi kivonatod bizonyíték rá, hogy mikor születtél és abban az évben már ott lehettél, illetve figyelembe véve, hogy most élsz, logikus, hogy X éve ebédeltél és megélted azt a napot. De még egy ember sem bizonyított egy olyan ebédet, amely a születésnapja előtt volt.
  • Yeltzin
    #56
    1 atmoszféra nyomás környezetben melyik mérleg mutatja ki neked a levegő súlyát bmeg?
  • BaLTáSGYiLKoS
    #55
    "Mi másból is áll egy ember, mint az emlékei összességébõl?

    ...tapasztalatom szerint az emlékek hiánya az, ami miatt a legtöbb ember elveti a reinkarnáció-elmélet érvényességének a lehetõségét is: ha nem emlékszem rá, akkor miért én voltam az?

    Kedves olvasó! Menjünk most bele egy interaktív játékba; a közremûködésedre lesz szükség, és kérlek, ne csalj.

    Idézd fel magadban, mit ebédeltél tegnap.



    Megvan? Persze, nem volt nehéz.

    És most kérlek, még azt idézd fel nekem, hogy mit ebédeltél tegnaptól számítva tíz évvel ezelõtt.



    Hacsak nem egy nagyon nevezetes napja volt az életednek, nem emlékszel rá.

    Sõt, még arra sem emlékszel, hogy egyáltalán ebédeltél. Feltételezed, hogy ebédeltél aznap is, mint minden nap, de nem emlékszel az élményre, hogy ott ültél az asztalnál, és ettél.

    Mintha meg sem történt volna.

    Sõt, nagyon valószínû, hogy egyáltalán nem emlékszel arra a napra – hogy egyáltalán megtörtént, és ott voltál.

    Nem emlékszel belõle semmire.

    Mégis, kétség nélkül elfogadod, hogy ott voltál, hogy megtörtént, és hogy te voltál ott."


    forrás
  • fifi
    #54
    másik, hogy ezt nem én mondom, hanem egymástól független orvosok, akik kutattak/mérni próbáltak ez után...
  • fifi
    #53
    akkor most olvasd el mégegyszer amit írtam...
  • RYO21
    #52
    jah mert mielőtt meghalt volna a tesztalany kifújta magából a levegőt.
  • fifi
    #51
    a 21/!/!grammban nem ezt feszegetik,ha jól emlékszem, csak jelképes a cím, a lényeg annyi, hogy egyámstól függetlenül mérték meg, hogy a halál pillanata után minden emberi test 21grammal lesz könnyebb.
    ez lehet a lélek súlya...
  • 0Fritz0
    #50
    Jó lehetett a cucc, ha ekkorát flash-eltél.
  • Montanosz
    #49
    különben érdekes: egyszer nagyon sokáig bennem maradt egy álmom hogy egy francia származású lengyel lovag voltam: Ashtoni de Lamar.
    egy darabig még nicknek is használtam itt a fórumokon)))
  • nan76
    #48
    na igen..de ha az előző életedben csináltál valamit ami rossz volt..és csak most 2009.09.11-én villan be egy kép..álom..akármi-akkor azt Te hogy reagálod le,hogy anno ezt nem helyesen tettem?(remélem érthető:))
  • nan76
    #47
    ..ez jó:)
  • nan76
    #46
    igen..nagyon sok elmélet van a halál utáni állapotokról..egyes feltételezések szerint ha meghalsz azonnal távozik belőled valami(a 24 gramm című filmben ezt feszegetik)..más nézet szerint a halál után a lélek még "bolyong" és keresi a csatornát ahol távozhat..megint más nézetek szerint amint meghalsz abban a pilanatban jön a fehér fény és csak mész,mész,mész..ismét mások szerint a halál pillanatában vissza tudsz menni az időben és az elvégezetlen feladatokat be tudod fejezni.....nagyon sok magyarázata van ennek a dolognak....de lélek az van...pl ha odamész egy lányhoz aki tettszik neked ..de ő dúrván elutasítóan visszaútasít,akkor nem a testednek fáj hanem "belül"..ez a lélek..szerintem
  • Aquir
    #45
  • Fbn Lx
    #44
    fogalmam sincs.
    de annak, hogy nem tudjuk biztosra ezeket a dolgokat, nyilván oka van.
    Egyetértek ezzel teljesen: "A jelenben vannak feladataid, azokat kell megoldanod."
    Azért nem vágjuk, hogy ne álmodozzunk, merengjünk azokon a leckéken, amiket egyszer már végignyomtunk. Gondolj bele, ahogy az ember hajlamos drogokhoz nyúlni, és könnyen megszokni, megszeretni bizonyos módosult tudatállapotokat, ugyanúgy, ha biztosra tudná, hogy ezek valós képek és előző életeiből származnak, egész nap csak merengne rajtuk. Könnyen beszippantaná a révülés az embert, mert fizikailag még csak nem is káros :]
    ha valaki előtt "megvillantanak" 1-2 dolgot, annak is van oka. Hogy emlékezzen egy adott leckére, vagy továbbadja, vagy hogy ideje változtatni... kitudja.
  • Fbn Lx
    #43
    na ennek most utánaolvastam... érdekes sztori o_o
    persze ez még önmagában mondjuk nem cáfolja a reinkarnációt, ugyanis azt mondják, a lélek egész hosszú ideig a test és a hozzátartozók közelében marad, attól függően, milyen fejlett, azaz milyen könnyen tud elszakadni.
    Persze ez is csak egy elmélet, az illető vallomása a látottakról viszont erősen keresztény töltetű, kíváncsi vagyok, hogy ehhez mennyi köze van annak, hogy lelkész... :]
  • nan76
    #42
    jó de ez a topik másról szól.Ha nem tudsz hozzászólni menj máshová az észt osztogatni..köszi szia
  • nan76
    #41
    ok rosz topik..szia
  • Herold
    #40
    Nem fontos, hogy mi voltál előző életeidben. A jelenben vannak feladataid, azokat kell megoldanod.
  • Herold
    #39
    Szerintem 20 évet nyugodtan letagadhatsz, kb. azon a szinten vagy, ahogy elnézegetem a werkfilmmek küldött üzeneteidet.
  • Herold
    #38
    Neked nincs, azt tudjuk...
  • nan76
    #37
    nem megy az írás...bocsi:)
  • nan76
    #36
    ..nem tudtam elaludni ezért visszajöttem és lám..egy ÉRTELMES hozzászóló.. ezzel a gondolatmenettel totálisan egyetértek..a lélek az 1..nem 2-3-4 az 1!amit az ezt megelőző kommentedben írtál az meg húúú..nnekem a visszatérő álmom az Olaszország(vagy valami hasonló)ott lébecolok bemegyek ag kapun és mindenhol virágok,nyugodtság békesség...emellé párosítva verőfényes napsütés...nem lehet leírni..és csend,,mindenhol csen..ezt az álmomat kb 6*7* már átéltem..a méésik meg egy hatalmas város,mindenhol tömeg és víz!...mindenki rohangál jobbra-balra én is szaladok...de a víz az jön és egyre nagyobb..és pont amikor "elnyelnéű" a várost felébredek...de szinte mindig ugyanakkor......ezek az álmpk biztos nem véletlenek,azeknek kell valami alapjuk lenni..vagy nem?