78
  • Wiikho
    #38
    Való élet?
    Nem nézel filmeket? Sorozatokat?
    Könyvet sem olvasol?
    Sajnállak, szánalmas életet élhetsz.

    Kryus, még mindig ügyesen reagálsz :) Tartsuk a frontot!
  • Kyrus
    #37
    Ezt az utolsó hozzászólásod újrafogalmaznád, hogy érthető legyen?

    Köszi
  • Hober Mallow
    #36
    én meg pont ilyen cyberharcosokra,azért nemártana elfelejteni hogy ez a való élet. És pont a hozzászolásokat elolvasva írtam ezt.
  • Kyrus
    #35
    Neked külön gratulálnék:D Senki nem kérte a "wow-os" játékosok közül, hogy külön rétegként kezeljék őket, ezt pont az ilyen cikkek generálják. Én azt nem értem, Te mit háborogsz itt, mikor nem is játszol. Ha valami nem érdekel, mit törődsz vele? Mellesleg miből gondolod, hogy aki játszik az munka helyett teszi?? Na az ilye korlátolt, szemellenzős emberektől ver ki a víz.. :D

    Sőt: OMG, LOL csak neked:D
  • Wiikho
    #34
    Kyrus, erre pont itt is egy példa :)
  • Wiikho
    #33
    Köszönjük, Emese! Leülhetsz.
    Vagy az olvasás nehéz, vagy más probléma lehet. Olvastad egyáltalán a többiek véleményét?
    Ilyen típusú emberkékről is írtunk/írtak mint Te!

    Kérünk még ilyen tartalmas kommenteket!
  • Hober Mallow
    #32
    ezeken a wowos réteg,meg hazai wowosok kifejezések.Ezeken én röhögöm halálra magam.Netán hamarosan társadalmi rétegként fogjuk őket kezelni?És a személyi ig.-re rálesz írva a szintjük vagy mifasz? én eleve nem értem hogy mit háborodik fel ennyire egy halom ember..... mert ha mondjuk aztírná valaki itt cikkbe hogy leszáltak az űrlények pitvaroson,akkor oké legyen forrás.De az hogy itt átkonvertálódik a szuperkard meg a lézer szandál, ilyesfélék,sajnos én meg szerintem a legtöbben leszarják ezeket. Én is csak röhögni járok fel ilyen cikkekre.A wowról annyit hogy ha igaz hogy 10 millióan jáccanak ,akkor kúrva sok ráérő ember van,tudnék én nekik hasznos időtöltést adni...és ez vonatkozik a hazai "wowos" okra is:D:D:D ahelyett hogy meresztik a picsájukat a gép előtt tudnék nekik jobb munkát.Lehet jelentkezni nállam! XXXXXXXXXXXD
  • Kyrus
    #31
    Nem fognak elgondolkodni, - tisztelet a kivételnek - a legtöbb ember csak a saját véleményével ért egyet és hiányzik a képesség ahhoz, hogy több szemszögből vizsgáljanak dolgokat.

    elképzelek egy beszélgetést:
    - Te játszol valamilyen PC-s játékkal?
    - Igen, néha wow-ozom.
    - Te hülye vagy!

    Na jó, kicsit lesarkítottam, de pl. ezekhez csak gratulálni tudok:D
  • Wiikho
    #30
    Érdekes, hogy téged csak ez fogott meg, de ahogy neked jó.
    Igen, tudod mennyit segít hetekig angolul kommunikálni mindenkivel, és hosszú, tartalmas szövegeket olvasni? Esetleg egy angol Warcraft témájú könyvet? Gondolkodj!

    Kyrus, teljesen egyetértek. Nagyon szépen összegezted a dolgokat, remélem pár ember, akiknek ez szól, elgondolkozik magán. Bár az ilyen embereknek sajnos ilyen téren "menthetetlenek"
  • Narxis
    #29
  • Kyrus
    #28
    Meg fogják találni a wow-osok ezt a cikket az már biztos. Valószínűleg csak azt nem fogják tudni eldönteni - mint ahogy én sem - hogy sírjanak vagy nevessenek EME semmitmondó, félinformációkat tartalmazó, satnya, igénytelen cikk olvasása után.
    Az előbbi hozzászólásokhoz:
    1. Aki nem játszik a játékkal ne ítélkezzen, hisz nem tudja miről beszél. (Aki azt gondolja, hogy a játék abból áll, hogy egy karaktert kell nevelgessen.....?????....????) Nem, ez a játék nem ennyiből áll, bár az igaz, hogy el kell érni bizonyos szinteket ahhoz, hogy bizonyos tartalmak és lehetőségek eléd kerüljenek. Ahogy fejlődsz úgy egyre több. Ja és ehhez nem árt előbb utóbb egy csapat.
    2. Nem a játék a hibás azért mert valaki nem tud fontossági sorrendet tartani az életében. Nő vagyok, van párom, van házimunkám, dolgozom, van családom, barátaim. Mégis wow-ozom, akkor, ha van kedvem és időm. Megőrülök attól, ha valaki egy játékot, a netet, a számítógépet stb. hibáztatja a szerencsétlen életéért.

    A cikkírót pedig kérem "kapcsójja ki" a gépét. Ha pedig mérhetetlen késztetést érez az írás után, keressen olyan témát amiben tájékozott.

    Köszönöm
  • Narxis
    #27
    "Nekem Wow segítségével lett meg a nyelvvizsgám."

    Ez mindent elmond a a mai nyelvvizsga nehézségéről...
  • Wiikho
    #26
    Keepy, remélem tényleg nincs akkora nagy probléma :)

    Mellesleg annyiszor megemlítik, hogy aki Wowozik az nem értelmes, hülye, fogyatékos, vérpistike, stb...

    Nos rengetegen ilyenkor mondják, hogy "Nem mondhatod meg másoknak hogy éljenek. Semmi közöd hozzá, neked mindegy."
    Ez teljesen igaz, viszont sokan teszik ezt. Szerintem ez szánalmas. Egy ember, aki ilyen témájú postot ér, az az én szememben egy nulla.

    Ha viszont elmondod a véleményed valamiről hogy miért tetszik/miért nem, az teljesen rendben van, sőt, szükségünk van rá. Tessék ezen elgondolkozni!
  • keeppy
    #25
    Nem az a baj, hogy anyám "gyenge", ha szereti játszon, csak azért mással is kéne foglalkozni XD
  • keeppy
    #24
    Most ugye hülyülsz?! tuti lenyomna game-be :-D, én szórakozásból játszok nem, hogy ilyen olyan jó játékos legyek :-D, anyum meg travianba ilyen top 5be tuti benne van, mindig mutatja hány millió katonája van meg a "tököm" sem ért hozzá :-D.
    Nem olyan nagy gond nyugi :-), ahogy lehet elköltözöm vagy valami :-D, csak találjak már egy jó munkát :-D, ne ilyen szemkiszúrósat... :-D
  • Wiikho
    #23
    Nem tudom Te milyen társaságba keveredtél, hogy ilyen embereket ismertél meg.

    Igen, rengeteg a Vérpistike, de engem nem izgat. Egyszerűen észre sem veszem/veszed. Ha nem törődsz velük, miért zavar? Ha törődsz velük akkor meg nincs okod arra hogy zavarjon.

    Mint pár perce említettem, én ilyen emberekkel nem találkoztam, leírtam hogy én kiket ismertem meg, és mire tartom őket.
  • Wiikho
    #22
    Elnézést. Sokkal szívesebben folyatok egy értelmes, logikus vitát, értelmes emberekkel. < A laptop hibája :-)

    Pocoknak igaza van, ez valóban akarat gyengeség. Nem a játékok hibája. Ha a Pokémon kártyákat ismerné, akkor azokat bújná éjt-nappallá téve.
  • cateran
    #21
    En aztan nem akarom a WoW-ot vedeni (toltam eleget, hogy tudjam:hiperfos 1 jatek:D),de nincs olyan hogy elveszi az idodet...HA TE csak erre pazarlod a szabadidodet,az 1xuen ingerszegeny,nolifer eletet sejtet,de -bar addiktiv- ez nem a WoW hibaja:)
    Rengeteg embert ismertem meg a WoW-ban,magyarokat,kulfoldieket es sokan kozuluk egyszeruen mint alternativ drog jasznaljak a jatekot..itt tobbe-kevesbe anonim modon lehetsz 1 tarsasag tagja,ugy hogy lehetsz IRL csunya,budos,csoro vagy barmi olyan negativ,ami a virtualis vilagban nem latszodik..a szabadsag illuziojat kelti es 1 uj elet remenyet azokban, akik elbasztak az eletuket (ez foleg idosebbekre vonatkozik,rengeteg szar hazassagban elo ferfival es novel ismerkedtem meg,akik igy akartak szabadulni a hetkoznapokbol)
    Persze ez messze nem igaz mindenkire,de teny hogy qrva sokan vannak ilyenek(a WoW meg olyan mint a cigizes vagy a drog..amig nem probaltad el nem tudod kepzelni miert csinaljak/hasznaljak masok...persze van akinek meg proba utan sem jon be..elofordul:))
    Amugy a jatek igen jol bemutatja milyen szanalmas szinten van az emberiseg,a sok majombol brutalis modon meg lehet elni (pl. verpistikekbol -mert gyakhat pvpben meg janizhat az ebayes hiperkarijaval,vagy a nolifer kockakbol,akik esetleg tobb accountot fizetnek,veszik a havilapot meg minden szart amit a WoWval egyutt arul a Blizz)
    Elismerem en is sokaig tagja voltam a csapatnak:D De mar regota nem...:P

    A cikkhez:Az amerikai weboldalon fent van ez a frakciovaltas lehetoseg,az europain meg nem lattam..egyeb kerdes?
  • Wiikho
    #20
    Köszönöm szépen :-)
    Nos, valóban idegesítő olyanokat olvasni hogy: "L0l" "SzaR!!44!44négynégy!4!" és "K0czkák!!4!!4!" sokkal szívesebben folyatok egy értelmes, logikus vitát folytatni, értelmes emberekkel.

    És igen, legalább észreveszed a többiekben az értéket, és nem csak feleslegesen fárasztod az agyad.

    Mellesleg én is elítélem azokat, akik éjjel-nappal előtte ülnek, semmit sem csinálnak, ráadásul egy barmok.

    Ha ilyen nagy a gond nálatok Keepy, szerintem le kellene ülnötök ezt megbeszélni. Vagy szerezz egy trial accountot, és beszéljétek meg Wow-ban :-D
  • Pocok256
    #19
    Az, hogy anyád egy akarat gyenge ember nem a WoW és a Travián hibája ezen gondolkodj el ! Mindennek meg van a maga helye és ideje ennyi...
    A cikk meg borzasztó mindjárt besírok -.-'
  • Cht
    #18
    Szerk:
    A másik oldal:
    Alliance - Szövetség
  • keeppy
    #17
    Nem tom én csak a rossz oldalát látom, anyám bazi nagy fan travian+WOW meg sok szar és ebből csak azt látom, nekem kell főznöm, mosni takarítani, dolgozni, anyám meg játszik :-|, szerencse hogy a barátnőmmel kijön, mer kül ideges lennék picit :-D na bazz...
    az oké hogy bazi sok embert megismersz, sok a barátod stb..., meg van barátnőd, de akkor ezek szerint a barátnőd elvégzi helyetted a takarítást stb... jó sok csókot adj neki, hogy ilyen tündérke :-D

    a WOW-t illetően valóban nem vagyok képbe, csak azt látom, hogy a Warcraft stratégiában elindított sztorit ott folytatják :-(, emiatt nem sok esélyt látok hogy legyen stratégiai game :-(...

    Wiikho végre értelmes ember :-D éljen figyu veled fogok vitázni ezentúl! :-D képes minimális ócsárlással szépen fogalmazva kommentezni, példákat levenni akiknek ez szól...
  • Kryon
    #16
    Ebben annyi az igazságtartalom, hogy lehet majd frakciót váltani, de a többi bődületes marhaság...
  • Wiikho
    #15
    Szerk.:
    Európába jelen állás szerint idén nem érkezik meg eme lehetőség.

    Kedves Cikkíró! (10 mondatos cikk...)
    Kérem közölje velünk, hogy honnan szedte EME információt? Ez teljesen hülyeség.
  • Unknow
    #14
    Troll cikk? :D Vagy csak simán egy 14 éves kezei közül kikerült írás? O_o Tessék már utána nézni annak amiről írunk, ha meg nekünk nem megy akkor kérjünk segítséget. Also ez az árulás dolog amit már előttem is írtak hülyeség... Kicsit úgy tűnik mintha ide már bárki írhatna cikket ^^ Ez így szerintem nagyon gyenge.
  • Wiikho
    #13
    Látszik hogy te sem vagy képben.
    Én csak átlagos, rendes, kapcsolatban élő (!), és kedves embereket ismerek, akikkel nagyszerű összeülni éjszakára, beszélgetni, és együtt végigküzdeni magad 10-25 társaddal egy dungeonon.
    Tudod hány barátot szereztem így?
    Tudod mennyiszer találkoztunk egy-egy klán találkozón?
    Nekem Wow segítségével lett meg a nyelvvizsgám.
    Arról nem is beszélve, hogy lévén sok online ismerősöm van, bármit kérdezek szinte azonnal találok rá választ. Bármiről legyen szó.

    Offline játékokra viszont tökéletesen igaz amit mondtál.

    Persze nem érthetünk egyet, ettől szép a világ, hogy nem vagyunk egyformák.
    Én tiszteletben tartom a véleményed.

    A cikk írójához: Nos igen, ez tényleg elég érdekes lett szépen fogalmazva. Semmilyen információt nem hordoz egy nem Wow játékos számára, mivel mondhatni értelmetlen az egész. Árulás kicsit nevetséges információ, mert senkinek sem lesz rosszabb, ha rerollol, mintha indítana egy új karaktert, és azzal szenvedne.
    Csak a Wowosok meg ne találják :) Reméljük a következő jobbra sikerül...
  • keeppy
    #12
    Jesszus valaki beszólt(HUNstan), azonkivül hogy mindenkit ócsárolsz a te hozzászólásodban sem láttam valami sok tényt.
    Loverman- te már elég gyagyaságot írtál nagyon sok helyen, ha lehet ne írkálj be nekem oksi?! :-D én se fogok többet beléd kötni ígérem, természetszerűleg asszem nem jövünk ki :-D .
    HUNstan
    Azért mert azok közé tartozom aki utálja a WOW-ot, nem csak hogy havi pénzbe kerül ha jól akarsz játszani, de az egész elbassza a szabadidődet?!
    Ilyen túristakockafej nekem ne szóljon be.
    Az egészséges lanpartis 2-3 hétvégente 10-20an és agyba főbe játszunk pár napot az értelmes de az, hogy görcsöljek egy karakteren nap mint nap óráról órára hogy mi történik?! nevetséges!
    Inkább odamegyek a csajomhoz, jah hogy neked nincs kihez odamenni?! áhhá..
    szarügy.
    Sokkal értelmesebbnek tartom az olyan jatekokat amikel egy értelmes pálya van van eleje vége, és 1-2óra alatt megcsinálom aztán jónapot, nem az, hogy jajj fejlődjek már egy szintet úristen mikor lesz az, soha nincs vége ?! jajjmamma :-D (csak HUNstan-nak szól a többi wow-ozót nem akarom leszólni stb- ez tetszik nektek kellemes időtöltést vele, de aki a véleményemre azt írja hogy sötét vagyok az sem komplett, a másik ember véleménye az szent attól miért lenne valaki hülye?!) Azért te sem vagy hülye mert van egy érdekes véleményed csak amiatt mert beszólogatsz :-D
    az első hozzászólásomban volt egy picit erős mondat, azt az értelmesebbektől elnézést kérek, akik nem reagálták egyből túl.
  • HUNstan
    #11
    Ja és még egy apróság: az egyetemen az első szemináriumon az első órán a kedves tanárnéni/bácsi elmagyarázza JÓL, hogyan kell forrást megadni példának okádék, merthogy egész véletlenül megtaláltam azt a gyönyörű szócikket http://mek.niif.hu/00000/00060/html/007/pc000742.html#9 itt. Szóval nem csak etikátlan, hozzá nem értő a cikkíró, hanem a tetves hivatkozást se ad szóval kedves ötvös tibor az ön nevét kérem a továbbiakban kisbetűkkel írni, akárcsak Nemecsek Ernőét. Márha véletlenül tudja ki ő. Segítségül: http://hu.wikipedia.org/wiki/A_P%C3%A1l_utcai_fi%C3%BAk
  • HunnernesKonge
    #10
    omfg
    A karakterrel átmegy az összes nyersanyag, pet, nem frakció specifikus tárgy, achievement, title, reputáció és mount. A frakció specifikus cuccok átkonvertálódnak. Érted öreg? Átkonvertálódik
  • HUNstan
    #9
    keepy l2p sötétséged ijesztő, akárcsak a cikkíróé, akinek valószínűleg a legjobb az lenne ha soha többé nem publikálhatna ilyen témában vagy legalábbis egy olyan személy lektorálása nélkül semmiképp aki legalább ért ahhoz amiről T. Ötvös Tibor ír. Engedje meg, hogy gratuláljak, hisz rég olvastam ekkora sült otromba baromságot. Köszönöm, ma lesz min sírva röhögjek. A baj csak az, hogy ilyen színvonalú cikket még a 8. osztályosok is írnak kisérettségi gyanánt. A legviccesebb az egészben, hogy igazából semmi tény vagy érdemi információ nem jelenik meg, csak valami sületlen mellébeszélés. Mégis Tisztelt Cikkíró, hogy adhat ki ilyen felelőtlenül ekkora humbugot a kezéből? Nincs már olyan etikai vonatkozás, hogy legalább kicsit járjon utána annak amiről cikket készít? Vagy legalább önmaga felé annyi igényesség, hogy ilyen sz@rt ne adjon ki a kezei közül, mert a hazai wowosok ha megtalálják ezt a cikket (ahogy meg is tették és fogják tenni) mérhetetlen felháborodásnak adnak majd hangot és minimum sárral, de inkább valami sokkal büdösebb anyaggal fogják dobálni?
  • #8
    Ki az a hülye aki 30 dolcsit fizet ilyen parasztságért???
    omg,szeretem a netes gémeket wii-n és pc-n is 1aránt,de ilyen ökörséget még nem láttam.
  • DarkHorSe
    #7
    te mi hulye vagy mar, amg :D
  • Loverman
    #6
    lehet hogy neked újdonság de van még ezer más RTS a piacon, jobbak mint a War3, játssz azokkal. meg ugye lesz egy Starcraft 2 is... azután talán csinálnak egy War4-et
  • DarkLaca
    #5
    Az a baj, hogy a tört szervert hasonlítod az eredetihez.Az ahhoz képest Super mario.én is tudom, mert nekem is volt tört szerveren karakterem.Nevetséges, tiszta bug az égész,és arra alapoztok ami a törtön megy.
  • cikasz
    #4
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚRISTEN!!!!!!!!!
    A cikkiró tudja, hogy egyáltalán miről beszél?? OMGOMG
    Ezt nem kellett volna.Megfájdult a fejem a cikktől!
  • torcipepe
    #3
    tehát akkor ha jól értem ez nem azt jelenti, hogy hordás létemre tudok az allisokkal, illetve fordítva kommunikálni, hanem gyakorlatilag új karaktert generálhatok anélkül, hogy bármim elveszne.
    tört szervereken hasonlók már rég működnek.
  • keeppy
    #2
    Én az egész WOW-ot utálom, mivel nem a remek, kíváló stratégiát WARCRAFT III, fogják folytatni egy 4ik epizóddal, hanem a sztorit ebbe a nyomi játékba sűrítik. Tiszta dög unalmas a game játszottam vele meg minden hát a jó kis stratégiát akarom!!! hol nem csak egy karaktert kell irányítani hanem vagy 50et, ez a mai embereknek már nem megy, hogy mindent ilyen szerepjátékosra csinálnak?!?! LOL
    nagyon vágynék rá hogy a WOW bebukjon és a warcraft IV szóba kerüljön :-D.
  • Celeborn
    #1
    Hát... nekem ez hülyeségnek hangzik.