45
  • god25
    #4
    Nem tudom, mit írt Viktor, de nekem bejött a film.
    Ez egy jó horror. Érdemes letölteni annak, aki eddig nem tette. :D
  • Dynamic
    #3
    "Viszont az hogy magyar és cigány asszony, ez annyira gáz, hogy külföldiek már csak így tartanak számon minket, hogy a gonosz cigányasszonyok hazája... szomorú :("

    Én ezt nem venném annyira a szívemre. Rengeteg film van, amiben "rossz külföldiek" vannak. Most hirtelen a Taken jutott eszembe, amiben emberrabló albánok(?) voltak. Akkor az albánok is verjék az asztalt, hogy emberrablóknak és bűnözőknek nézik őket?
  • Broafka
    #2
    szerintem pont ez colt a jó benne, hogy annyira klisékre épült, hogy az már jó volt. Mondjuk amikor az üllőt rá dobta a nyanya fejére ilyen tök rajzfilmesen, nah az ott volt :D

    Szerintem jó volt amúgy

    Viszont az hogy magyar és cigány asszony, ez annyira gáz, hogy külföldiek már csak így tartanak számon minket, hogy a gonosz cigányasszonyok hazája... szomorú :(
  • Dynamic
    #1
    "a Pokolba taszítva nem az eredetiségével tüntet, valószínűleg már az első percekben bárki le tudná kottázni a filmet egészen az utolsó másodpercéig"

    Sajnos ez a legnagyobb bajom a filmmel. A meglepően pozitív értékelések fényében valami "forradalmi" dologra számítottam, de mindig sejteni lehetett a történéseket, a szereplők sorsát egészen a már kötelező, tipikus befejezésig. Még a túlzásba vitt ijesztgetés is a film közepétől annyira kiszámíthatóvá vált, hogy hiába próbáltak egy hirtelen jelenetet valami hangos csörömpölés kíséretében a pofámba nyomni, egyszerűen nem tudtam megrettenni tőle.