15
  • cateran
    #15
    "Hát figyelj ha már bevetik őket háborúkban, akkor egy titkos programba is bevehetik őket. "

    Tessék? Ezt melyik ujjadból szoptad? Ha valaki elküldhető 1 háborúba,akkor mindenre alkalmas...jesszus... A többi rész is úgy marhaság ahogy van...gondolkodj már...valahogy kimagaslóan képzettnek/tapasztaltnak vagy -ha ilyen fiatalok- zseninek kell lenni az adott területen...valószinüleg zseniális felcser a kiscsaj...(mert tapasztalatszerzésre nem a világ legtitkosabb projectjébe küldenek embereket...tanoncokat legalábbis)
    Rémlik valami arról amikor Carter "toboroz" 1 vadóc kiscsajt? Na ő zseni,mégis még évek hosszú sora vár rá,mint kiképzés ÉS majd az után mehet ESETLEG a Stargate projectbe...
    Az az egyre több ország kb 6...(vagy max 8..fene sem emlékszik)
  • Banderas1990
    #14
    Hát figyelj ha már bevetik őket háborúkban, akkor egy titkos programba is bevehetik őket. Elmúltak már a sorozatban azok az idők, amikor csak néhány elit katona volt a programban.

    "Mind legalabb evtizedes tapasztalattal a szakteruletukon...."

    Igen és ez volt az egésznek a legeslegelején, amikor még teljesen új volt a csillagkapuval való utazás és egy sokkal fejletebb ellenséggel háborúztak. Mostmár rengeteg ország ország tud a kapuról, ráadásul sokkal több projektet és állomást tartanak fenn, mint az elején. Egyre inkább "hétköznapivá" vállik a csillagközi utazás.
    Egyébként is úgy tűnik, hogy a programba csak az elit újoncokat veszik be, de azokat se egyből a frontra küldik.
    A szőke csaj is csak egy kezdő felcser, akit odarendeltek tapasztalatot szerezni, mert úgy látták van benne lehetőség. Arról nem ő tehetett, hogy a bézist megtámadták.

    Szóval erről ennyit
  • Ps1ch0
    #13
    Engem az a kiscsavo nagyon meglepett ugy nez ki mint egy rosz Kolareklam szereploje. Agyon vannak sminkezve es uber munek tunik. Remelem nem az lesz es csak ma van kritikus kedvem mert imadom a a SG sorozatokat. :)
  • Culram #12
    Én ezt a pár percet amolyan backstage videonak éretztem ahogy a melegítős srác dirigál meg a kézikamera mozgatását.

    De a szereplők pár rész után úgy is belerázódnak.
  • cateran
    #11
    Hmm,lassuk csak..O'Neil olyan 40 koruli lehetett,Carter 30-as eveinek kozepetajan,Teal'c 100+,Jackson a 20-as evei vegefele, illetve Kawalsky is 40 korul lehetett(Feretti detto)
    Mind legalabb evtizedes tapasztalattal a szakteruletukon....
  • cateran
    #10
    Es ugye afganisztan is a vilag legtitkosabb projectje? Vagy varjunk csak....
    1. megtekintes utan azt hittem valami kib..ott muzeumban vannak 1 iskolascsoporttal....2.-ra mar nem volt kedvem...hihetetlenul hiteltelennek,amatonek tunnek a figurak:(
  • bmw
    #9
    Hat szerintem is gyerek filmet csinalnak ezekkel a fiatal szereplokel....
  • Banderas1990
    #8
    Bocs, a régi felhasználónevemmel jelentkeztem be véletlenül
  • HunGripen
    #7
    Hát már bocsesz, de a fiatalabb karakterek is 20-as éveik közepe felé járnak. Ilyen korú katonák már szolgálnak Afganisztánban.

    Egyébként, akit érdekel csináltam magyar feliratot:
    SGU Air Felirat
  • Reg5
    #6
    SG1 első évadba nézz bele. Ott se középkorúak mentek a terepre.
  • Zedas
    #5
    Hűha, ez sokkal realisztikusabbnak tűnik mint az eddigi sorozatok, szinte BSG. Csak támogatni tudom. Halott főszereplőket akarok, hús vér embereket, akik elcsesznek dolgokat és nem azt az idealizált világot mint ami az SG-1 ben meg az Atlantiszban volt.
  • PetiX87
    #4
    nekem továbbra is fura, hogy mit keresnek gyerekek egy titkos katonai bázison oO
  • Bencesz
    #3
    Hú én már nagyon várom, nekem tetszik kell egy kis változás a sg 1-től, mert akkor merg azért lenne unalmas. De ezt úgy is magyarázhatom, mert mindig lesz vki aki beleköt vmiért, csak azért mert jól esik neki.
  • dubimartin
    #2
    egész pontosan mi tűnik gáznak a szereplőkben?
  • The Garrett
    #1
    A látvány rendbenvan, a szereplők továbbra is nagyon gáznak tűnnek.