54
Heart of darkness
  • Aquir
    #54
    ennyi erővel MINDEN topikba be lehetne rakni feleselegesen :D
  • jasonplato
    #53
    Azért nem baj ha itt is szerepel:)
  • Aquir
    #52
    van külön az ilyen játékoknak külön topikja, ahol már volt :)
  • jasonplato
    #51
    Bár nem teljesen ide tartozik,de ahogy kutatgatam, a Heart of Darkness után(nem jutott eszembe a címe), találtam egy jó kis point and click kalandot érdemes kipróbálni.A demója megy neten is.
    http://machinarium.net/
    Talán a Neverhood rajongóknak tetszeni fog,bár teljesen más a stílusa.
    Remélem ezeket a régi klasszikus játékokat egyszer viszont láthatjuk Iphone-on. Most néztem,hogy az EarthWorm Jim-et már átírták rá. Kár,hogy nincs Iphone-om
  • Aquir
    #50
    van néhány ilyen, de örülj neki, azért töltötted
  • Zeller01
    #49
    leszedtem ezt a Heart of darkness-t, de iszonyatosan idegesítő SZÉTVEREM A BILLENTYŰZETEM FOS ÁLLAT ÁÁÁÁ!!!!!!!
  • dronkZero
    #48
    Pedig még kicsik is méret szempontjából... Csak egy CD, és az ilyen régieknél nem is mindig teli.
  • Heffi
    #47
    Úgy kipróbálnám ezeket amiket itt mutogattok, csak lusta vagyok leszedni :D
  • Aquir
    #46
    nemá:)
    igazából nem hosszú,ennyi az egész terület!
    (igazából persze a fejtörők számítanak) :)

  • nonicks
    #45
    Neverhood az isten:DDD (bár sose sikerült végig vinni)
  • Aquir
    #44
    xD

  • Looooser
    #43
    wazz ezt a játékot kerestem mióta... thx a címért
  • IMYke2.0.0.0
    #42
    Poén volt - haverom gépe erősebb volt, mint amit addig láttam a környéken, és mikor ez a gyurmafigura bedzsasztázott a képernyőre, kész voltam... sosem feledem: másodéves középsulis voltam, és úgy nevettem, mint egy óvodás, haverral együtt :)
    A rejtvények kibafott kemények voltak nekünk - igaz, nem is sokat játszottunk náluk ezzel.
    A srác inkább a Close Combat-ot szerette.
  • REPS0L
    #41
    jóóó? a legjobb!
  • Aquir
    #40
    a Neverhood is jó volt :)

  • sz4bolcs
    #39
    ALAPMŰ!!!!! Ennyire varázslatos hangulatú játékot ritkán gyártottak.
  • Aquir
    #38
    felbontást nem lehet állítani, de itt xp-n jól megy
  • xido
    #37
    és a végén az anaglyph 3D bónusz jelenet:)
  • IMYke2.0.0.0
    #36
    "The game follows Andy, a regular child who hates his teacher, loves his dog, and is afraid of the dark. One day, Andy and his dog, Whiskey, head for the park to watch a solar eclipse. During the eclipse, Whiskey disappears. In a flurry of childhood imagination, Andy heads for his treehouse, where he keeps his "inventions", and jumps inside a spaceship to find his dog. Of course, he actually does take off, and finds himself in another world, called the Darklands. Inhabited by creatures of the night and ruled over by The Master of Darkness, the Darklands are extremely dangerous. Andy must find it in himself to rescue his dog, find a way home, face his fears, and enter the Heart of Darkness itself.

    In his journey he encounters "Amigos" - winged beings who are also terrorised by the Master of Darkness. They are very friendly and help Andy whenever they can. Andy accidentally comes across a mysterious glowing magic green stone that grants magical powers to anyone who touches it, as long as the stone is in one piece. With the help of the Amigos, Andy believes they can fight back those dark forces. Later in the game, the stone is brought to the Dark Lair, the house of the Master of Darkness. Andy and his friends then decide to use the stone to bring down the entire Dark Kingdom by neutralizing the Master of Darkness. However, the Master won't give up so easily..."
  • IMYke2.0.0.0
    #35
    Torrent
  • IMYke2.0.0.0
    #34
    Mekkora játék, úristen!
    Persze, volt, hogy az akkor még sűrű hajamat tépkedtem miatta...
    De a klasszikus zene, az átvezetők és a sztori - na meg az apró gegek...
    Kötelező!
  • EK1TEP
    #33
    Na én letöltöttem el is indul de minden tiszta színes kockás nagyon rossz a videó meg maga a játék is!Valami nincs rendben a színekkel vagy nem tudom!
  • Schwarz
    #32
    Isten játék, anno sokat játszottam vele nemegyszer éjszakába nyúlóan, de végigvittem :)
  • Aquir
    #31
    az a kettő amit írtam :)
  • Montanosz
    #30
    old games topikban segítenek ha valaki leakarja szedni))
  • szucsy89
    #29
    megjelent nem is egy rész
  • COOLancs
    #28
    Nem tudja vki az ABE megjelent PC-re is???? A Heart of Darknessből csak annyira emlékszem h kb. 5 évig fejlesztették :DDDD
  • SötétBarom
    #27
    ABE! Haha. Ezeket is imádtam, isten volt mindkettő. :)
  • nonicks
    #26
    képet már!
  • BaliBoy
    #25
    De, ez az. És a kutyát Whiskynek hívják. :)
  • Montanosz
    #24
    nagy játék volt)))
    volt azért elődje amire épülhet::
    Azt hiszem mindkettőnek van remake-ja.

    FLASHBACK


    ANOTHER WORLD
  • flashpointer
    #23
    haha még meg van eredetiben ^^
  • Aquir
    #22
    Abe lesz az:)


    Abe's oddysee





    Abe's exoddus

  • Pepsi Twist
    #21
    és azt a játékot nem vágjátok mi ugyan ilyen oldalnézetes csak ufoval? :D történetre meg a játékra nem nagyon emlékszek de lehetett másokat irányítani :D oldalnézetes volt és asszem ufos :D
  • Pepsi Twist
    #20
    lol ezt mennyire kerestem régen volt 1 ilyen lófasz játékom mikor a kutyát kellett megtalálni (vagy ez nem az?) lál
  • BaliBoy
    #19
    Amigoo, Amigo... :))
    Jó kis játék.
  • Aquir
    #18
    emlékszem ennek régen csak a demójával játszottam... most töltöm
  • 5c0rp330n
    #17
    hatalmas játék
  • SötétBarom
    #16
    Ez egyszerűen annyira odabaszott, hogy hihetetlen. Az átvezető videok pedig büntettek. Váááááááááá.
  • Metalmilitiakid
    #15
    régen mennyit játszottunk vele istenem :D (tényleg így nosztalgiáról jut eszembe, régen volt egy játék amiben egyszemű UFO val meg egy kacsacsőrű emlőssel kellet mászkálni és cuccokat megszerezni , nem emlékszik erre valaki , vagy nincs meg neki ?)