749
Red Dead Redemption
  • kirol
    #109
    Mert gondolom ezerrel nyomkodod a gombot azért.
  • FLeT
    #108
    Mért dobál le a lóóóó?
  • SirArcheer
    #107
    Nem kell ehhez warez.
    Én tegnap mentem original limited edition XBOX360 verzióért.
    Hogy honnan szerezték meg azt nem tudom, de előbb jött mint a sima verzió.
  • Seth
    #106
    ? Kb 4 órát toltam vele eddig ?
  • Tinman #105
    Seth, ne vedd bántásnak, de hogy a büdösvérveretesretkestelibevertnyúllábba van az, hogy megjelenik egy játék, te már letoltad és hasznos tanácsokkal látod el a népet. Nem érdekel a wrz, nem arra gondolok, hanem arra, hogy a francba van neked erre időd? Nyertél a lottón? :-)
  • Seth
    #104
    Bonnie küldetéseit csináld . 3. vagy 4. küldetésre megkapod
  • TDC Geronimo
    #103
    ha esetleg holnap valaki veszi westendbe vagy arra jár beírhatná, hogy lehe-e már kapni. Ne kelljen felmennem feleslegesen.
  • #102
    Sőt, most olvasom már többen meg is kapták. De sok helyen már el is fogyott, szóval az járt jól aki előrendelte. Remélem nekem is meghozzák ma.
  • zenoka
    #101
    okes thanx:D
  • #100
    Platinumshopban állítólag már van. Én PS3-ra rendeltem, vagy holnap vagy kedden hozzák. Bízom benne hogy holnap ideér.
  • #99
    Majd megkapod, annál a küldetésnél ahol először szükség van rá.
  • TDC Geronimo
    #98
    "A játék várható magyarországi megjelenése: 2010. május 25-28." CDgalaxisnál. Na most akkor WTF? 576nál akarom megvenni, vagyis akartam holnap. Ott még nem írnak késést. Most akkor mivan...
  • zenoka
    #97
    hmm lasszo-t mikor kapunk vagy venni kell valahol? vagy csak en nem tudtam elohozni:S:)
  • #96
    Az igazi lórider :)
  • Deathstorm676
    #95
    Hát ha ez csak egy mellék küldetés akkor végig kell harcolnod magadat az emberein (egyébként meg nehéz lenne elkapni mert lelőnek mire megkötözöd) plusz ajánlom ha csak a célpont maradt akkor lóról lasszózd meg és ha olyan nyerges lovat látsz ami nem a tied akkor azt is lődd le.

    Engem már szívatott meg úgy hogy az egész földrészen kergettem vagy 10 percen keresztül és mire sikerült leszedni a lováról és vittem a városba akkor jöttek a haverjai, rám céloztak de mellé lőttek és erre a célpontot lőtték le. Szal elpazaroltam tíz percet a semmire.
  • kirol
    #94
    Rögtön az elején. Mert vannak körözött emberek és ha letéped a körözést, megjelenik a térképen.
  • Deathstorm676
    #93
    Azt valaki elárulhatná hogy mi értelme van a játékban a ló meg szekér lopásnak, vonat rablásnak mert egyszerűen nem tudom hogy ebből hogyan lehet pénzt csinálni. Mert a bankrablást még értem az oké de a vonaton csak megáll a vonat és kész.
  • #92
    Ez kb. hol van? Most nem rémlik,de ha élve kell elkapni valakit akkor lasszóval próbáld.
  • #91
    Nem tudom vissza lehet-e tenni a régebbi módot, szerintem nem :( Utána nekem is a piros x-es megoldás volt.
  • Seth
    #90
    LOL. Éppen egy prérifarkast üldöztem,mikor elfutott a lovam előtt én meg véletlen adtam egy fejest a paripának. Szegényke összecsuklott én meg repültem.
    Azért megnyúztam szegény Sanyikát
  • kirol
    #89
    Adj már tanácsot légyszi, hogy pl. a legelső bandita elfogást hogyan kell végrehajtani?

    Mert amint odaérek, már messziről kiszúrnak, pedig lapulok a dzsindzsásban és megrohamoznak és végem is van. :(
  • Gabe18
    #88
    Akkor egyet árulj el nekem légyszíves.Én nem látok valami irányítási elemet,vagy ezt a játékot tényleg igy elcseszték?
    Van ez a Dead Eye lővési mód,ahol le tudod lassítani az időt.Az elején tök jó,lelassítod,célzol,és lősz.Tiszta Max Payne... Aztán egyszer csak lépsz benne egy szintet,vagy én nem tudom mi történt,de állítólag 3 szintje van.És onnan ha lassítasz,akkor nem lőhetsz normálisan,hanem örökké ilyen vörös x-eket rak az ellenfelekre,hogy aztán automatán maga lője le a megcélzott pontokon.Ezt nem lehet valahogy visszarakni az alap megoldásra?
  • Seth
    #87
    Áhhá, oké ,köszi
  • #86
    Ha kikötöd, akkor marad.
  • Waczkor
    #85
    Gondolom ki kell kötni,hogy ne menjen el.Vagy safehousenál van ilyen hely,mint a gtaban a kocsiknak.Sajna még nincs meg,elvileg holnap:)
  • Seth
    #84
    Azt hogy tudom megcsinálni, hogy a jobb ló maradjon nálam? Mert akárhányszor visszatöltöm, vagy elvesztem a lovam,akkor az első,alap ló jön ha fütyülök. Nem lehet lecserélni jobbra?
  • p0c0k
    #83
    1 dolgot nem értek :) a limitalt verziós cuccokat csak singlebe adja be vagy csak multiba vagy mindkettőben? gondolok itt pl a lóra, arany pisztoly.. :)
  • AntiHero
    #82
    Van, nagyon is sok. Sebesség, erős, életerő stb..
  • kill3r21
    #81
    de már akkor vágom, paci és paci között van külömbség?
  • #80
    Végére értem a RDR sztori részének. persze igyekszem majd a sok mellékküldetést is megcsinálni, de nagyon sok mindent nem találok.
    A főszál viszont nagyon jó lett! Legjobban az utoljára bejárható terület tetszett és az ott található küldetések.
  • Landor
    #79
    A limitedhez járó ruhát meg lehet szerezni, a többiről nem láttam infót.
    De gondolom akkor azokat is.
  • barcames
    #78
  • Waczkor
    #77
    Rád megint szükség volt....
  • barcames
    #76
    demó van ps3-ra?
  • #75
    Lesz olyan küldetés ahol melléd állnak páran.
  • AntiHero
    #74
    Mivel senki se tudja még.
  • p0c0k
    #73
    valaki világosítson már fel lécci... de konkrét választ kérnék ha lehet:) a limitált verzió csak annyiban különbözik hogy alapból kapsz extra cuccokat igaz? a sima verzióban is meg tudod szerezni azokat a cuccokat mint amit a limitálthoz adnak? vagy aki sima verziót vesz annak esélytelen a limitált verziós extra cuccok megszerzése? kérdeztem már pár fórumon de konkrét választ senki nem adott.. köszi
  • kirol
    #72
    Itt társakat lehet magam mellé toborozni egy-egy küldetéshez?
    Mert mondjuk banditát elkapni nehéz, mert amint megpillantanak, rám rohannak vagy 5-en és szétlőnek.
  • #71
    Én is, de valszeg csak kedden!
  • Mnemomic
    #70
    Én is.