8
  • Wittgen
    #8
    Jól hangzik az ilyen akció. 10e Ft-ot megér 3 játék eredetiben. Amennyit játszom egy évben, még sok is lenne 3 progi.
  • DontKillMe
    #7
    Az is szégyellheti, aki lehetővé tette, hogy az átlag magyar annyit keressen, hogy soha ne tudjon premier gamét venni. Hogy miért? Mert alig ennek a hatszorosát keresi meg egy droid a szalagon. Ja, hogy te nem ilyen vagy? De az alig 2 és fél millió magyar igen. Majd ha a Jenki Jonnynak is a fizetése hatodát kellene kiadnia egy gammáért, kíváncsi lennék, hova nyúlna. A pénztárcájáért, vagy az egérért. Nem utolsó sorban, nézd meg a világranglistát, hogy hol warezolnak ez egyik legnagyobb számban. (Ne fáradj, az USA-ban)
  • Szeszmester
    #6
    Anno a Halo 2-nek is francia verziója szivárgott ki.
  • kissssss
    #5
    szégyellhetik magukat a franciák.
  • SL
    #4
    sajnos én is láttam egy torrent oldalon.
  • Tinman #3
    Ja... kár, hogy a héjló frii sokat nem ér. Azért mert 1 millió légy szereti a xart... ;-)
  • Daffit
    #2
    Engem egyáltalán nem nyűgözött le ez a kis ingame. Ráadásul a bevezető videót már sok-sok évvel ezelőtt láttam a Quake 2-ben.
  • MrBlowfish
    #1
    Azért 10k és 2 ajándék game igazán nem vészes egy A kategóriás premier 360 játékért. Ha folytatnák ezt a tendenciát a végén beruháznék egy boxra :)