61
Astragon a nagy német játék szimulátor gyár:)


Hogy ne legyen fölösleges 10 hozzászólásos témája mindegyik Simulator játéknak.
  • Willenbrock
    #61
    :D
  • szabii98
    #60
    Ide írj
  • v43 001
    #59
    Kérni kéne hogy nyissák meg a topikját.. Csak én nem tudom hova kell írni...

    Amúgy boldog karácsonyt mindenkinek!
  • Rayden02
    #58
    Bezony ám!
  • gumikacsa
    #57
    Hát, a topikban bemutatott játékokhoz képest... ezt már szerintem nevezhetjük szimulátornak.

  • Rayden02
    #56
    Na ez lol game!
    Müllabfuhr-Simulator 2011


  • szabii98
    #55
    Ígéretesnek tűnik :P
  • v43 001
    #54
    Jön az OMSI buszszimulátor!! :) Sajnos a topikját most bezárták egy időre ezért ide lehet írni róla.
    IHO
    2011 tavaszán jelenik meg a játék! :) Én már várom!
  • mukikam
    #53
    helló a Bau Ag jatékohoz tud valaki magyarositást????
  • werdaa
    #52
    Hy
    A problémám még mindig fennáll aki tud segítsen.
    Köszönöm
  • werdaa
    #51
    ezt nem értem ne haragudj de mire gondolsz ez alatt?
  • kifli
    #50
    nem lehet leszedni a korábbiakat?

    Nem láttam még a játékot, csak lehet így kell:D
  • werdaa
    #49
    Helló
    A Mining and Tunneling simulator-hoz kérnék egy kis segítséget mert elakadtam mondom hol:
    Első pálya: robbantás (kész), elhordtam két kocsi követ (kész), megint robbantás (kész), megpakolom a "kis vonatot" fémlapokkal és elkezdem a fúrást eddig oké voltak közben hibák azt is megjavítottam csakhogy 30% fúrás után már nemvolt több fémlapom és nem tudom honnan kell szerezni, itt megállt a tudományom aki tud segítsen.

    Előre is köszönöm.
  • szabii98
    #48
    Itt még van 1 csomó ilyen hülyeség :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.latestdown.com/agrar+simulator.html
  • szabii98
    #47

    LOL, 4es metró szimulátor?:D
    Alig várom, beülök demszki autójába és elmegyek, eldöntök 1 darut, tök buli lesz:D
  • Robi546
    #46
    nekem megvan a game a Destruction Simulator na és én is a 2-dik pályától nemtudok tovább menni mert én am tom mit kell csinálni csak az a szar hogy 20 perc alatt kell megcsinálni!! :S és én 40 perc alatt csináltam meg na és azért nem jó!! :(((
  • quaddani
    #45
    helló holl lehet letölteni azt a játékot
  • 16gaborm
    #44
    Pedig az a pálya eléggé könnyű,utána már csak nehezebbek lesznek,pl 2szer akkora alapterületű gyárat lebontani mint a templom plusz elhordani teherautóval a faluba 2óra alatt!!!
  • Zolix29
    #43
    Igen ez így is van, de nem tudom olyan gyorsan belepakolni pedig kb 1.5 perc alatt lebontom az épületet:-)) A buldózert nem is használom, mert arra már nem is lenne időm! Mentett állást nem lehet valahonnan leszedni?
  • 16gaborm
    #42
    Azzal a másik 2 géppel meg az ÖSSZES hulladékot amit leromboltál pakold bele a 4 vagy 5 db konténerbe ami a pálya szélén van egymás mellet!!!HA JÓL EMLÉKSZEM!!!
  • Zolix29
    #41
    A földet akkor csak toljam össze és nem kell bepakolni a konténerekbe?

    A torony kivételével lerombolom és ki is írja, hogy jól csinálom és aktívvá teszi a másik két gépet...innentől nem tudom megcsinálni.
  • 16gaborm
    #40
    Megcsinálod a Missiot 100%-ra és automatikusan ment! Manuális mentésre nincs lehetőség!!
  • csexesz
    #39
    helloka a második pályánál azthiszem csak ösze kell durni a romot ugy hogy a torony megmarad.ha jol emléxem.de nekem is lenne olyan problémám hogy hogyan lehet menteni a gémben ha valaki tudd rá választ azt megköszöném sziasztok
  • Zolix29
    #38
    Sziasztok!

    A 2. pályánál amikor a tornyot meg kell hagyni nem sikerül sehogyan sem pedig az összes földet bepakolom a konténerekbe:-((( Van valami ötlete valakinek?
  • 1st3nf4sz4tm444
    #37
    3. pálya kurva idegesítő, kisteherautóval vagy 30-40 kör mire elszállítom a romokat :-|
  • Heffi
    #36
    Jóvan
  • 16gaborm
    #35
    Spreng Und Abriss Simulator


    Download.:
    http://www.movieshare.org/games/spreng-und-abriss-simulator-2009-de/340753/
  • a.carkey
    #34
    Íme :)
  • v43 001
    #33
    pórnó szimulátor kell xD
  • 1st3nf4sz4tm444
    #32
    á ez jó topik, nyílt egy hasonló egy másik "szupersztár" játékgyárosról is, bár az gumiban.
  • 1st3nf4sz4tm444
    #31
    AS:ASDAdasasds
  • nandorb
    #30
    ennek a topiknak nincs ertelme nemtudom miert is nyitottad? buszkelkedni akarsz?szimulatoros topikokban?
  • Andr0
    #29
    az lenne állatijól megrajzolva ahogy a péklapát puffan a tarkójukon...^^
  • TitaniumRR
    #28
    A következő játékalternatíva - a 7:20 és 7:53 perc-től :)
  • Apocalipto
    #27
    Ahelyett hogy kiadnak 10 játékot, csinálhatnának 1 normálisat. Eddig még nem sikerült nekik sajnos..
  • exider
    #26
    rasszista vagy
  • NEXUS6
    #25
    Homeless szimu pet kieggel mikor jön?
  • EK1TEP
    #24
    Wii-re kell faszverő szim.
  • huntofa
    #23
    nekem faszverő szimulátor kéne
  • 1st3nf4sz4tm444
    #22
    úristen....