10
  • blessyou
    #10
    Bírom, amikor azt mondja a fickó vigyorogva:

    "...always funny, to be killing people like that... IN A GAME!"

    :D
  • Atkamon
    #9
    Ja, az első részről volt szó, de igen amúgy 1486-ban fog játszódni Velencében, Firenzében, meg Toscanaban talán.
  • blessyou
    #8
    Annak külön örülök, hogy végre le lehet rázni azokat a nagypofájú koldusokat. Amikor már az volt, hogy mászás közbe dobott le egy kővel, nem érdekelt, utánamentem és leszúrtam, annyira fel tudtak húzni a nyafogásaikkal.
  • NEOreg3
    #7
    ez így leírva jól hangzik, gyakorlatban minden őrt egyesével fogok levágni
  • blessyou
    #6
    Ja jó, most esett le az első részről volt szó. Megint előbb járt a kezem, mint az eszem
  • zola2000
    #5
    Az első rész nekem is bejött volna, ha nem cseszik el a középkorias hangulatot az a dolog hogy az emberünk egy gépbe fekszik bele, és néha kiszáll. Ha a középkorban játszódik egy játék akkor az maradjon is ott az elejétől a végéig!
  • blessyou
    #4
    Ha jól tudom, ez nem a keresztes háborúk idején játszódik, hanem a reneszánsz Itáliában, a patrícius családok és városállamok versengése és intrikái idején (amikor szintén népszerű volt a merénylet;) )

    De szóljatok, ha nem :)

  • Broafka
    #3
    hűű, ez tényleg nagyon ígéretesnek tűnik. Jók az új likvidálások. a pénzes trükk. ötletes. Mondjuk a függeszkedve való átlendülés a másik párkányra egy kicsit irreálisnak tűnt...
  • koschwarz
    #2
    szerintem már csak a keresztesháborús-szentföldes hangulat miatt is megéri, a történetről nem is beszélve...nekem nagyon bejött az első rész, még ha valóban voltak a játékmenetének hiányosságai.
  • Hoz_Hun
    #1
    Ezt a játékot várom nagyon. Nekem bejött az első rész is, mai napig szívesen előveszem. Teszem ezt annak ellenére, hogy teljesen egyetértek a kritikáival és tényleg vannak komoly hiányosságai.