74

rFactor Drift
  • [HUN]FaTaL
    #34
    vele=fele.
  • [HUN]FaTaL
    #33
    Persze rend lett, elment a topiclakók vele. :DDD
  • Szabi1991
    #32
    legalább a fejléckép jó lett :-)
    (de sztem inkább a sajátba kéne nyitni az ilyeneket..)
  • ladics
    #31
    hát ez kurva jó XD
  • milk4
    #30
    Szerintem most mindenki nyisson a kedvenc rfactoros modjának egy topikot.
  • gyepesjoint
    #29
  • Misi az ezredes
    #28
    Kérvényeztem mert Grabowszkinak és a többieknek volt igaza. Sajnálom, hogy ebből ez lett. Igyekszem körültekintőbb lenni a jövőben.
  • Roger6
    #27
    Szerintem lassan be lehet fejezni. Mivel a Moderátor topik lakója vagy, nagyon jól tudod, hogy kérvényezte már a topik bezárását. Nem kell basztatni többet, ok?
  • gerypapa95
    #26
    Misi nem akarsz nyitni egy Drag topikot is ?
  • gerypapa95
    #25
    baj hogy úgy írtam vagy mivan ? a jelentését úgyis tudod vagyis jobb esetben tudod :D
  • Danecay
    #24
    Meg LOW is, mai divatos szóhasználat szerint nem?
  • gerypapa95
    #23
    :D ez fail topik.
  • Danecay
    #22
    Az ilyen delete már, meg zárható beszólásokat sem értem. Ennyire fáj, hogy létrejött egy ilyen topic? Nem kell ám ide jönni meg írkálni. Szerintem, az idő és az adminok, de legfőképpen az idelátogatók fogják, vagy nekik kellene dönteniük a topic sorsáról. Tudom nagyon jól, hogy van rendes nagy rFactor topic, én is napi szintű látogatója vagyok, de ha itt azt gondolják az emberek, hogy jobban meg tudják beszélni az rFactoros, Driftes dolgokat, és az erre vonatkozó bejegyzések nem tűnnek el, két legújabb F1-re és KERS-re vonatkozó bejegyzés között, akkor hajrá. Én biztos nem leszek látogatója a topicnak, de engem nem zavar, pláne nem ilyen beteges módon :)
  • Ulvar
    #21
    Delete már. Minek van ez ha van rendes rF topic egyszerű jól érthető kérdés. + a drift modokat készítők abba a topicba írnak sorry (mármint magyarok).
  • Misi az ezredes
    #20
    Senki sem gondolkodik úgy, ahogy te, lehet téged ez zavar. Most már fejezd be.
  • Roger6
    #19
    " A mostani házigazda is addig lesz jó amíg vagy meg nem unod vagy összetűzésbe nem kerül valakivel" - a mostani házigazda teszi a dolgát te igenokos, bármennyire bánt, ez így van. Elbuktál, ennyi, nem kell ezt szépíteni. Attól, mert nem ismered be magadnak, még így van ám...
  • Misi az ezredes
    #18
    "ezért választottunk új házigazdát (ja, és látod milyen rend lett azóta, amióta nem vagy? Érdekes, nem?...)."
    Nagyon érdekes, amikor aktívan a topicot pakoltam ment a PÜ nekem , h minek törlöm a HSZ-eket stb. Amikor már hanyagoltam magánéletem miatt, akkor az a probléma. Hol itt az ész? A mostani házigazda is addig lesz jó amíg vagy meg nem unod vagy összetűzésbe nem kerül valakivel.

    "ráadásul nyitás után fél nappal vágod be az első kommentedet, ebből követeztetve nem nehéz kitalálni, hogy erre a topicra sem lesz ugyanúgy időd."
    Azért írtam fél nappal később az első üzenet mert elment az internet. Az, hogy eddig nem volt időm, az nem jelenti az, hogy a továbbiakban sem lenne.

    Jah és bocsánat az rF topicban lévőktől amiért nem használtam megfelelő kifejezéseket.

    Vannak a Verseny modok, amelyekben a köridők, és a beérkezési sorrend szablya a helyezést. De, a Driftben a nem ez a cél, hanem a szög, a beérkezési sebesség stb... Akit érdekel az úgy is látni fogja a különbséget.

    Ha a moderátorok úgy gondolják a topic fölösleges előbb utóbb úgy is bezárják. Természetesen benne van a pakliban.

  • Danecay
    #17
    Egy rFactor Formula 1 topicnak nagyobb értelme lenne, már csak azért is mert azokból annyi van, hogy számontartani is nehéz őket, továbbá az eredeti rFactor topic őstagjai már egy kicsit érzékenyek a témára. Persze az ilyes fajta kérdéseket én sem tolerálom túlságosan, hogy melyik a legjobb 2009-es mod, honnan lehet letölteni, és va e benne KERS?
  • arty
    #16
    De ez drift!

    Teljesen érthető, ha a turakocsiknak, rallynak, nyitott kasznisoknak, derbynek, busznak, traktornak, dodzsemnek, citromjárgánynak nincs külön topikja, az mind szar. Ez a mod viszont, hűűűű!
  • DeerHunter01
    #15
    ADFD,S.AFSD:f?dsa:g,FSAg?sga:?S.AG,f_asd:gsg
  • USAMEN POWER
    #14
  • gyepesjoint
    #13
    rFactor közben hokiztam
  • Roger6
    #12
    Nevano!

    Éppen nemrég volt vitánk abból, hogy egy másik topicban nem tudod ellátni házigazdai mivoltod, ezért választottunk új házigazdát (ja, és látod milyen rend lett azóta, amióta nem vagy? Érdekes, nem?...). Most itt nyitsz egy teljesen nyilvánvalóan felesleges topicot, ráadásul nyitás után fél nappal vágod be az első kommentedet, ebből követeztetve nem nehéz kitalálni, hogy erre a topicra sem lesz ugyanúgy időd. De miért is lenne?
    Ez simán elférne az rF topicban is, nem kell külön szedni a két témát, hiába egy modról van szó.
  • ladics
    #11
    támogatom:D
  • arty
    #10
    mindjárt nyitok egy "rFactor bikinis csajok topikot" meg egy "rFactorral játszottam szerdán" topikot

    az eredtiben csajok egyáltalán nincsenek, ezért indokolt az első topikom

    a második topikom meg azért lenne jo, mert az eredeti rfactor topikban hétből hatszor nem a szerdai játékról van szó

    mehet?

    Misi, te amugy fogyatékos vagy?
  • Norbi1990
    #9
    Van érdeklődő csak ez mind az rF topicba is mehetne, mivel nem lenne OFF :)
  • akyyy
    #8
    5 emberből eddig az érdeklődők száma: 0. De ha valós számokat nézzük, sokkal tobben vannak itt, csak nem írnak ide, vagy be se néznek a topikba:D grat.
  • bardocz
    #7
    Nyissunk topikot minden játék minden módjának!
  • Misi az ezredes
    #6
    A sima rfactor és a topic tartalma = F1 és fedett atók körbe körbe való versenye.

    A Drift = 1 vagy 2 autó szoros keresztben történő mozgása. Amelyet 3 vagy 5 bíró pontoz.

    Tehát nem indokolt a bezárás. Ugyanis akik versenyeznek azok csak elbeszélnének felette. Akiket meg érdekel ide jönnek.
  • Yoda001
    #5
    mindenki vip már?
  • SL
    #4
    ugyanaz...
  • Misi az ezredes
    #3
    rFactor Topic van de rFactor Drift topicot nem találtam..
  • solo
    #2
    Grat, hogy 1 nap utánn írtál..Van már neki topikja, ez meg zárható.
  • Misi az ezredes
    #1
    Üdvözlök mindenkit. Remélem ez a sport több embert is érdekel.