74

rFactor Drift
  • mila69en
    #74
    már megtaláltam:)
  • Misi az ezredes
    #73
    Grides pályákat én nem találtam.
  • mila69en
    #72
    Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package (x86) nem kell:D
  • SimonCar
    #71
    Itt, de nem midnegyik működik
  • mila69en
    #70
    a grid-es pályákat merre lelem? rfactorcentral-on nem találom
  • gabesz752
    #69
    Szia. Nemrég kezdtem el játszani az Rfactor Drift Revolution moddal. Egész jól ment a drift, de már untam a Rábaringet. Felraktam az oversteer drift mod 2.4-et. Sajnos az autókkal nemtudok egyenesen se menni, nemhogy driftelni. Próbáltam állítgatni, most már tudok vele közlekedni, de ha elteszem keresztbe sehogysem tudom visszahozni. Milyen beállításokat javasolsz? Az aláírásomban lévő kormánnyal játszom.
    Milyen vezetési technikákat kell követni?
    Előre is köszi.
  • Misi az ezredes
    #68
    Csináltam néhány képet.



  • mila69en
    #67
    szerintem is a legjobb mod!:)
  • Misi az ezredes
    #66
    Na majd LFS-ben csapathatunk. :) Bár G25 még nincs.

    Ladics : Nem kérdeztem mióta játszol, de úgy gondolom ha írsz egy üzenetet, hogy valaki segítsen ki 1 linkel, akkor biztosan segíteni fognak. Nem a másikat kell egyből lehurrogni mert nem tette elérhetővé számodra.

    ÉN EZZEL A MODDAL CSAPATOM
  • Deviance
    #65
    na holnap csatlakozok az uj g25ommel hozzatok amugy lfs s2ben is megtalalhato vagyok Devi / Devike neven :)
  • Szabi1991
    #64
    én most BMW e92 módot, amivel indul nemsokára bajnokság.. :D
  • ladics
    #63
    elég rég óta rfactorozok :'D
  • Misi az ezredes
    #62
    Azért jössz ide, hogy sértegess mindenkit vagy azért mert érdekel a játék? Amúgy nincs meghatározott MOD de majd ha lesz rendes netem feltöltöm Szervergépre és onnan majd le lehet szedni.
  • ladics
    #61
    és amit ti használtok?
  • Szabi1991
    #60
    rengeteg mód és pálya van.. www.rfactorcentral.com
  • ladics
    #59
    Pl a mod linket pályákat kiköhöghetted volna ha már nyitottál neki topicot...
  • Misi az ezredes
    #58
    Nah igen. Full grafon kicsit más. Valami meghibásodott és ezért a teljesítményét tartalékra tette. Kicserélték :) Most már csapatom ezerrel. :)

  • Szabi1991
    #57
    :-)
  • Misi az ezredes
    #56
    oks akkor megyek a Boltba vidi karimat cserélik :P Azt mondták telefonban megnézik de lehet cserélni kell mert valami komolyabb baja lehet. TDU is tök Pixeles :O
  • Szabi1991
    #55
    közepes graffon tolom :DDD
  • Norbi1990
    #54
    Csináltam új HDV-t mert a 31-es kormányzárt enged csak állítani, de mostmár tud 54-et is ha kell :)
  • Misi az ezredes
    #53
    Szép a grafika. Érdekes azért, fel toltam maximumra a grafikát és configban is DX9 és minden fullon van, mármint amennyit a monitor is bír, és nem ilyen jó a kép.
  • Szabi1991
    #52
  • Smicy2
    #51
    az én lennék? :F
  • Szabi1991
    #50
  • Misi az ezredes
    #49
    Majd a későbbiekben engem is érdekelne.
  • Smicy2
    #48
    http://hsw.hu/index.php?headlinesid=14437

    innen gyorsabb
  • Smicy2
    #47
    nekemis
  • Szabi1991
    #46
    pálya.. mód már megvan neked.. szeró ip meg msnen :p
  • Norbi1990
    #45
    Mond hol és mikor :D
  • Szabi1991
    #44
    lehetne akár az új supra móddal és vmeik grid-es pályával egy kis csúszkálás.. :-)
  • Norbi1990
    #43
    Jah eléggé nehéz :D
  • mila69en
    #42
    euro-ring is állat pálya!:D
  • Norbi1990
    #41
    Akkor én is linkelek sajátot :D
  • Szabi1991
    #40
    nekem meg a grides pályák :-)
  • mila69en
    #39
    mostanában nem nagyon van időm játszani vele sajna:(

    itt egy régi training vidim:D



    amúgy akina downhil a fav pálya:DD
  • mila69en
    #38
    senki sem tart vissza:)
  • kuci06
    #37
  • Ulvar
    #36
    Csak annyit mondok hogy a HRC liga többsége (kinek 30 fölé emelkedett a mostani bajnokság jelentkezőinek száma) is ott van, és írogat. és van hogy néha napi 200 új üzenet van. Nem tom a számok magukért beszélnek.
  • Roger6
    #35
    Hátööö. Ki is ment el? Te? Mert rajtad kívül MINDENKI ott van, aki képes kompromisszumokra. Pixxel, Ladics, Dozoo mind USAMEN nagy ellenségei voltak, mégis ottvannak, és láss csodát, nem veszekednek. Te hol vagy? Hö? Mester! Te hol vagy? Ne beszélj ostobaságokat, amikor be sem dugod az orrod a topicba. Akár veled, akár nélküled, ez a közösség újjáéled, a választás rajtad áll...