7
  • aadam
    #7
    ha már a cimmel nem tudtak nagyot alkotni akkor legalább remélem a játékkal összehoznak valamit de az EA-t ismerve nem sok jóra lehet számítani
  • opeca
    #6
    Most komolyan azt akarják elhitetni, hogy a "Tiberian Twilight"-nál jobb címet nem küldtek be?

    Na neeee
  • Julius Caesar
    #5
    Igen, trilógia lett volna Tiberian dawn-sun-wwilight névvel, ugye aki tud angolul érti. Csak az EA össze-vissza szarta. (Igazából nekem tetszik a c&c3, mert jó lett, de azért több kéne ma már).

    Másrészről remélem ez is jó lesz. Hármas, mint mondtam tetszett.

    Ja és hajrá GDI!
  • Rotcsa
    #4
    Generalst a népnek!!!
  • asysoft
    #3
    Tudtommal nem kiegészítő kapta volna a Tiberian Twilight címet, hanem trilógiának volt tervezve a sorozat, Tiberian Dawn, Tiberian Sun, s a fent említett címet viselték volna (illetve viselték) az egyes részek.
  • Eriongtk
    #2
    Red Alert2 : YR óra megjelenő játékaik nem hajtanak másra, csak a marketingre (pénzre)... Valahogy elvesztette már a varázsát, pedig kezdetektől fogva nagy c&c rajongó vagyok, ezt a részt szerintem kihagyom... :(
    (Sose felejtem el, legelső alkalommal még a sima c&c-ben, nem gyártottam refinery-t mert h milyen drága :P )
  • GG
    #1
    És hogyan osztják el az 50 ajándékot amit a azonnos nevet beküldök közt akarnak kisorsolni? Ja köztük vagyok én is, mert én is gondoltam hogy csak marketing de egy próbát megér. :)