177
minden ami acid szinti
  • Yeltzin
    ezek csak számok.... de tudod én zenét is szívesebben hallgatok bakeliten, és a régi dual prociknak még van lelke... :P

Janó köszi, tényleg megvan. Ezt a "tweak utility SH778-X" plugin ami most default benne van megoldja a terra fölötti fileok dezintegrálását hibernált üzzemmódban?
  • Blasta
    pffff, amator vagy, a dual procis konfigok megfognak borulni egy ilyen tasktol!!
    En egy ilyen rendernek Terratron Y3 procik nelkul bele sem kezdenek, raadasul a Banana Explorer ugy mar quadrophonic-ban kepes betomoriteni es oszcillalni a 96Khz-es mintakat is, 64 csatornan!!!
  • Loál János
    Mondtam. :-)
    Ne aggódj, csak a menüpontja került mélyebbre. Ha a Plugin configuration-re kattintasz, ott megtalálod (alapértelmezetten be van kapcsolva).

Király lehet a gépparkod, nem apróban nyomod. ;-)))))2)) Majd küldj samplet!
  • Yeltzin
    Király vagy Janó!!!! Megcsináltam, ahogy írtad, mind a négy "munka" pc-n (hozzáteszem, a Dell kicsit problémázott, fel kellett hívnom a tech supportot), és már rarrer nélkül is végre előjöttek a 44khz feletti jelminták. A banana spectroscope demo-t amúgy win 7 alatt fel sem kell törni, valamiért rögtön fullban indul el install után :)

Tegnap végre meg tudtam csinálni a bumble bee 303 szimfónia fő szólamait, vmikor ma éjjel fejeződik be a render (nem gyenge mintavételi felbontáson nyomom, 3 darab dual procis gép nyomja net-renderben).

Viszont volt egy érdekes jelenség, a banana explorerből eltűnt az auto-website-rarring opció, nem mintha használnám, de azért aggaszt.
  • Loál János
    Sound Delagger v4.07 = problem solved.
    Ha a tempóhiba marad, akkor reinstall Win, és először rakd fel a Banana Exp-t, utána RESTART (nagyon fontos!), aztán telepítheted a plugineket, meg a Rarrert, ha kell.
  • Galy
    lagspike-ot próbáltátok már?M
  • Galy
    Hát én jól beszoptam először ezzel a rarrerrel, olyanok lettek a hangmintáim, mintha egy mono covox-on hallgatnám, ráadásul nem hogy lagtalan lett, de a tempót is elbaxta. Kétszer!

Ötlet?

lécci help, mert le kell adnom a házi feladatot jövő hétfőre hangzástanból.
  • Blasta
    website rarrer kell oda, osszetomoriti a hangmintakat es szevassz lag!
  • Yeltzin
    az a gáz, hogy így is ütközik a banana explorer sound pluginjével, és létrejön egy 40ms-es lag, ami lássuk be, bebaszhat ha multi-trackezel
  • Blasta
    PDF help file a telepítéshez
  • Blasta
    ez a peccs kell win7 alá és menni fog a rebirth :)
  • Galy
    az
  • Rag Oil
    azt az utcsó szoftver hogy kell használni am bétás. a torrentes is bétás csak az idökód van kcseszve belölle.
  • Blasta
    Na mind1, találok megoldást erre és felküddöm a Rebirth-öt aztán mehet a music-circle! :)
  • Blasta
    A Win7 már RTM (Release to Manufacturing) stádiumban van, minden fasza vele.
    Én imádom

• Yeltzin
    Nekem aszonták meg különbenis le vagy szarva!
  • Galy
    dejó, hogy ezek megvannak!!!

• Blasta
    Faszomnak hiszed, hogy bétás???

• Yeltzin
    faszomnak raksz fel ilyen béta oprendszert...
  • Blasta
    Hja, csak basszameg ez a kőkorszaki program nem hajlandó már Win7-en futni.
    Hiába másolgattam, a help file-t mindenképpen megakarja nyitni indításkor és ott szevasztavasz.
    Pedig már beleéltem magam :/
  • Blasta
    BESZTOF :)

• Yeltzin

EHE EHE
  • Galy
  • Yeltzin
    szerintem fussunk neki még1x a körbeadogatós projectnek, hátha ezúttal tovább jutunk :D

már ha van (lesz) időd, meg jó lenne ha Galy is beszállna, 2-3 cigi után már biztos vannak ötletei :D
  • Blasta
    Leszedtem a Rebirth-et, de 64 bites oprendszerre nem megy fel csak úgy.

megoldás: felkell tenni egy 32 bitesre, majd a telepített könyvtárat lehet másolni a 64bites rendszerre, elvileg úgy megy.
  • Yeltzin
    vagy Speedy J rajongói topik is lehetne egyben...
  • Yeltzin
    Josh Wink rajongói topik is lehetne egyben :D
  • Sadist
    http://machines.hyperreal.org/manufacturers/Roland/TB-303/schematics/
  • Sadist
    Szívesen.
  • Blasta
    Meg ez is az, pattern master
  • Blasta
    Jóarcz will RULZ DA SG AGAIN!!!
    :)

Ittmeg egy pattern editor ADD-ON-t találtam a Rebirth-höz.
    Nem kell a béna beépített step-sequencerrel bajlódni.
  • Galy
    de jó kis topik!

SZEVASZTOK JÓARCOK! :D
  • Blasta
    Rebirth museum
    Minden TB303 emulátorok atyja.
  • Blasta
    Best and free TB-303 VST plugin
  • Blasta
    Itt egy klón konteszt:

link
  • Blasta
    Itt egy klón:

video
  • n3whous3
    bele see gondoltam ienekbe :C
  • Blasta
    Ez kizárt dolog, mer nemtudom, kérem kaccsolja ki

TRÍ-ÓL-TRÍ ROXXX!

Egyebet nemtudok mondani :)
  • Falcon87
    gitárhíróhoz kapol :o
  • Loál János
    Pedig Banána Explora + Róland TB-303: ALLAP.