182
minden ami acid szinti
  • Yeltzin
    #61
    BVT jó lesz, csak egyszer fejezzék be, mert a demo ebben a formában nem túl emberbarát, 100 centis tévén sem fér el rendesen.
  • Galy
    #60
    Nem kell ám ennyi nyers vas ehhez!
    BVT(Banana Virtualization Technology), és fele annyi HW elég neki, tény, hogy rammal azért meg kell etetni bőven, de utána adja!
    Mondjuk egy Win reinstall ígyis-úgyis kelleni fog.

  • Blasta
    #59
    Tulmisztifikálod.
    Nyers ero kell oda, Y3-asok meg Traumatismo "G" Terror hangkartyák (gepenkent 2) es a Rebirth olyan szepen rarrozik majd az banana explorerben, hogy osszepisálod magad!!!
  • Yeltzin
    #58
    view image.... szar sg még nem banana kompatibilis.....
  • Yeltzin
    #57
    Így nézett ki a spectrum board, amikor összeraktuk, haverom blogján fent van az egész cucc, fotókkal, leírással.

  • Yeltzin
    #56
    ezek csak számok.... de tudod én zenét is szívesebben hallgatok bakeliten, és a régi dual prociknak még van lelke... :P


    Janó köszi, tényleg megvan. Ezt a "tweak utility SH778-X" plugin ami most default benne van megoldja a terra fölötti fileok dezintegrálását hibernált üzzemmódban?
  • Blasta
    #55
    pffff, amator vagy, a dual procis konfigok megfognak borulni egy ilyen tasktol!!
    En egy ilyen rendernek Terratron Y3 procik nelkul bele sem kezdenek, raadasul a Banana Explorer ugy mar quadrophonic-ban kepes betomoriteni es oszcillalni a 96Khz-es mintakat is, 64 csatornan!!!
  • Loál János #54
    Mondtam. :-)
    Ne aggódj, csak a menüpontja került mélyebbre. Ha a Plugin configuration-re kattintasz, ott megtalálod (alapértelmezetten be van kapcsolva).

    Király lehet a gépparkod, nem apróban nyomod. ;-)))))2)) Majd küldj samplet!
  • Yeltzin
    #53
    Király vagy Janó!!!! Megcsináltam, ahogy írtad, mind a négy "munka" pc-n (hozzáteszem, a Dell kicsit problémázott, fel kellett hívnom a tech supportot), és már rarrer nélkül is végre előjöttek a 44khz feletti jelminták. A banana spectroscope demo-t amúgy win 7 alatt fel sem kell törni, valamiért rögtön fullban indul el install után :)

    Tegnap végre meg tudtam csinálni a bumble bee 303 szimfónia fő szólamait, vmikor ma éjjel fejeződik be a render (nem gyenge mintavételi felbontáson nyomom, 3 darab dual procis gép nyomja net-renderben).

    Viszont volt egy érdekes jelenség, a banana explorerből eltűnt az auto-website-rarring opció, nem mintha használnám, de azért aggaszt.
  • Loál János #52
    Sound Delagger v4.07 = problem solved.
    Ha a tempóhiba marad, akkor reinstall Win, és először rakd fel a Banana Exp-t, utána RESTART (nagyon fontos!), aztán telepítheted a plugineket, meg a Rarrert, ha kell.
  • Galy
    #51
    lagspike-ot próbáltátok már?M
  • Galy
    #50
    Hát én jól beszoptam először ezzel a rarrerrel, olyanok lettek a hangmintáim, mintha egy mono covox-on hallgatnám, ráadásul nem hogy lagtalan lett, de a tempót is elbaxta. Kétszer!

    Ötlet?

    lécci help, mert le kell adnom a házi feladatot jövő hétfőre hangzástanból.
  • Blasta
    #49
    website rarrer kell oda, osszetomoriti a hangmintakat es szevassz lag!
  • Yeltzin
    #48
    az a gáz, hogy így is ütközik a banana explorer sound pluginjével, és létrejön egy 40ms-es lag, ami lássuk be, bebaszhat ha multi-trackezel
  • Blasta
    #47
    PDF help file a telepítéshez
  • Blasta
    #46
    ez a peccs kell win7 alá és menni fog a rebirth :)
  • Galy
    #45
    az
  • Rag Oil
    #44
    azt az utcsó szoftver hogy kell használni am bétás. a torrentes is bétás csak az idökód van kcseszve belölle.
  • Blasta
    #43
    Na mind1, találok megoldást erre és felküddöm a Rebirth-öt aztán mehet a music-circle! :)
  • Blasta
    #42
    A Win7 már RTM (Release to Manufacturing) stádiumban van, minden fasza vele.
    Én imádom

  • Yeltzin
    #41
    Nekem aszonták meg különbenis le vagy szarva!
  • Galy
    #40
    dejó, hogy ezek megvannak!!!

  • Blasta
    #39
    Faszomnak hiszed, hogy bétás???

  • Yeltzin
    #38
    faszomnak raksz fel ilyen béta oprendszert...
  • Blasta
    #37
    Hja, csak basszameg ez a kőkorszaki program nem hajlandó már Win7-en futni.
    Hiába másolgattam, a help file-t mindenképpen megakarja nyitni indításkor és ott szevasztavasz.
    Pedig már beleéltem magam :/
  • Blasta
    #36
    BESZTOF :)

  • Yeltzin
    #35


    EHE EHE
  • Galy
    #34
  • Yeltzin
    #33
    szerintem fussunk neki még1x a körbeadogatós projectnek, hátha ezúttal tovább jutunk :D

    már ha van (lesz) időd, meg jó lenne ha Galy is beszállna, 2-3 cigi után már biztos vannak ötletei :D
  • Blasta
    #32
    Leszedtem a Rebirth-et, de 64 bites oprendszerre nem megy fel csak úgy.

    megoldás: felkell tenni egy 32 bitesre, majd a telepített könyvtárat lehet másolni a 64bites rendszerre, elvileg úgy megy.
  • Yeltzin
    #31
    vagy Speedy J rajongói topik is lehetne egyben...
  • Yeltzin
    #30
    Josh Wink rajongói topik is lehetne egyben :D
  • Sadist
    #29
    http://machines.hyperreal.org/manufacturers/Roland/TB-303/schematics/
  • Sadist
    #28
    Szívesen.
  • Blasta
    #27
    Meg ez is az, pattern master
  • Blasta
    #26
    Jóarcz will RULZ DA SG AGAIN!!!
    :)

    Ittmeg egy pattern editor ADD-ON-t találtam a Rebirth-höz.
    Nem kell a béna beépített step-sequencerrel bajlódni.
  • Galy
    #25
    de jó kis topik!

    SZEVASZTOK JÓARCOK! :D
  • Blasta
    #24
    Rebirth museum
    Minden TB303 emulátorok atyja.
  • Blasta
    #23
    Best and free TB-303 VST plugin
  • Blasta
    #22
    Itt egy klón konteszt:

    link