182
minden ami acid szinti
  • Yeltzin
    #101
    azt olvastam, lesz free soft-inplugger Banana Explorerhez, de hogy mit szól a re-rarrehez, az majd kiderül.... :/
  • Yeltzin
    #100
  • Yeltzin
    #99
    Nos, eljött a resurrection day



    A messiás feltámadása
  • Galy
    #98
  • Yeltzin
    #97
    "minden ami acid szinti"

    no comment..... (amúgy azt hittem, itt az LSD a téma)
  • Blasta
    #96
    Haaa, ja igen bocs, nem VST hanem PST persze
  • Blasta
    #95
    Uhh mennyémá, sub-soft az már tényleg igazi hardcore mixkódereknek való, ennyire durván tolod??!!
  • Yeltzin
    #94
    van sub-soft verzió?
  • Galy
    #93
    VST-s az nem a P, hanem a V. A P az igazi, postprocess multi-pano vocoderes.
  • Blasta
    #92
    Ugyérted VST vagy igazi?
  • Galy
    #91
    P2000-es vobsub-mixdekóder van már?
  • Regiujzenek
    #90
    TB-303-ason alapuló zenei stílusok története:
    Acid House - A rave korszak előfutára
    Acid Techno és Acid Trance
  • Galy
    #89
    Bikinivonalra én is sokat gondolok.
  • Blasta
    #88
    A minap kiprobáltam egy ilyen Punani P2000(!!!)-et, olyan a hangja mint a régi Sunani S100-asoknak, csak ez sokkal recésebb, igazi odabaszós 80as évekbeli magyar muanyagrock hangzást lehet vele produkálni (bikini meg edda vonalra gondolok)!
  • Blasta
    #87
    *retrimmelés
  • Blasta
    #86
    Nem leírás kell, hanem egy fasza kis jutyúb demo videó a tudásáról, nekem nagyon beindult a nyálelválasztásom tole (bár az is igaz, hogy metakonverzió helyett nekem sokkal jobb lenne egy abszorbciós retrimmerés, lehet nem lesz jó az én muvészetemhez ez)
  • Galy
    #85
    No, ezt az incinerátort építettem bele a Hifi-cuccba, most már tudok vele rendesen demixelni, sőt, a hang sebessége az anyag sűrűségével nem nő, hanem csökkent, így sokkal kevesebb ideig tart egy DTF-VMP metakonverzió:



    Nagyon adja, ha kell, akkor tudok küldeni még leírást!
  • Yeltzin
    #84
    lehet kapni hozzá olyan kokainos tégelyt, aminek az alja is ilyen lego-s megoldás, és így könnyű rárögzíteni a szintire
  • Loál János #83
    Irigyellek, nekem rohadtul bejön ez a Lego-móka.
    Lassan jönnek az első kiegészítők, nekem a jobb oldalára építhető vocoder-modul, meg a tetszőleges oldalra ráilleszthető Sound Delagger hard-sequencer(!) jön be leginkább.

    De a Mega-FX 3k sem rossz. :-) Lassan több kütyüd lesz, mint időd foglalkozni velük. :-|

    Galy! Megpályáztad a termékmenedzseri állást végül? (Punanira gondolok.)
  • Yeltzin
    #82
    ezt meg áprilisban hozzák Libanonból

  • Yeltzin
    #81
    ebayen vettem, softlézeres delagger van benne, már ezért megérte

  • Blasta
    #80
    Ne offoljunk ha kerhetem
  • Yeltzin
    #79
    meg A6-os Audival :) láttam múltkor ahogy megelőzte Bogit az X5-ös BMW-vel
  • Galy
    #78
    Dögös Robi is Punani HW-en nyomja!!!!!4
  • Yeltzin
    #77
    Punani cuccokat szeretem, a vírusirtójukat négy éve használom, és már várom a gombaölőjüket, idén jön ki Linuxra. Tele van spórákkal a gépem, nem értem, ezt miért nem veszik komolyan a fejlesztők
  • Galy
    #76
    riprarrer nem adja, a re-rip-re-rarrer helyett megy találtam egy újat, az a neve, hogy Zigger-Culagger, 4 mega az egész, a Fruitsoft egyik leányvállalata gyártja, asszem Punani Corp.

    elég zsatar a weblapjuk!!! ssh4 kell hozzá, Omni-webcast támogatással (Banana Explorer alapból tudja)
  • Yeltzin
    #75
    nem is tudom, a riprarrer asszem erre való, de ha nem működik, akkor ott a re-rip-re-rarrer, bár ebből tuti nincs warez, mivel megállt fejlesztői beta fázisban

    fruitsoft.com neked se jön be?
  • Galy
    #74
    ja! restart volt már
  • Galy
    #73
    Megmakkant a dubsub/vocoder-ripperem, B.E. sem tudja javítani, a licensz meg deaktiválta magát. Írtam supportnak, egyelőre nem jött válasz, de tudtommal létezik egy reripper warezban, amivel ez megoldható. Viszonylag sürgős lenne, mert határidőm van.

    ötlet?
  • Blasta
    #72
    email-em tudod, HTX :)
  • Yeltzin
    #71
    én két napja javítom a lány google statisztikáit :) (már sikerült anyaszültpucér fotókat is szereznem róla)
  • Galy
    #70
    ebéd óta ezt nézem
  • Yeltzin
    #69
    hát ha senki nem vállalja, én rááldoznék egy kis időt...
  • Loál János #68
    Ennek olyan nagyok a farpofái, hogy külön keresni kell a fosónyílását.
  • Yeltzin
    #67
    meg videosop?
  • Blasta
    #66
    fotosop
  • Yeltzin
    #65
    szerintem meg Jaime Koeppe




  • Galy
    #64
    Erre egy megoldás van, testre kell szabni a valósidejű hangfejlesztéseket,
    és maximalizálni kell még a háttérszolgáltatásokat. De a net tele van fasza futtatható scripekkel, szal no para

  • Blasta
    #63
    Amugy nem csinaltam semmit, csak 3x precount-ra allitottam a BVT-t aztan egybol volt egy fekete halalom, majd a rebirth nem indult el tobbet, meg hibauzit se dob :((((((
  • Blasta
    #62
    Tegnap elkurodott a radiál oszcillátor-modulátor a 909-ben :((((