50
  • Horus 13
    #50
    Kaz Hirai
  • Sir Ny
    #49
    noshát. a natal meg két kamera, az egyik infra. húde nagy újítás.
  • muerte2
    #48
    Hat az autoarak eleg erdekesek. Adott egy KIA modell, nem mondok tipust, beszelgettem egyik managerrel ugyanis egy emelettel alattunk van az o irodajuk. Adott modell itthon 10millio, USA ban 4Millio alatt van mashogy nm versenykepes.
    Ez akemeny
  • muerte2
    #47
    Akkor a VPOPs haverjaidat jol megrangatnak, ugyanis te mint civil ha ilyet kersz toluk az nekuk igen kemenyen buntetendo is lehet. Tudom, mert van nehany haver ORFK-n erre arram es eleg bajos szivesseget kerni, mindenert meg tudjak oket rangatni ha akatjak.
  • muerte2
    #46
    Kicsit olvass utanna a Natal nak, rajossz, hogy fenyevekkel van aPSeye elott, a PSeye leginkabb a LIVEcam el hozhato egy szinter, egy szimpla kamera meg mikrofon ennyi. A SONYtol nem ad ki semmit az MS sott a SONY koppintja erosen a Wii kontrolleret, majd meglatjuk mi sul ki belole.
  • muerte2
    #45
    MS is 1:1 ben valtja a dollar euro arakat.
  • Sir Ny
    #44
    hidd el, még mindig épp elegen használják.
  • curse
    #43
    YouTube - Szomszedok - Win95
  • Julius Caesar
    #42
    Sztem te le vagy maradva, win95-öt ma már nem használnak.
  • Sir Ny
    #41
    egészen minimálisnyi veszteséggel. a slim előállítási költsége kisebb, mint a dagié.
  • knightbali
    #40
    ezt a nagy hülyeséget mégis ki mondta neked?
  • Horus 13
    #39
    Az SONY így is veszteségesen árulja a konzolját.
  • Sir Ny
    #38
    cateran: jó hírem van. az überszuperjófej microsoft drágította az arcade boxok árát! hát nem nagyszerű? a microsoft az isten! olyan kicsit haszonkulccsal dolgozik, és még ráadásul azokra is gondol, akik épp tegnap vettek gépet! hát ez valami csodálatos! egyre szimpatikusabb nekem az MS! azt hiszem én is felcsapok MS fannak! letörlöm az ubuntut, ami olyan szemét, hogy nincs ára, és azt nem lehet csökkenteni, és felrakok egy eredeti mikroszoft vindóz 95-öt!
  • cateran
    #37
    Senki sem mondta,hogy csak a Sony..azt emlitettem,hogy az MS és a Sony közül,HA jól tudom...
  • cateran
    #36
    Ja,aztán te gondokodj el micsoda haszonkulcs lehet 1 1200 dolláros cuccon,amit utána 900-ért még haszonnal adnak el..illetve az arányok dolgain...ha 50 ftról leárazok vmit 25 ft-ra akkor 50%-os csökkenés..wow..de csak 50 ft-ról...ha 100000-ről 70000-re,az csak 30%-os,mégis van 1 kis különbség,hiába kisebb a csökkenés %-ban a 2. esetben)
    Szóval hiába makogsz,nem ugyanaz 1200-ról 900-ra vagy mittudomén 350-ről 250-re...
  • Sanyix
    #35
    nem is fog. Az optikai formátumok fölött eljárt az idő, főleg ilyen gagyi, és egyben drága formátum mellett mint a bluréj. A hajukra kenhetik a megnyert formátumháborút :D
  • Alien!
    #34
    ez az 1:1 nem csak a Sony műve....Menj ki amerikába és nézd meg az autóárakat,majd ugyanazt próbáld megvenni az EU-ban...meg fogsz lepődni..

    Az meg,hogy a Sony veszít minden slimen,max úgy tudom elképzelni,hogy egy nagy adag lét elköltenek marketingre,hogy befuttassák....És amúgy egyáltalán nem fail,mivel a gép segítségével megnyertek egy formátumháborút(bluray),ami nem kis lé,már most sem...pedig még be sem pörgött igazán...
  • Sir Ny
    #33
    kérlek nézd meg mennyibe kerül alapből az apple cucc (az amiből árat csökkentettek), és mennyibe kerül az xbox. nézz, és láss csodát!
  • coolbboy83
    #32
    Nem kell ide császárság, a garancia jobb cégeknél worldwide!! Japánban lepecsételt gari itt is érvényes!!
  • Horus 13
    #31
    Ha te ekkora császár vagy,akkor rendben van!
  • cateran
    #30
    No és mennyivel is kispajtás? Ja, hogy nem 200-300 dodoval,mint az Apple? Akkor pofa lapos please...
  • pyrohun #29
    perszeigen, a fele...
  • Doktor Kotász
    #28
    Így is hűtési problémái vannak az XBOX-nak, mi lenne, ha vékonyítanák?
    A fele így is tönkre megy a készülékeknek...
  • Sanyix
    #27
    Csak nehogy terroristák kezébe kerüljön!
  • Renátó1985
    #26
    HAB hegyek :D
  • Julius Caesar
    #25
    Értem, ebben az országban ha vannak kapcsolataid rád nem hat a törvény. Ahogy a terepjáros BMW-s sültparasztra sem vonatkozik a kresz .
  • coolbboy83
    #24
    ez #16 -nak nak szólt bocs.
  • coolbboy83
    #23
    Mivel a folyamat legális a számla miatt, nem lenne értelme :-D
    Én is utána tudok nézetni a te regisztrációdnak, egyébként nekem is van ismerősöm a Vám és Pénzügyörségnél igen magas helyen, ennélfogva nem mennél sokra vele....
  • coolbboy83
    #22
    A garancia nem gond, mert a gari levél WorldWide - a táp pedig autómatikusan kapcsol 230 V-ra, csak a kábelt kell kicserélni ami 300 forint..... Pár évet voltam a Sony Hungáriánál, nekem a Garancia nem okoz gondot egy Sony termékre sem.
  • mrt271
    #21
    Ezt a giftes dolgot nem lehet vhgy terrorizmusra felhasználni?
  • Julius Caesar
    #20
    Ezt ne itt mond, hanem a komcsiknak, ők tanácsadják, lopják meg csalják el. De legalább most a válságra lehet kenni.

    ("Azt mondják azért szar nekünk, mert a nyugati kapitalistáknak is szar. Csak azt nem értem, hogy amikor nekik jó volt, nekünk miért nem?" by Hofi)
  • pixx
    #19
    Nem attól, hogy még mindig veszteséges a gyártása, attól sikertelen...az új slim is kapásból veszteséges...ezt nevezem üzletpolitikának, ennyi erővel ingyen is adhatnánk.
  • Sanyix
    #18
    akkor még érthető lenne ha az ország ilyesmiktől függne. De mivel ha van plusz pénz azt úgy is eltanácsadják, költségtérítik, végkielégítik, ellopják, így úgy is mindegy :D
  • BarnaMedve
    #17
    Az jó nagy gyökérség lenne...!
  • azirafael
    #16
    Azt hiszem szólok a vám és pénzügyőrségnél dolgozó haveroknak nézzenek utána a regisztrációdnak... :)
  • Sir Ny
    #15
    természetesen az MS a SONY-tól. kiadja tökugyanazt, mint a SONY. a natal nem tud semmit se, amit a PSeye ne tudna. na jó, mondjuk lehet vele sötétben játszani, de ez nem valami hatalmas újítás.
  • Sir Ny
    #14
    azt is tegyük hozzá, hogy a rohadt szemét MS árat met csökkenteni, azokra nem gondolva, akik tegnap vettek boxot. fúúúj fúúúj.
  • Ruley
    #13
    Remek, ezek így most jól kiütik egymást...
    Árcsökkentéskor azért nő meg a kereslet valamire, mert olcsóbb lesz mint a konkurenciája. Ha csak az egyiknek csökkent volna az ára, akkor az emberek inkább azt választanák, mint a másikat.

    OK, most hirtelen meg fogja venni pár százezer ember aki csak erre várt, de hosszú távon nem fogják MINDKETTŐT többen megvenni, nem fog növekedni a potenciális közönségük.



  • Tetsuo
    #12
    milyen? kanjis? :D
  • cateran
    #11
    Tessek? Hmm, szerinted hol gyartat a Sony es hol az MS? Ez csak cegtol fugg,semmi mastol..(masreszt nem ertem mi koze annak,ha teszem azt valami tajvanon keszult,valami kinaban,akkor ez a teny mennyiben befolyasolja azt,hogy az eu-ba 1:1 dollar-euro aron jon be...mas szavakkal,ha vmi x helyen keszult, akkor azt olcsobban kell adni az usaban,mint europaban? Ha meg y helyen,akkor nem?)