23
  • Epikurosz
    #23
    Igen. :-)
    Köszi!
  • Nortai
    #22
    Ilyenre gondolsz?
  • BlackRose
    #21
    Szóval ha gondolod, hogy ez kell akkor ez egy üzleti lehetőség... tehát létrehozhatnál egy ilyen honlapot és lehet, hogy még szép kis pénzt is keresnél...
  • Epikurosz
    #20
    Ezeknél megállt az idő 2007-ben.
  • Epikurosz
    #19
    Tudjátok mit hiányolok Magyarországon?

    Nincs egy olyan honlap, ahová beírom a címem, és kidobná a netes szolgáltatókat, árak szerint.
    Olyanra gondolok, mint a netrisk.hu, amelyen beírod az adataid, és ajánlatot ad neked kgfb-re vagy casco-ra.

    ISP börze - erre gondolok!
  • Epikurosz
    #18
    Hűűű!

    Románia és Moldova a top 10-ben!
  • BlackRose
    #17
    És ki mondta, hogy megérte? Egy valami biztos, ha az USA-ban valami kell akkor az meg van, ha meg nincs akkor az azért nincs, mert nem is volt valóban megfelelő és fizetőképes igénylő. Nem az a fontos, hogy mi van, hanem az, hogy ami van azt mi képpen alkalmazzuk. Szerintem inkább az a fontos, hogy mit is értek el Kóreában az emberek többet azzal a fejletebb hálozati rendszerükkel mint amit az USA-ban elértek az emberek. A válasz egyértelműen semmit. Valójában a probléma, nem az USA nem elég fejlettsége, hanem mások túlzott erőforrás pazarlása olyan dolgokra amelyekből semmi előnyt sem képesek élvezni az USA-hoz képest.
  • nando42
    #16
    http://speedtest.net/global.php
  • Déta
    #15
    Hat... Alairom. Jelen pillanatban az Eszak-Karolinai Charlotte reptererol irok iPodrol. A Wi-fi megy, de youtube 30 masodperc alatt befagy. Vagyis akadozik... Ennel azert tobbre szamitottam.
  • Tetsuo
    #14
    Nagy-Magyarországra gondoltál vagy Csonka-Magyarországra?
  • bertino
    #13
    grat ehhez a hsz-hez :D
  • hiftu
    #12
    Szép hazánkban azt hiszem sokkal komolyabb gondok vannak, mint az átlagos sávszélesség miatti huzavona.
  • evetke007
    #11
    Ránéztem szép hazánk óriási területére ... folytassam (?)
  • tomcsa4
    #10
    És ha jól tudom a lakosság nagy része a városokba koncentrálódott Dél-Koreában. Szóval még könnyebb a helyzet ott.
  • [HUN]FaTaL
    #9
    Mert Dél-Koreában qrva nagy a népsűrűség ezért megérte az infrastruktúrát kialakítani...
  • hiftu
    #8
    Egyetértek az elöttem szólóval. Képtelenség egy sokkal nagyobb infrastrúkturát ugyanolyan gyorsan fejleszteni, mint egy aprót.
    Ha már annyira statisztikát akartak csinálni, akkor adják össze az összes sávszélességet (elég hülyén hangzik) és nézzük meg, hogy honnan hova jutott az adott ország.
    Amúgy a feltöltés csak ADSL technológia esetén szűk keresztmetszet.
  • Molnibalage
    #7
    Na ja, de nézzenek már USA területére. Alaszka akkora, mint egész Nyugat-Európa. Egy Dél-Korea méretű országban nem nagy szám kiépíteni az infrastruktúrát.

    Mellesleg ki nem szarja le, hogy hány Mbit? Az lényeg, hogy mire használják. 20 Mbit az áltag. Remeg. Biztos dübörög a poresz. :)

    Az átlaguser még a 8 Mbit-tel sem tud mit kezdeni és nem a letöltés, hanem a feltöltés a szűk keresztmetszet szerintem.
  • tomcsa4
    #6
    Magyar átlag engem is érdekelne. Csak hogy nálunk a netezők aránya is kevéske még. Akiknek van, annak is egy le nem becsülendő része iwiw meg msn és hírek.
  • halgatyó
    #5
    érdekes kérdés, hogy ezt az "átlag" nevű valamit hogyan számolták?
  • progee
    #4
    magyar átlag mennyi?
  • Taybore
    #3
    átlagkeresetet nem tudok, de gyanítom, hogy néhány ezer forintnak megfelelő helyi pénzért már LAN sebességű netet kötnek. 3-4 éve olvastam egy szaklapban, hogy Hongkongban a 10 Mbit-es netnek átszámítva 6000 Ft havi költsége volt, a 100 Mbitnek pedig 40-50ezer HUF. Azóta gondolom fele (se).
  • qwas
    #2
    Kiváncsi lennék mennyibe kerül Dél-Koreában egy 20Mbit-es internet illetve mennyi az átlagkereset.