13
  • Zoliz
    #13
    Ebből a filmből arra jöttem rá, hogy minél okosabb egy ember annál gonoszabb és embertelenebb. A jámborság és a jóság nem Tarantino sajátja. Egy sátán. Ettől függetlenül élveztem a filmet.
  • krajcsovszkig
    #12
    Én aljas-g.ci módon megnéztem mindkettőt, csak hogy összezavarjam a statisztikakészítőket... xP

    Egyébként qrvanagy ez is, meg a G-force is, igaz más miatt :)
  • koschwarz
    #11
    20-án ott volt a helyem a moziban, és végre, VÉÉÉGRE, hosszú idő után, nem bántam meg, hogy moziban néztem meg valamit.
  • Szolnokboy1
    #10
    tarantino mondta, hogy ha sikeres lesz, akkor csinál egy előzményfilmet is. sikeres lett, úgyhogy valszeg lesz is belőle valami.
  • Johnny Maize
    #9
    Szerintem, azt olvashattad, hogy kétfelé fogják szedni.
  • gumibéka
    #8
    Egy kicsit talán off kérdés: a Becstelen Brigantykról korábban mintha azt olvastam volna (pont itt az sg-n), hogy két részes lesz. Ez valós hír?
  • TeDDyRuSh
    #7
    Kíváncsi lennék, hogy mekkora külömbség volt a két film nézőkorozstálya között. Én a 26 évemmel a legfiatalabb voltam a BB-on. Gyorsan leszögezem, hatalmas film volt, véleményt majd máskor:) Nézz már ennek utána Viktor pls, meee ezexerint ha egy anime gyerekfilm melett bemutatnak egy kult. gyanus filmet, akkor felveheti vele a versenyt?
  • CaptainRumi
    #6
    "AriveDerci"
  • Szolnokboy1
    #5
    szerintem is. ha én adtam volna a címet, ezt adom neki. Betstelen Brigantyk. miután eredetiben is el van írva mindkét szó.
  • Johnny Maize
    #4
    Így sokkal jobban átjönne az eredeti szándék
  • lillacska
    #3
    hát szép magyarosan lett leírva a cím az biztos..
  • daneelolivaw
    #2
    meg is érdemli, hatalmas film!
  • qetuol
    #1
    betstelen...? no comment