253
http://alfa.webdesign.hu/jatek/iq/index2.shtml
  • Desiderata #253
    Sokat változik a tinédzserek IQ-ja
  • Desiderata #252
    A szellemi játékok nem tesznek okosabbá
  • Esplanade
    #251
    szerintem lesz jövőre is
  • Falcon87
    #250
    iqvákuum
  • Chili7
    #249
    Erről lemaradtam:(
  • Esplanade
    #248
    Október 29-én ingyenes!
  • Esplanade
    #247


    Ha tényleg érdekel az IQ-d, akkor ne hagyd ki!
  • zuio
    #246
    148
  • ToCsEk
    #245
    kicsit bugos a rendszer nem?
    tipmix volt aztán:

    IQTESZT

    A tesztet 2 perc alatt oldottad meg. A 60 feladatból összesen 22 sikerült helyesen megoldanod.
    Az IQ-d értéke 160+ pont.
  • epi27
    #244
    128
  • tonyr #243
    25évesen 13 perc alatt oldottam meg, 50 jo a 60bol, 137 az iq-m
  • mzprox
    #242
    Nekem mensa 130, a másik 150, de amit mondani akarok: az életben abszolút nem vagyok egy talpraesett típus, hogy finoman fogalmazzam meg, a memóriám pocsék, a műveltségem hagy némi kivetni valót maga után (thx internet függőség :) ). Egyszerűen csak szeretem az ilyen tesztekben lévő feladatokat és jó is vagyok bennük.. ezenkívűl mást nekem ezek a tesztek nem jelentenek.
  • immovable
    #241
    E teszt szerint. Semmit nem mutat. Nekem ezen 131, van másféle teszt amin, 101, van ami szerint 98. Nem mérvadó szvsz, az itt valamint a neten található iq tesztek eredménye. Elmész egy szakemberhez, ő majd irat veled, tesztet amiből megtudod az iq-dat. :)
  • Fehercsoki
    #240
    Azért tényleg durva h itt az SGn mindenkinek 120+ az IQja:P
  • Sanyix
    #239
    iqnuku
  • Aspyrin
    #238
    31 éves. :)

  • Zsolti9014
    #237
    19 éves vagyok.

  • Sordoran
    #236
    "A tesztet 20853215 perc alatt oldottad meg. A 60 feladatból összesen 46 sikerült helyesen megoldanod.
    Gratulálunk! Az IQ-d több, mint 160 pont!"

    én max negyed órának éreztem, nem 20 millió percnek
  • immovable
    #235
    De az már rég kész van nem? Hiszen tegnap mutattad magadnak a jövőből, mivel már holnap kész lesz, mert a tegnapi éned megkapta a 2 nap múlva megszületett tervet. Ergó mit is építesz?
  • Vlala #234
    De tegnapelőttre kész legyen ám!
  • efti
    #233
    "A tesztet 20 perc alatt oldottad meg. A 60 feladatból összesen 51 sikerült helyesen megoldanod.
    Az IQ-d értéke 136 pont."
  • edios
    #232
    Nekem 210 jött ki, kiakasztottam a mérőműszereket is. Na megyek vissza építeni az időgépet.
  • Vlala #231
    Várj, a 150 két pálesz után jött ki.
    (ha iszom, néha felcserélem a karaktereket...)
  • Fbn Lx
    #230
    csinálnánk egy SG-s találkozót, és az történne, mint '48 márc. 15-én :Ð
  • Lacee86
    #229
    Ha jól tudom olyan 110 körül van az átlagos, úgyh nincs abban semmi. Ráadásul ez nem is rendes IQ teszt.
  • TheRock18
    #228
    én nem töltöm ki,egyszer már kitöltöttem 1-et,akkor kijött 114...de szégyellem magamat köztetek,mert itt mindenkinek minimum 125 az IQ-ja...de,van akinek 150(ami már belépő a zsenik klubjába)
    de biztosan...szentem az sg megváltani Mo.-t...LoOoL xD
  • Lacee86
    #227
    80 az értelmi fogyi határa nem? Úgyh akkor te értelmi fogyi tippelő vagy.
  • TDantes
    #226
    Ki próbáltam, hogy mindre csak tippelek, el se olvasom. Hát nincs szerencsém...igaz egy perc alatt megoldottam...de csak 12 helyes válasz...az IQ 80 alatt...a fene...sosincs szerencsém ha tippelni kell
  • OriginalPoPeJ
    #225
    nekem felrobbant a mérő oan magas
  • scarabeus86
    #224
    nekem 118 jött ki
  • Vlala #223
    Á, úgy már nem jó, ismerem tesztet. :)
  • Lacee86
    #222
    2 feles az még semmi. Próbáld ki 10 után!
  • Vlala #221
    2 feles pálinka után a 150 nagyon beteg eredmény?
    Régebben csináltam már ezt a tesztet, emlékeztem egy rakás kérdésre, gondolom, ez játszott közre.
  • Solten
    #220
    Ez a zsenik foruma bazzeg...
  • wednes
    #219
    Nekem 120 pont lett 28 perc alatt.
    Azért az érdekes, hogy itt a legtöbb embernek 130 felett van a pontszáma, ami elvileg a lakosság 2%-át jelenti. :)
  • COOLancs
    #218
    172 és 1/2
  • Esplanade
    #217
    nekem ennyi, nem kérkedésből rakom be mint ahogy ZilogR írta (egyébként jó duma :), hanem csak úgy, társaságban nem szoktam felhozni
    amúgy nem hiszem hogy előny a magas IQ, legalábbis nekem ez a tapasztalatom
    talán azért mert az egész világ 100-as IQ-ra van "optimalizálva" (100 az átlag és ebbe tartozik a legtöbb ember)
    a zseni pedig nem a 2%-nál kezdődik, hanem nagyságrendekkel arrébb

    Hegi90 #195: az IQ-d nem változik születésedtől halálodig megmarad a szint, és nem is fejleszthető, szüleidtől örökölted
    de az életben elért eredmények úgyis a szorgalom és a többi emberrel való kapcsolat függvénye

    van többféle teszt, de elfogadott hogy aki egyik teszten X pontot ér el az a másikon is hasonlót szerez
    Amerikában a bevándorlókat próbálták szűrni, oda csak az ábrás teszt volt a megfelelő

    kíváncsi lennék mennyi az SG átlag IQ-ja, ha sokan csináltok Mensa tesztet akkor átlagolhatnánk
  • grizzly21
    #216
    flamelnek nonstop
  • Chili7
    #215
    biztos sokat offolnak
  • Lacee86
    #214
    A PC-s játékoknak leáldozott vajon mitől ilyen népszerű??