252
Otthoni 3D film nézés
  • Zephyr Retiring
    #252
    Igen. Tényleg így szokás....a való életben.
    De ez egy virtuális valóság és nem az élet. Az illemszabályokat az ilyen fórumokon sokan és sokszor felrúgják. Pont emiatt mosolyogtatott meg kicsit, hogy amolyan Don Quijote szerűen illemtudóként viselkedtél. Félre ne érts: bár mindenki így viselkedne!
    De (ha szétnézel más fórumokon is magad is láthatod) erre kevés az esély...
  • a.carkey
    #251
    Kérdeztem valamit, ő válaszolt, amit megköszöntem. Ált. így szokás.
  • Zephyr Retiring
    #250
    Of course :)
    Address: HU. -> SG city 3D §.V.I.P. section, mr. Zephyr Retiring.
    Thank You :)
  • karajjj
    #249
    szívesen, 500.- lesz :D számlát írjak? :D
  • Zephyr Retiring
    #248
    Ez esetben köszönöm....hogy válaszoltál nekem is :D
  • karajjj
    #247
    szerintem azt, hogy válaszoltam :D
  • Zephyr Retiring
    #246
    Mit köszöntél meg neki?
    Hogy kipróbált egy 3D-s játékot? :D
    Vagy hogy válaszolt egy kérdésedre? :)
    Mondjuk az is elég muris lenne :D
  • a.carkey
    #245
    Köszi.
  • Zephyr Retiring
    #244
    Az LG 3D demo videómódban is van crysis szerű 3D játékrész..
    Elég frankó az is, bár én már kinőttem a játékokból :)
  • karajjj
    #243
    crysis 1
  • a.carkey
    #242
    Melyikkel?
  • Zephyr Retiring
    #241
    Korai temetni a 3D technológiát.
    "helyi" cikk.
  • karajjj
    #240
    fúú gyerekek, tegnap kipróbáltam 3D-s játékkal az xbox-ot, na ez a nem semmi! :D
  • denevérember
    #239
    Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,és a tippeket! Mindenképpen meg fogom nézni más vinyóval,és utánna írok ide,hogy mik voltak a tapasztalataim! Még egyszer nagyon köszönöm!

    Üdv, D.
  • Zephyr Retiring
    #238
    Mármint BD lejátszóval BD lemezre, vagy winyóra gondolsz?
    Csak mert nekem van ugyan usb a BD-n is, de a külső winyót az LG tévével hajtom.
    BD-ről legtöbbször csak a YT-ot nézem :)
    Megjegyzem, onnan is hibátlanul, akadozás mentesen nézem a filmeket, videókat...pedig csak "mezei" 1.3-as hdmi-t használok..
  • Csaba007
    #237
    Ez normális,nekem eleinte semmi ilyesmi nem volt,de kb 1 éves vinyóval már egyre többször játszotta el ezt nálam.Kérdeztem egy hozzáértőt,és ő azt mondta,hogy amiatt van,hogy túl nagy a file és az Usb néha elveszti a jelet.Rossz a technológia...nem a tv baja,azért nem véletlenül találták ki a bd lejátszókat,ott hdmi kábelen semmi gond sincsen.
  • Zephyr Retiring
    #236
    Csak tippek:
    - tesztelni kéne azt a winyót mással is (laptop, asztali gép...)
    - több meghajtósra is át lehetne paricionálni (nekem 3 fele van osztva: elsőn zenék, másodikon képek és az utolsón filmek)
    - és mindenképp másik winyóval (nem pendrive-al mert azzal jó) is ki kellene próbálni azt a tévét. (nem reklámnak szánom de WD winyókra ilyen téren ritka a panasz. Az én külsőm pl. hűtés nélküli zárt burkolatban sem forrósodik fel, és semmilyen probléma nem volt vele tavaly ősz óta, mikor is megvettem..)
    Egyelőre ennyi...
  • Zephyr Retiring
    #235
    Ha a normális alatt a 3D-t érted...akkor jó.
    Azt nem mondtam, hogy egy ismerősöm sem torrentezik... ;)
  • denevérember
    #234
    Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, van egy LG LA660s típusú 3D televízióm. A napokban kölcsön kaptam egy Terrás külső vincsesztert. (Azelőtt egy 16Gb pendriveról néztem kisebb terjedelmű 3D filmeket,gond nélkül) Tegnap volt az első próba a külső merevlemezzel. 3 Filmet próbáltam abból kettő 3D-s volt a harmadik sima Full HD. Nem meghatározott idő alatt,de mind a 3 filmnél egy idő után befagyott a kép,és a külső merevlemez lecsatlakozott. Majd újra vissza. Ezt eljátszotta kb 6x utána meguntam és hagytam. Szerintetek mi lehet a gond? Mivel lehet a gond... A tv-nek szerintem nem lehet baja mivel pendriveról rendesen lejátszotta,igaz nem ugyan azokat a filmeket amiket a külső merevlemezről próbáltam...

    Akinek van ötlete,szívesen meghallgatnám... Picit idegesít,hogy nem tudom mi lehet a baj...

    Előre is köszönöm a válaszokat,minden kommentelőtöl!


    Üdv, D.
  • karajjj
    #233
    pedig ha normális tartalmat akarsz, illene elkezdeni
  • Zephyr Retiring
    #232
    Nem torrentezem. De köszi..
    Abban reménykedem inkább, hogy hamarosan elindul majd csak valamiféle 3D-s tartalom a hazai műsorszórásban is...
  • Suffering
    #231
    https://ncore.cc/torrents.php?action=details&id=1292977#comments

    innen le tudod szedni 3d-sen magyar kommentátorral :)
  • Zephyr Retiring
    #230
    Sajna, csak most szúrtam ki :(
    És az is sajna, hogy mire hazaérek, ennek már vége :(
    Aki esetleg elcsípte, jelezhetné milyen volt...
  • youtubetv
    #229
    Nemsokára itt is elérhetőek lesznek 3D filmek!

    www.youtubetv.ch
  • Zephyr Retiring
    #228
    Látom. Köszöntem :)
  • karajjj
    #227
    ment a privát
  • Zephyr Retiring
    #226
    Zsír :)
    Egy spoilerben dobd már ide azt a "virágbolti" elérhetőséget :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A helyi virágosnál ugyanis megkérdeztem: nem kapható :D
  • karajjj
    #225
    1080p.BluRay.Half-OU.DTS
  • Zephyr Retiring
    #224
    Dvd vagy bluray?
    Nagyon nem mindegy :D
  • karajjj
    #223
    hoppá, kintvan az új 3D-s texasi láncfűrészes virágbolti verziója
  • apa1101
    #222
    valóban egyszerű,csak feltelepítem,beállítom a könyvtárat,és már fut is,köszönöm a segítségeket:)
  • apa1101
    #221
    rendben,köszönöm szépen
  • karajjj
    #220
    elméletileg mindegy a tv típusa, ha tud hálózati meghajtóról filmet lejátszani, és van rajta lan csatlakozó, akkor nagy valószínűséggel tud, nekem csak fel kellett telepítenem a serviiot és ha jól emlékszek, utána már látta is a tv a gép megosztott mappáit
  • apa1101
    #219
    na,gyorsan el is akadtam:
    1.:a csatlakozást a routerről kábellel megoldottam,a csatlakoztatás sikeres,mégsem tudok kapcsolatot teremteni semmivel a tvről.
    2.:az a serciio,amit a linkben is körülbeszélnek,jó az lg tvhez is?
    Csak samsungosok irkálnak róla,ahogy látom.
  • apa1101
    #218
    ok,rendben,köszönöm mindenkinek,nekilátok,aztán majd jelzem,mi lett.A linkelt oldal számomra picit zavarosnak tűnik,de sztem kibogozom.
  • Zephyr Retiring
    #217
    Féktelen harag félig meddig :D
    3D-re kihegyezve? Ez majd nálam is nézős lesz előbb utóbb :)
  • karajjj
    #216
    Tegnap féligmeddig megnéztük a Drive angry-t, egész jól sikerült a 3d verzió, bár nem gyerekeknek való, szóval nem egy családi mozi :D
  • Zephyr Retiring
    #215
    PC-n 1.4-es hdmi kimenet és kábel van?
    Azért az sem árt.
    Aztán próbáld ki az új KMPlayer ingyenes programot, az már elég korrekt 3D-s támogatást nyújt...
    Nálam a fav a külső winyóról 3D-s mkv.
    Hibátlanul kezeli az LG-m saját média lejátszója :)
  • karajjj
    #214
    nekem az allshare fagyott állandóan, úgyhogy kerestem univerzális megoldást, és írta is, hogy LG tv-je van, itt le van írva lépésről lépésre, hogy mit hogyan tudsz megoldani
  • mike01010101
    #213
    Igen. Van egy felület a smart menüben ami browser-ként megmutatja a megosztott mappa tartalmát. Ott kiválasztod a filmet és lejátszod. Ha samsung tv-d van akkor az Allshare alkalmazásnak futni kell a számítógépen. Abban be kell állítani azt a mappát ahol a filmek vannak és azt fogod látni a tv menüjében is.