773
Samsung GT-S5230
  • karajjj
    #13
    ott ahol van rajta a pici nyíl, told meg kicsit erősebben
  • karajjj
    #12
    most újítottam egyet
  • Takimate
    #11
    én spec most a hátlap leszedésével szopok.
    egyszerűen nem tudom levenni
  • tenkenorman
    #10
    nekem 5800-m van. eleinte óckodtam tőle. winmo-t akartam de nem volt raktáron htc, végül ezt vettem. van ennél gyorsabb teló is, de ez a legolcsóbbak közt van amin van 3g, wifi, gps, és oprendszeres. van rá egy rakadt progi.
    TouchWiz ide vagy oda a zárt rendszerek azoknak jók akik arra akarják használni a telót ami már alapból bennevan, film, kép, zene. Viszont akinek kellenek a progik egyáltalán nem ajánlanám ezt a telót.
  • zolo
    #9
    Semmilyen, béna Samsung TouchWiz zárt rendszere van.
  • REPS0L
    #8
    szerintem samsunghoki oprendszer van rajta
  • akyyy
    #7
    hát nah az lehet. nem igazán értek én ezekhez, csak amit látok:D
  • KILLER2
    #6
    Ezzel csak az a baj, hogy pl én N95öm van hogy 10 perc, mire talál műholdat és ezzel azért a legtöbb mai GPSes telefon így van tudtommal, de ha csak 1-2 perc is, azt nem valószínű szerintem, hogy minden fotó előtt kivárja valaki, az meg nem igazán működik, hogy mindig megy a GPS.
    Jó az a GPS, de nem nagy gáz, ha nincs egy telefonban, bár ezt a készülék ára mondja meg leginkább. A Wifi viszont egy ilyen telefonnál nagyon gáz. Szerintem manapság egy okostelefon egyik fő funkciója, hogy lehessen vele netezni, ehhez meg hozzátartozik, hogy ne csak lassú és drága 3G meg egyéb ilyeneken lehessen csak megtenni, hanem nyugodtan lehessen használni egy ingyenes hotspotot.
    Amúgy milyen oprendszer van ezen? Symbian? Mert tuti nem windows mobile, de azt sem hinném, hogy Android.
  • akyyy
    #5
    jó a gps, mert ha fényképet csinál, rögziti hol készült.
  • VRSDM
    #4
    wifi alap.
    gps nemgáz az vankülön.
  • Marci0115
    #3
    nem mindenkinek van rá szüksége
  • akyyy
    #2
    se gps, se wifi.
  • Marci0115
    #1
    * Teljes érintőképernyő
    * Widgetek használata
    * 3 megapixeles kamera