773
Samsung GT-S5230
  • bigdawid
    #53
    ááááááááááááááá.Megvan.:)))
  • bigdawid
    #52
    T-mobile os a telefonom.Köszi a linket:) még egy dolog aztán tényleg békén hagyok mindenkit.Kaptam hozzá egy pc studiót amivel usb-n keresztül lehet küldeni dolgokat a telóra.Az a bajom hogy túl nagy filet.Nem lehet átküldeni mert azt mondja hogy megtelet a telefon memoriája.Én a memóriakártyára akarom küldeni de azt nem tudom hol lehet beállítani pedig a készülékben az az elepértelmezett.
  • Fehercsoki
    #51
    Ha vodafonnál vetted,akkor nem tudja kezelni a java fileokat.Így tudod elérni hogy el tudd indítani őket.
  • karajjj
    #50
    linkeld már be ide a képet, megcisnálom neked...

    a java meg attól függ, hogy melyik szolgáltatónál vetted a telefont, de gondolom akkor nem a pannonnál
  • bigdawid
    #49
    A másik ami még érdekelne hogy szedtem le jad illetve jar kiterjesztésü játékokat.Felraktam őket de azt írja ki hogy ismeretlen kiterjesztésü file.Gondolom kell hozzá valami program.Pedig vannak fent java játékok amik müködnek.jó lenne ha valaki tényleg tudna segíteni mert nagyon jó ez a telefon csak ezek miatt kicsit nyugtalan vagyok.
  • bigdawid
    #48
    az a baj hogyha 240*400asra állítom akkor szétnyújtja teljesen a képet és tök kockás lesz.Van olyan hogy kép szerkesztése ahol lehet állítani a méreten.239*396asszem úgy jó de nem tökéletes.illetve az is zavaró hogy némely képnél alul felül fehér csík van vagyis az alap háttér szinén nem lehet változtatni.a 720*400 dolog meg egyszerüen nem lehetséges mert amikor elkezdem beírni a méreteket a szerkesztőben akkor autómatikusan megadja a magasságot vagy éppen a szélességet attól függően melyiket kezdem el előbb beírni.
  • bigdawid
    #47
    De 3 részből áll.Jobbra balra lehet lapozni.Be lehet állítani hogy csak egy részből álljon?
  • Jancsika8
    #46
    Sziasztok szerintetek S5600-n mi lehet a megoldás?
  • karajjj
    #45
    nem 3 részből áll az asztalod?
  • Fehercsoki
    #44
    Nekem nem jó a 720*400as mivel ha azt akarom háttérnek berakni,akkor kiad egy ilyen izét és ki kell választanom a kép egyik részletét és az lesz a háttér:S
  • karajjj
    #43
    csinálj már egy 720*400-as képet, ahol középre va igazítva a kép, amit akarsz és ennyi :\ mit kell ezen szenvedni?
  • bigdawid
    #42
    240*400as lenne az ideális de az valamiért nem jó.Legalábbis nem tökéletes
  • bigdawid
    #41
    az a bajom hogy ugye 3 képet lehetne egymás mellé tenni de engem csak a középső menü képe érdekel aminek a méretezés még mindíg nem akar összejönni.
  • bigdawid
    #40
    Az biztosan nem jó mert olyanra nem lehet beállítani
  • karajjj
    #39
    720*400-as méretű a szabvány háttérkép
  • bigdawid
    #38
    Sziasztok!Töltötem le háttérképeket és nem igazán tudom normálisan beméretezni őket hogy rendesen jelenítse meg őket.Lehet hogy én vagyok a béna nem tudom.tudja valaki a megoldást?
  • Pisszty
    #37
    Hali! nekme egy olyan kérdésem lenne h felrakom az üziket a gépre pc-studioval.. azokat a gépen hol találom meg?
  • maci0425
    #36
    Sziasztok kedves forumozok!Segitségeteket egyben informáciot szeretnék kérni töletek...Van egy samsung s 5230 telom,szeretnék hozzá vásárolni egy
    blootuth gps modult...Mielött megvásárolnám eltudnátok nekem mondani,a tisztánlátás érdekében ,hogy egyáltalán ha müxik akkor milyen progit kell a telóra letölteni,és honnan.Szeretnék tudni róla mindent például részletes keresés végezhetö e vele,vagy esetleg a km/h sebességet,belvárosban utcák meghatározására stb stb tehát a egyáltalán valamilyen navigácios rendszert lehet e rátölteni....Kérlek bennetek hogy részletesen irjátok meg nekem és segitsetek,mert akkor szeretnék egyet vásárolni....

    Várom segitségeteket.

    Köszönöm..
  • huan2
    #35
    Sziasztok.
    S5230-on be lehet állítani hogy a hívóazonosító kép teljes kijelzőben jelenjen meg?
    Widgeteket hol lehet találni rá?
  • Fehercsoki
    #34
    Leszedtem a legfrissebbet,és azzal ilyen.
  • karajjj
    #33
    alapvetően amit a telefonhoz adnak pc-stduio, szar...
    le kell töltenia legfrissebbet és azt kell telepíteni, a háttértáras dolgot egyébként még nem próbáltam
  • Fehercsoki
    #32
    Pontosabban néha PC Studioval jó néha háttértárral de mindig szar valamelyik.XP SP3 32 bit.
  • Fehercsoki
    #31
    Hiába választom azt h háttértárként csatlakozzon,a gép egyszerűen nem érzékeli!
  • Fehercsoki
    #30
    Am hogy tudom rávenni h meghajtóként észrevegye a telefont?PC Studioval tudok rá fileokat rakni de az rettentően lassú.
  • karajjj
    #29
    jaaa, akkor nemtudom :S
  • Fehercsoki
    #28
    Nem úgy értem,tudok rárakni játékokat,de alapból nincs rajta:O
  • karajjj
    #27
    akor próbáld meg kifejezetten abba a mappába másolni a gépről, ha úgysem akkor marad a wapos megoldás
  • Fehercsoki
    #26
    Nekem ott sincs semmi csak 1 pdf=/
  • karajjj
    #25
    az egyéb fájlokban van a telepítőjük, onnan kell futattni, aztán ha feltelepült, akkor lesz majd a játékok között
  • Fehercsoki
    #24
    Na feltöltöttem,hol vannak a játékok?Mert én csak google mapst és dobókockásat találtam.Elvileg lenne rajta még 4.
  • karajjj
    #23
    micro sd kell bele

    töltőre? minek?
  • Fehercsoki
    #22
    Na megvettem,hamarosan rárakom töltőre(12 óra:S),milyen memóriakártya kell bele?Mert a Sandisk M2 kártya nem megy bele:S Túl nagy.
  • Fehercsoki
    #21
    Rendben köszi,remélem a t-mobilosban működni fog.
  • karajjj
    #20
    a pannonos verzión biztosan tudom, hogy csak fel kell másolni és lehet telepíteni, a vodásan meg tudom, hogy ez nem működik
  • Fehercsoki
    #19
    Átnéztem,de itt semmit sem írnak sajnos arról hogy melyik változat tudja kezelni a javat:S Viszont köszi a választ,megnyugtattál kicsit.
  • karajjj
    #18
    ezt az oldalt nézd át azért
  • karajjj
    #17
    azt írják róla, hogy a voda butítja rendesen, de a t-mobilosra fel lehet varázsolni, bár nem tudom, hogy működik-e a felmásolod és telepíted megoldás, mint az enyémnél, ha nem akkor wapon keresztül lehet letölteni hozzá és onnan tuti, hogy települ
  • karajjj
    #16
    pill és kiderítem neked
  • Fehercsoki
    #15
    Nem tudja valaki,hogy a t-mobileos változat tudja-e kezelni a java fileokat?Sürgős lenne a válasz holnap venném meg.
  • Robancs684
    #14
    Én ugy szedtem le hogy a tenyeremet rátettem a fátlapra és erősebben nyomva lefelé csusztattam és ugy lejőtt. :)